Opinie o Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex w Guzówka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex w Guzówka

Andy 53 Nowy wpis

Nie Polecam bardzo nie solidny wykonawca (usunięte przez administratora) ikręci bardzo niesłowny . Ludziom swoim nie płaci i niema komu robić. A już nie wspomnę jaki (usunięte przez administratora). Lepiej z nim nie zaczynać.

Zbiorniki Nowy wpis

Uwaga nie płacą za towar!!! Przestrzegam przed zapłatą cokolwiek im przywozić

Administrator Nowy wpis

Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex rekrutowała niedawno na stanowisko Monter. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Łukasz Nowy wpis

Szef zarozumiały gbur nie umiejący przyznać się do błędu , praca wykonana na (usunięte przez administratora) Nie polecam

Firma Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kob..ki

Nie polecam pracy w tej firmie jest tam beznadziejna atmosfera Założyciel po prostu zatrudnia pracowników którzy nic nie umią nic ...

Roman

Odpowiadasz na dosyć stary wpis, dlatego chciałbym zweryfikować, czy w firmie tej w dalszym ciągu panuje nie najlepsza atmosfera? Nikt na ten temat nic nie odpowiedział, dlatego chciałbym wiedzieć, jak to wygląda.

Pati

My byliśmy bardzo zadowoleni, szybko, sprawnie.

adams968

Witam Na dobrą firmę warto poczekać. Robili już dla mnie większe i drobne prace. Teraz też oczekuję ale zdaje sobie sprawę, że nie zawsze wychodzi tak jakby każdy sobie życzył, mimo wszystko wybieram ich mają zaplecze sprzętowe duży park maszynowy i doświadczonych stałych fachowców. Wszystko załatwiają za mnie. Polecam wszystkim

Barbara
@adams968

Widzę tu wiele pochlebnych opinii na temat usług świadczonych przez firmę Zdzichtex Zdzisław Czarny. W zakresie usług tej firmy można znaleźć między innymi budowanie sieci i przyłączy wodociągowych na terenie Lublina. A co odnośnie pracy w tej firmie? Jakim jest pracodawcą Zdzichtex? Czy pracownicy tej firmy mogą ją polecić?

Polecam serdecznie. Zrobili mi przyłącza, i wewnętrzne instalacje. Nie trzeba latać po urzędach wszystkie papiery też załatwiają. Odbiory przeszły bez żadnych uwag i problemów.

Zadowolony

Witam Nie zgadzam się z opinią dwóch ostatnich wpisów. Ze mną jak się umówili i z moim sąsiadem to wszystko było zrobione zgodnie z umową i na czas. Polecam

Naiwny

Witam, ja również nie polecam. Czekam od maja na wykonanie robót, które każda inna firma dawno by zrobiła w ciągu 1-2 dni. Ale mają moją dokumentację , tylko że moja cierpliwość się kończy. To już nie ta firma co kiedyś!

Oczekująca

Nie polecam, firma nie wywiązuje się z uzgodnionych terminów prac. Ma bardzo duże opóźnienia.

Witam Ja serdecznie polecam zrobili najpierw przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne potem zleciłem im instalacje w budynku jestem bardzo zadowolony wszystko gładko i szybko papiery odbiorowe, okres gwaranacji bez problemu. Kadra kierownicza i pracownicy z profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściem do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex - Guzówka

• Jak się pracuje w Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex?

Zobacz opinie na temat firmy Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex?

Zdzisław Roman Czarny Usługi Hydrauliczne Zdzichtex
  • 96