Stoork Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stoork Sp. z o.o.

Na stronie firmy widnieje informacja na temat tego, że poszukują pracownika na stanowisko konstruktora. Czytam, że jest się wtedy zatrudnionym na umowę o pracę. Na jak długo się ją dostaje? Jest szansa na uop na czas nieokreślony? Firma refinansuje 50% kosztów ponoszonych na edukacje. Nieważne jaki kierunek edukacji się obierze, to i tak dostanie się częściowy zwrot? Czy musi on dotyczyć charakteru naszej firmy? Ale ekstra... Czekam na szczegóły.

Witam, Zdecydowanie nie polecam tej firmy! Tym bardziej jeśli ktoś nie ma auta, ale i to nie rozwiązuje problemu ponieważ firma mieści się na samych obrzeżach miasta więc tracimy dużo na paliwo! Na pieszo bardzo daleko. Osoby zadufane w sobie, począwszy od zwykłego rekrutera po kadrę. Szkoda czasu, nerwów, i bycia poniżanym!

Kaśka
@Piotr

Oj to z dojazdem miałabym chyba kiepsko. A może pozwalają na pracę zdalną? A jeśli tak to limit nakładają jakiś? Ciekawe skąd wynika taka atmosfera. Szefostwo nie dba o organizację integracji czy czegoś takiego? Zawsze człowiek pozytywniej nastawiony chyba jak bliżej pozna współpracowników ;)

@Kaśka

Jeśli nie ma się auta taka osoba jest automatycznie mniej brana pod uwagę do pracy. Ale nawet jeśli ktoś ma samochód to ile wyjdzie na paliwo!!! Po pracy również kiepsko, ponieważ jeśli nie zdążymy na autobus to .... Czekamy i czekamy na następny! Chyba godzine. Gra nie warta świeczki! Czy praca zdalna jest? Nie wiem.. ale na produkcji na pewno nie.

Ewcia
@Piotr

Fajnie byłoby, jakby firma wracała chociaż część pieniędzy na dojazdy... Dokładają się coś? Czy niekoniecznie? ;-/

Piotr Nowy wpis
@Ewcia

Z tego co wiem nie ma dopłat na paliwo.

@Piotr

A nie ma żadnego busa podstawianego dla większej ilości osób bez samochodu? Warto byłoby zgłosić taki pomysł przełożonemu? Jak firma się ustosunkowałaby do takiej opcji?

Piotr Nowy wpis

Nie ma busa, dojazd we własnym zakresie. Natomiast na osoby bez auta patrzą z góry! Że nie dorobiły się samochodu. Tak jakby każdy musiał mieć auto.... A by wystarczyło gdyby firma miała siedzibę w mieście, chociażby w parku przemysłowym na dawnym Zachemie , ale oni na siedzibę firmy wybrali..... wieś....

Aaa

Cześć, na stronie mają info, że poszukują Programistę i myślę czy aplikować. Ktoś napisze czy warto? ;) Mam doświadczenie 15 lat w tym zawodzie, więc obowiązki nie będą dla mnie zaskoczeniem, czy poza umową o pracę, którą oferują to można z nimi nawiązać współpracę przez kontrakt B2B? Czy premie w dziale IT również są przyznawane, o których wspominają na stronie?

Lucek

Witam, Chciałbym zapytać czy w firmie Stoork są również nocki? Czy dwie zmiany? Czy trzy? Może ktoś z byłych pracowników by mi udzielił odpowiedzi, chodzi o lakiernie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stoork Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Cześć, na stronie mają info, że poszukują operator CNC, wie ktoś czy to aktualne? Nie napisali jakiego doświadczenia w tym zawodzie oczekują, ktoś napisze? Zachęciły mnie ich całkiem spoko benefity i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Robert

