ABP POLAND

Opinie o ABP POLAND

nn

Wspaniala Firma Kroi Tuszę i półtuszę na całego Polecam. ;) Dla Rzeżników.;)

artom

A może trzeba mieć chęci do pracy i znać swoją robotę a zadowolenie będzie gwarantowane?

Wiktor

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Pracownik Nowy wpis

Przykro pracować w firmie gdzie Polacy są traktowani za przeproszeniem jak (usunięte przez administratora) do kosza inni pracownicy po za Polaków opuszczają swoje stanowiska kiedy chcą i nie muszą pomagać bo na.... Swoje zrobił/ła i idzie do domu a Polak jak chce iść też do domu musi pomóc gdzie tu sprawiedliwość swoje zrobi narobi się jak (usunięte przez administratora) i to jeszcze mało bo inni z innego kraju mają w (usunięte przez administratora) czekają aż (usunięte przez administratora) Polak przyjdzie pomóc za marne grosze nie polecam firmy ABP

Nieswoj

Nie nazwałbym tego czegoś firmą, raczej zbieraniną ludzi którzy próbują udawać że pracują. Ci z magazynu odnoszą się do kierowców po chamsku i zachowują się jakby tu byli za karę. Przez 5 godzin nie mają załadowane nawet pół kontenera. Niech lepiej idą szczaw uprawiać. MASAKRA I ŻENADA. ZAPOMINAJĄ O TYM ŻE TO KIEROWCA JEST DLA NICH ŻEBY MIELI PRACĘ BO INACZEJ BĘDĄ MOGLI STONKĘ ZBIERAĆ.

Mariusz Nowy wpis
@Nieswoj

Coś nie dogadałeś się chyba z chłopakami z magazynu. Może nie tylko twój samochód musieli załadować dlatego tak wolno szło. Zawsze masz taki poślizg czy tylko tym razem?

driver Nowy wpis
@Mariusz

Zawsze tu idzie wszystko wolno u każdego kierowcy.

Marzena Nowy wpis
@driver

Zgłoszenie tego gdzieś nie mogłoby jakoś pomóc? Bo nie żeby coś ale to brak szacunku do czasu tych ludzi. Jakby robili to szybciej to będą mieli teoretycznie więcej roboty i dlatego tak się ociągają?

zaps

Hej powie mi ktoś ile można wyjść netto na magazynie na wypłatę?

Mariusz
@zaps

Już ktoś wcześniej o tym pisał że jest 3100 zł podstawy i premie po 600 zł. To nie jest źle moim zdaniem. Może teraz nawet dają więcej. Jakbyś coś wiedział na pewno to daj znać bo też interesuje się robotą na magazynie.

Czy w ABP POLAND poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

XXX

Jest premia obecnościowa u wynagrodzenie akordowe w zależności od tego ile jest zrobione jest płacone nie ma podstawy

Ewelina
@XXX

da się jakoś przyzwoicie zarobić na tym akordzie? bardzo trzeba zasuwać żeby liczyć na takie 3k? bo akord to raczej właśnie znany jest z "wyścigu szczurów"...

Firma ABP POLAND poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Saszka dobrze robotaju

Z tzw kierownikami da się nawet zakumplować, ludzie jak każdy inny. Poprostu trzeba ich zrozumieć. Trzeba pamiętać że w firmie "rządzą" nie kierownicy a panowie tej samej narodowości co założyciele firmy. Dla nich pracownik fizyczny czy nawet kierownik to robol którego sobie zepchną na bok i znajdą innego.

XXX
@Saszka dobrze robotaju

Dokładnie tak jest

Adrianoo

Hejka powiecie mi jak wygląda kwestia wynagrodzenia? jakaś premia jest? ile da się miesięcznie zarobić???

@Adrianoo

Jeśli chodzi o magazyn to są dwie premie po 600zl i3100 podstawy na początek nie wiem jsk jest teraz

Anonim tykocin,

Moje doświadczenie z firmą to 3 lata,moja opinia,mają pracownika w du...pie,praca po 10 godz kiedy na umowie jest tylko 8,wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy,młody pracownik zarabia tyle co doświadczony z kilkuletnim stażem,ciągłe braki w ludziach,w domu jestem tylko gościem,praca praca ,liczy się zysk a nie człowiek to dewiza tego zakładu,mimo ze prqacuje to nie polecam

Saszka dobrze robotaju
@Anonim tykocin,

strzał w 100, kłosy pozdrawiają tykocin, Robisz 8h i słyszysz "masz zostać i koniec, nie podoba ci się ?" i zostajesz 1h albo nawet 2

