OPAKOWANIA OPTIMA Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OPAKOWANIA OPTIMA Sp. z o.o.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów po kilku miesiącach przygotowań i dzięki dużemu zaangażowaniu Pracowników uzyskaliśmy certyfikat FSC. Rozwijamy się, zdobywamy nowe kompetencje, rozbudowujemy park maszynowy, powiększamy Zespół by zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

mk

OPTIMA jest jedną z firm w Hajnówce, która zapewnia pracę wielu ludziom. Wyrazy szacunku właścicielom, którzy zdecydowali się zainwestować właśnie w tej miejscowości. Firma prężnie się rozwija, a właściciele dążą do stworzenia jak najlepszych warunków pracy zatrudnionych pracowników. Każdy ma inne podejście do pracy i czego innego wymaga względem warunków zatrudnienia, stąd też różne opinie na temat przedsiębiorstwa. Jak wszystkim powszechnie wiadomo - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;) a w ludzkiej naturze leży między innymi... narzekanie. Pozdrawiam

były klient

Współpracowałem z firmą kilka lat temu do dziś mile wspominam współpracę. Rzetelny, wiarygodny kontrahent! Polecam

Wanda
@były klient

A co najbardziej Ci się podobało we współpracy i czemu już nie pracujesz skoro piszesz, że było super. Oczywiście, jeśli możesz napisać :)

Jak na dzień dzisiejszy może wyglądać zagadnienie związane z rozwojem? Jeszcze w ubiegłym roku był on podkreślamy a gdy teraz spoglądam na jedna z ofert dla technologa to było w niej napisane, że można liczyć na szkolenie lecz tylko te wstępne. co z innymi?

Nowy wpis

Aktualność
W środę, 11 października 2023r. dziesięć ochotniczek i ochotników wzięło udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy zorganizowanym przez Grupę Ratowniczą Nadzieja. Mieliśmy okazję poznać podstawy prawne związane z udzielaniem pierwszej pomocy, zapoznać się wyposażeniem apteczek. Dowiedzieliśmy się jak postępować z poszkodowanym nieprzytomnym, jak opatrzyć rany i urazy, jak postępować w stanach nagłych i jak używać automatycznego defibrylatora (EAD). Szkolenie obejmowało również ćwiczenia praktyczne z postępowania w przypadku wypadków komunikacyjnych. Czujemy się jeszcze bezpieczniej w swoim towarzystwie ????

mk Nowy wpis

Jolanta Nowy wpis

Jak wyglądają te elastyczne godziny pracy dla pracownika jako Operator maszyn przy produkcji opakowań kartonowych? Jest teraz aktualnie ogłoszenie i napisali właśnie o tych elastycznych godzinach. Czy to oznacza, że można całkiem dowolnie sobie samemu te godziny ustalać?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OPAKOWANIA OPTIMA Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy rozmowa rekrutacyjna w OPAKOWANIA OPTIMA Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nie, nie ma takiej potrzeby.

Aktualność
6 grudnia 2022r. hajnowski MOPS zwrócił się do nas z prośbą o wsparcie w akcji Szlachetna Paczka. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i refleksowi Pracowników i Właścicieli Optimy udało nam się zebrać w zaledwie kilka dni 750zł.

Zakupiliśmy komplet garnków, komplet talerzy do zastawy stołowej, patelnię, obrus, świąteczny bieżnik oraz komplet ręczników. Pięknie to zapakowaliśmy i nasi przedstawiciele przekazali prezenty do MOPSu.

W przyszłym roku wyjdziemy z inicjatywą sami, przygotujemy się do akcji odpowiednio wcześniej i na pewno znów kogoś uszczęśliwimy!

Dziękujemy za Wasze wielkie serca!

Co słychać w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Optima Adam Tokajuk Arkadiusz Tokajuk w mieście Hajnówka? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Optima Adam Tokajuk Arkadiusz Tokajuk, który ma jakieś sprawozdania?

ktos9595

Na szczescie nie miałam do czynienia z osobami które przyjmują ludzi do pracy. Okropne buce które wyśmieją człowieka nie za to co sobą reprezentuje, a za to czego nie może zmienić. Stolikiem na kawę to mogą być Ci Państwo cechujący się bezmózgowiem i brakiem empatii wobec drugiego człowieka. Nie wiem czy to sam kierownik czy osoba postronna decyzyjna przy przyjmowaniu pracowników tak nazwała mojego bliskiego przyjaciela, ale tak poczynając sobie z ludźmi ani nie będą mieli pracowników ani klientów.

@ktos9595

Emocje, jak widać skrajne, budowane na podstawie opinii a nie własnych doświadczeń trudne są do skomentowania. Stały skład załogi najlepiej odzwierciedla standardy współpracy z pracownikami.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Optima Adam Tokajuk Arkadiusz Tokajuk? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Większość Pracowników stanowią długoletni stażem, firma się rozwija więc sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie. Staramy się budować zgrany i solidny zespół. Oczywiście zdarza się, że po kilku próbnych miesiącach nie widzimy perspektyw dla dalszej współpracy.

Robol13

Nie nazwałbym tego firma tylko chińskim (usunięte przez administratora) .Właściciele (te dwa (usunięte przez administratora)....)którzy myślą że są ponad zwykłym człowiekiem i nie mają szacunku do nikogo .(usunięte przez administratora) się nawet nie można w tej pracy spokojnie bo łażą za tobą do kibla ,na stanowiskach mierzą czas stoperem i wszędzie kamery skierowane na pracownika .Jednym słowem traktują pracowników jak (usunięte przez administratora)

@Robol13

Naprawdę aż taka inwigilacja jest z tymi kamerami czy żartujesz? Może jeszcze powiesz, że nagrywają dźwięk?

Mike
@Anna

Pewnie tak robią a co zdziwiona

Halina
@Mike

No a Ty uważasz że to normalne??

Nikita
@Robol13

Mur powinni stawiac juz w hajnouce

@Mike

Szczerze to tak. Ja tego chodzenia do toalety nie czaję. Z tym to już nieśmieszny żart jest? Bo ja rozumiem, że ludzie tu mogli się czuć przez coś osaczeni, no ale nie popadajmy w skrajności. ;p

@Robol13

Odnosząc się do powyższych zarzutów odpowiadamy, że nikt za nikim nigdzie nie chodzi, nikt nikomu nie mierzy czasu pracy stoperem a kamery to dziś standard w dużych firmach produkcyjnych, instytucjach i w przestrzeni publicznej.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Optima Adam Tokajuk Arkadiusz Tokajuk?

Jeśli informacje przedstawione w dostarczonym CV odpowiadają oczekiwaniom – Kandydat zostaje zaproszony na rozmowę. Po rozmowie i satysfakcjonujących dla obu stron ustaleniach Pracownik rozpoczyna pracę na umowie na czas próbny, wówczas umiejętności weryfikowane są podczas wykonywania powierzonych zadań.

były klient

Giki
@były klient

Potwierdzam! Tez miałem z nimi do czynienia i mogę się z Tobą Kolego zgodzić w 100%

Wanda

67zetor

Uciekać jak najdalej !!!

Olga
@67zetor

Dlaczego doradzasz, żeby uciekać jak najdalej? Co dokładnie spowodowało, że nie polecasz pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKOWANIA OPTIMA Sp. z o.o. - Hajnówka

• Jak się pracuje w OPAKOWANIA OPTIMA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKOWANIA OPTIMA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKOWANIA OPTIMA Sp. z o.o.?

OPAKOWANIA OPTIMA Sp. z o.o.