Anonimowo każdy ma wiele do napisania,praca i atmosfera na firmie jest jak w każdym innym większym zakładzie,są ludzie normalni i są ludzie "życzliwi inaczej". Prawda jest taka że Krzysztof i Ewelina wykonują swoją pracę oraz polecenia nakładane na nich z góry. A tutaj przychodzą ludzie wylewać swoje niezadowolenie i jakieś dziwnej treści pomówienia,bo nie potrafią albo się normalnie dogadać z innymi pracownikami,albo mają tylko odwagę pisać anonimowe bzdury ???? Także jeśli ktoś ma na tyle odwagi żeby tutaj kogoś oskarżać i krytykować,to niech ma tyle samo odwagi żeby podejść i powiedzieć mu to prosto w oczy,bo niestety każdy jest hop do przodu przez internet albo za plecami ????

Justyna
@Robert

Chętnie przeczytam jakie masz zdanie na temat pracy w tej firmie. Najlepiej przeczytać opinie obydwu stron. W internecie również nie widzę ofert pracy, więc chyba nie jest tak źle. Powiedz proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Xxx
@Robert

A co powiesz na to że przez koleżankę straciłam ciążę? Koleżankę Ewelinę? Otwórz oczy, ten gościu juz od dawna ją posuwa a jej to pasuje bo nie traci stanowiska, szefostwo szkoda gadać

Obserwator

Jeżeli chodzi o park maszynowy to muszę przyznać że jest naprawdę dobry. Zarobki nie są najgorsze jednak nie zawsze pracownik jest doceniony. Prawie na całym zakładzie dobra atmosfera jednak tak jak piszą inni dostać się na lakiernie to masakra. Tam może pracować osoba o mocnych nerwach. Pani Ewelinka na niczym się nie zna tylko gra wielką znawczynie. Trzyma z kierownikiem Krzysztofem ponieważ bez niego by była nikim. Szefostwo otwórz w końcu oczy czy nie widzicie że przez tą Panią jest tam taka atmosfera i taka rotacja pracowników.

Seba
@Obserwator

Tak to prawda już tyle osób było zwolnionych przez koleżankę. Jeżeli ktoś nie będzie wchodził w tylek koleżance to dowidzenia

Dominika
@Seba

Tyle tzn ile? I jakim sposobem niby to robiła?

Witam jak wygląda na stanowisku lakierni ? Szukają moze lakierników? Jak wyglądają zarobki ?

Pracoholik
@123

Ptacowalam tam mysle ze z 9000-11000zl brutto wyciagniesz przy pracy 8h/na zmiane. Masz qualifikejszyn to ciem doceniom lodowka na melani dobrze hloci, ale picu sfoje

Zuzanna
@Pracoholik

Tak dużo się tam zarabia? w szoku jestem. ale mówisz, że kwalifikacje trzeba mieć by docenili , jakie?

Witam,czy ktoś się wypowie jak jest na działa laserowym?Jakie zarobki itd!Czego się można spodziewać.Dzieki.

Juka

Na lakierni dzieje sie nie miła atfosmera bo ponieważ za dugo państwo Krzysztof i Ewelina oraz (usunięte przez administratora) Justyna przebywaja ze soba dziwie sie szefostwu ze tego nie widzą tylko rozkazy posługiwanie sie innymi a sami tylko spaceruja Szefostwo otwuśćie oczy bo jak sie nie poleszy to cienko to widze ????????????????

Anonimowo każdy ma wiele do napisania,praca i atmosfera na firmie jest jak w każdym innym większym zakładzie,są ludzie normalni i są ludzie "życzliwi inaczej". Prawda jest taka że Krzysztof i Ewelina wykonują swoją pracę oraz polecenia nakładane na nich z góry. A tutaj przychodzą ludzie wylewać swoje niezadowolenie i jakieś dziwnej treści pomówienia,bo nie potrafią albo się normalnie dogadać z innymi pracownikami,albo mają tylko odwagę pisać anonimowe bzdury :) Także jeśli ktoś ma na tyle odwagi żeby tutaj kogoś oskarżać i krytykować,to niech ma tyle samo odwagi żeby podejść i powiedzieć mu to prosto w oczy,bo niestety każdy jest hop do przodu przez internet albo za plecami :)

