Opinie o Fotowoltaika Ryszard Zych w Krotoszyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fotowoltaika Ryszard Zych. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fotowoltaika Ryszard Zych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fotowoltaika Ryszard Zych w Krotoszyce

Wojciech

Bardzo polecam firmę.

Państwo Nowak

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy. Bardzo dobra jakość wykonania, sprzęt dobry i cena! POLECAMY

Fachowa robota, szybko sprawnie i efektywnie. Chłopaki z ekipy monterskiej znają się na rzeczy widać, że firma ma duże doświadczenie. Doradztwo bez owijania w bawełny i to jest konkret. BARDZO POLECAM

Wojciech T.

Pełen profesjonalizm. Szybko i dokładnie. Z kontaktem nie miałem żadnego problemu. Bardzo polecam jak robić panele to u nich.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fotowoltaika Ryszard Zych? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Małgorzata Z.

Bardzo polecam firmę, znakomici fachowcy.

Serdecznie polecam firmę.

Mariusz

Solidna firma godna polecenia.

Janek

Dzień dobry, bardzo polecam firmę. Znają się na rzeczy.

Wojciech

Polecam! Szybka i dokładna ekipa!

Malgorzata

Bardzo polecam firme. Wlasnie dzis zamontowali mi instalcje. Jest godni zaufania i solidni. Cena też bardzo dobra

Produkuj-prad.pl

PRACA - ELEKTRYK Cieszymy się, że możemy powiększyć zespół i zaprosić Cię do współpracy! Na początek przedstawimy się: Tworzymy efektywne elektrownie fotowoltaiczne dla domu i Twojego biznesu. Firma Produkuj Prąd budowana jest na trzech głównych filarach. Kluczowych wartościach, na których opieramy wszelkie działania naszej firmy. JAKOŚĆ,OBSŁUGA,ZADOWOLENIE. Dla nas najważniejszy jest człowiek dbamy o to aby każda nasza realizacja była od etapu projektowego po wykonawstwo profesjonalnie zrealizowane. Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku? - montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC -montaż tras kablowych -wykonywanie pomiarów elektrycznych -modernizacja istniejącej instalacji elektrycznej Kogo poszukujemy? Jeśli: Jesteś osobą chętną do nauki i lubisz podejmować nowe wyzwania Masz doświadczenie w pracy elektryka mile widziane uprawnienia SEP 1kV mile widziane doświadczenie w zakresie montażu instalacji PV oraz wykształcenie zawodowe lub techniczne o specjalności elektryka Masz czynne prawo jazdy kat. B Własne auto jest dodatkowym atutem Oferujemy: Pracę w firmę szybko się rozwijającej Umowę o pracę Dogodne godziny pracy Pracę mobilną województwo dolnośląskie i okolice Szybki rozwój i awans Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe Stałe wsparcie specjalistów Zdobycie doświadczenie CV: biuro@produkuj-prad.pl

Bardzo polecamy firmę Fotowoltaika Ryszard Zych. Szybka i solidna firma. Ceny bardzo dobre. Długo się zastanawialiśmy nad wyborem firmy i z okolicy będziemy cały czas polecać tylko Pana Ryszarda. Indywidualne podejście, precyzja montażu.

Kozioł

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pracy ekipy Pana Zych. Dzięki ekipie produkujemy własny prąd i nie płacimy za niego co miesiąc rachunków.

Magda

@jakub może to jakaś pomyłka?

Wojtek

to jakaś pomyłka, ta firma nie wykonuje usług NC+, tylko panele słoneczne z których jestem bardzo zadowolony. Pan Zych bardzo dobobrze nas obsłużył, cena bardzo dobra porównując do innych firm, jakość równie wysoka jaki montaż ekipa bardzo zgrana i dokładna. Rachunki tak ja obiecali bliskie 0 zł. Mega polecam

kalina

ta firmą się tym nie zajmuje to pomyłka :)

Wojtek

ta opinia to pomyłka, ta firma nie zajmuje się NC+ tylko sprzedażą i montażem fotowoltaiki. Ja jestem ich klientem i bardzo jestem zadowolony. Załatwili mi wszystkie papiery, szybko i sprawnie ogarnęli montaż. Jestem bardzo zadowolony.

kasi

ta firma się tym nie zajmuje

Wojtek

FIrma zajmuje się sprzedażą i montażem paneli słonecznych nie jest żadnym punktem, ta opinia to jedna wielka pomyłka. Ja jestem bardzo zadowolony z usług i bardzo polecam działanie pracowników tej firmy jak i sprzęt który montuja.

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z instalacji paneli słonecznych, rzetelna wiedza, fachowe doradztwo, bardzo dobrej jakości sprzęty i montaż szybki i sprawny. Dziękujemy

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sat Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ryszard Zych? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

kalina

Z auta służbowego jak sama nazwa wskazuje korzysta się w godzinach pracy ;)

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie (usunięte przez administratora)?

Kkkkkk

Ściema jedna wielka , (usunięte przez administratora) ;)

Katarzyna
@Kkkkkk

Co to znaczy: ściema? Nie wiem, czy napisałeś to jako klient niezadowolony z usług Satu, czy jako pracownik tej firmy. Szukam na tym forum informacji od instalatorów Satu, jakie mają warunki pracy i płacy. Możesz się wypowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Fotowoltaika Ryszard Zych - Krotoszyce

Fotowoltaika Ryszard Zych