Jaki jest wkład kierownictwa ABP POLAND w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Żaden dbają tylko o siebie A zwykłych pracowników mają w głębokim poważaniu

Szkoda że firma publikuje tylko dobre opinie a prawdziwe usuwa nie polecam

Ex

abp Prowadzi apsurdalną politykę zatrudnienia polegająca na nie zatrudnianiu byłych pracowników, takie info. Jest to typowe w Irlandii, szkoda że nie płacą jak tam... Po za tym, kto poszedł na te wynagrodzenia które mi zaproponowali na rozmowie o pracę ¿¿¿ Jedyną motywacją jest potraktować to miejsce jako prace przejściową na miejscu. Ps. Osoba rekrutująca, nie wiem jakim cudem otrzymała to stanowisko

Xyz
@Ex

Jestem w szoku ? Tez pracowałem tam jakiś czas temu ale jedyna osoba od której mogłem uzyskać pomoc był pan HR

PL Pniewy
@Ex

Zgadzam się w 100% w każdym z oddziałów tak jest pracownika maja gdzieś

Monia80

Kości są dobre świeże ale proszę zwrócić uwagę na nadmiar folii którą owijamy na wyjazd Są to straszne zbędne ilości

Anonimowy pracownik

A ja tak czytam te złe opinie I myślę ludzie co wy (usunięte przez administratora) Pracuje w firmie już 3 lata, praca jest (usunięte przez administratora) zajebiści są kierownicy I managerzy, z każdym z nich idzie się dogadać. Przypomnę wam tylko, że mieszkamy w Polsce i tutaj każdy kto ma znajomości pnie się wyżej niż zwykły pracownik. Ludzie, apeluje żebyście w końcu dorośli i przestali wypisywać głupstwa, a jak wam nie pasuje, możecie się zwolnić I iść na zasiłek, ciekawe jak wtedy będzie wam się podobało ????

Mariusz
@Anonimowy pracownik

Z Twojego komentarza wynika, że jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia i atmosfery w firmie. Dodaj więcej konkretów o wysokości wypłaty i możliwościach dorobienia pracując po godzinach. Odpowiadając bardzo mi pomożesz.

nn

Wspaniala Firma Kroi Tuszę i półtuszę na całego Polecam. ;) Dla Rzeżników.;)

Karol

@mała a jaka to umowa ? Da się awansować?

@Karol

Umowa o prace da sie pracowac ale nie daj sie

Kawa
@Karol

Z ludzmi da sie pracowac ale nie z kierownikami ktorzy czepiaja sie Ciebie Im nie zalezy na pracowniku Tylko na najwyzszym stanowisku

Miś ????????????

????????????

Mała

Pracuje w ABP juz ponad 3 miesiace umowe dostalam juz na 2 lata moim zdaniem nie jest tragedia fajni ludzie tam pracuja wiadomo(usunięte przez administratora) kazdy dostanie ale nigdy nie bylo tak dobrze wyplaty sa w porzadku bo nigdzie Tyle nie za robisz jak tutaj dla mnie jest okey

@Mała

I pracuje dalej I nikt nie ma pretensji Milan Ania Paweł Jacek Agnieszka Michał Monika I Sebastian ja na nich nie narzekam kto ma checi do pracy to bedzie pracowal bo na wyplate mialam 3500 a nigdzie wiecej tyle nie dostaniesz jak w Sierakowie czy w okolic Sierakowa I umowe na 2 lata

Богдан

Я работал в ABP хорошый завод 8 часовой день смена бесплатные обеды нормальная зарплата

artom

Malutka

Po znajomosci to mozna zostac nawet kierownikiem. A reszta musi robic za dwoch. A o urlopie to nawet nie wspomne, dla kolegow zawsze a dla zwyklych pracownikow to nigdy nie ma. Na jednej z dwoc zmian to (usunięte przez administratora) rzadza, tylko szkoda ze jeden z nich nie jest wyuczony w zawodzie.

@Malutka

Nie trzeba mieć wykształcenia ....wystarczy że jesteś z rodziny któregoś z kierowników,albo masz zdolności wchodzenia im w (usunięte przez administratora)

Moje sugestie dla ABP POLAND: Ta firma (usunięte przez administratora) bo żądzą w niej same (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ABP POLAND - Kłosowice

• Jak się pracuje w ABP POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy ABP POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABP POLAND?

ABP POLAND