XYZ

Szkoda że te wszystkie opinie są pisane anonimowo,bo wtedy każdy ma dużo do napisania,niestety nie brakuje ludzi "życzliwych" inaczej którzy przychodzą tu wylać swoje życiowe frustrację. Praca na zakładzie jak każda inna,znajdą się ludzie normalni i znajdą się bardzo zawistni i zazdrośni,którzy tylko za plecami mają dużo do powiedzenia,albo do napisania z anonimowego konta :)

Pracowałem w tej firmie może i zarobki są dobre ale atmosfera jest godna pożałowania z resztą wcześniejsze opinie to święta prawda Pani E. I Pan K uważają się za idealnych pracowników a tak naprawdę za ich błędy innym się obrywa nikt z tym nic nie robi tak jak by musiało być i podejrzewam że to już się nie zmieni

Misiek

@Dyzio a czemu te krawedziarki tak ci nie podpasowały ?

Dyzio
@Misiek

Nie tylko mi, a większości ludzi w tej firmie. Może w końcu szefostwo coś zrobi i w końcu zacznie zwracać uwagę na tego pana, a nie tylko wysłuchiwać jego „informacji” co się dzieje wszędzie indziej.

Dyzio

Dosyć dobrze działająca firma, na prawie wszystkich działach bardzo dobra atmosfera - prócz krawedziarek. Większość ludzi w firmie widzi jak bardzo zmieniła się atmosfera na owym dziale od kiedy nastąpiła zamiana liderów. Niechęć nowego lidera do nowych pracowników, wprowadzony tygodniowy okres próbny, wieczne chodzenie po innych działach przez nowego lidera - wyglada to jak ucieczka od pracy, a nawet próby pozbywania się nowych lub mniej doświadczonych pracowników. Odradzam próby zatrudnienia na owym dziale.

Mariusz

To prawda ze pracownicy nie są docenieni?

Michalina

Czy przynosi się prace do domu?

@paweł co to znaczy niskie? Ile tak mniej więcej się zarabia ?

Marzena
@Michał

Też chętnie się dowiem ile się zarabia

Xyz
@Marzena

13 na h

XXX

Dzień dobry, chciałabym się podzielić swoją opinię w tym zakładzie pracy, mianowicie zaczynając od zarobków szału nie ma żadnego, umowa jest z miesiąca na miesiąc zlecenie przedłużana (bądź nie). Największy problem tego zakładu to pseudo kierownictwo Pani Ewelina 9 oraz Pan Krzysztof W, nie są kompetentni, detale są puszczane do klienta nawet te które wymagają poprawki, ogólnie brak wiedzy. Traktowanie pracowników jest na najniższym poziomie, informacje przekazywane co do godzin pracy wyglądają w taki sposób że o nadgodzinach dowiadujesz że o godzinie np 14 gdzie powinno się kończyć zmianę (8 godzin normy zrobionej). Państwo pseudo kierownicy nie szanują pracowników nie wspominając już o romansie który mają z którym się nie kryją co nie jest stosownym zachowaniem w zakładzie pracy, podejrzewam a nawet jestem pewna że pracownicy nie mają ochoty oglądać obsciskiwania tylko chcą oglądać kierowników pracujących do których z pracą im daleko. Wykorzystanie pracowników pełną gębą. Powodzenia życzę każdemu.

Onnn

Jest rozowo. Elektroniczny papierosek. Dobra gatka. I lajcik. Nie wazne czy stoje czy leze wynagrodzenie sie nalezy. Jak sobie poukladasz tak z drzewka szczescia monete zrywasz . Brawo

Renata
@Onnn

Chyba robisz sobie żarty? Lub pracujesz w biurze Stoork? Bo raczej nie na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Stoork Sp. z o.o. - Lisi Ogon

• Jak się pracuje w Stoork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stoork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stoork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stoork Sp. z o.o.