Opinie o Stradom S.A. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stradom S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stradom S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stradom S.A. w Częstochowa

Iwona Nowy wpis

Serio jakaś likwidacja? Po stronie www nie widać, żeby coś nie tak się u nich działo. Czy ktoś wie czy tamta sugestia była uzasadniona? i jakie warunki oferują tutaj obecnie? Jakie stawki?

Lol Nowy wpis
@Iwona

Stradom s.a zakończył swoją działalność z końcem czerwca 2020 roku, obecnie pozostał jeden wydział jako Lanex,fakt strona stradomia dalej jest ale tej firmy już nie ma.lanex zatrudnia tam góra 40 osób jako pracowników fizycznych, robią 4 brygady itd.Jestem byłym pracownikiem stradomia i szczerze to stawki były i nadal są słabiutkie dochodzą różne dodatki frekwencyjne brygadowe

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Stradom S.A.?

lol Nowy wpis

To ten zakład jeszcze istnieje?Przeciez od 1 lipca poszlismy na zasilek bo likwidacja zakladu pracy?

Tel 573 - 969 - 102

Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone z nieoplaconymi należnościami. Pomogę w odzyskaniu.

Vila Max

Ostrzegam. Firma Stradom nie reguluje płatnosci, 9 Faktur przeterminowanych już prawie miesiąc na ponad 35tys i tylko co rusz nowe bajki opowiadają.

Wierzyciel
@Vila Max

Niestety potwierdzam, nie regulują płatności.

Krystyna
@Wierzyciel

Wobec pracowników też nie regulują płatności? Jest to jakoś tłumaczone przez Stradom? Czy totalna olewka z ich strony?

AX
@Krystyna

Wypłata za marzec prawdopodobnie ,,pójdzie" na dwa razy , albo w ogóle nie pójdzie ... (usunięte przez administratora) .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stradom S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zibi

Jakieś podpowiedzi i wskazówki o pracy w firmie mógłby ktoś zostawić na forum?

Iii

Jak się mają zarobki na produkcji? Jest teraz ogłoszenie że od 4 tys się zarabia, czy rzeczywiście są takie zarobki czy to pić?

Mirosław

@pierwszy operator, jak natomiast przedstawia się możliwość podwyżki wynagrodzenia w Stradom? Od jakich czynników jest ona zależna? Jeżeli wiesz coś w tej kwestii, to proszę Cię o zamieszczenie o niej kilku słów.

Mirosław

@pierwszy operator, dziękuję za reakcję na mój wpis. Czy Stradom za pracę w warunkach szkodliwych dolicza pracownikom lata do ewentualnej emerytury? Czy również premia, o której wspomniałeś jest jedyna jaka występuje w tej firmie? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

pierwszy operator
@Mirosław

Co do premii to tak-jest to jedyna premia. Oprócz tego są jeszcze 2 razy w roku dodatki na święta z funduszu socjalnego-nie pamiętam już ile ale chyba coś ok. 200-250 zł netto i raz w roku dodatek urlopowy ok. 500 zł netto. Jeśli chodzi o wcześniejszą emeryturę to nie mam pojęcia jak to teraz wygląda ale z tego co wiem to nie zależy to od pracodawcy. Regulują to raczej odpowiednie przepisy.

Mirosław

@Franek, czym Twoim zdaniem spowodowany jest brak pracowników? Czy w związku z tym napisałbyś kilka słów na temat aktualnej sytuacji występującej w Stradom? Jak natomiast w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy można oczekiwać na jakieś premie w tej firmie? Proszę Cię o zajęcie zdania w tej kwestii.

pierwszy operator
@Mirosław

Ja Ci odpiszę. Jest takie powiedzenie, że jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy, że chodzi o pieniądze. To po pierwsze. Po drugie: warunki pracy. To jest czterobrygada-robota świątek, piątek,niedziela, dzień i noc. Rozkopane życie osobiste i rodzinne. Do tego wysokie temperatury. Latem na 2 zmianie bywa ok. 40 stopni. A przy tzw. zarabianiu maszyny musisz przekładać nitki w piecu, w którym jest 170 stopni. Takie warunki pracy odbijają się na zdrowiu i samopoczuciu. Nie dziwi więc fakt, że w ciągu roku przewija się kilkadziesiąt osób, które rezygnują. Jeśli chodzi o premie jest to ok. 200 zł brutto/miesiąc.

Franek

Jest ciągły brak pracowników to może wpłynie znacząco na firmę i podniosą zarobki?

Uber operator

Czlowieku uwazasz ze to przypadek ze na 20 opini 20 jest negatywnych jesli chodzi o podwyżkę to dostaniesz po 2 miesiacach 1,5 zl :) na godzine i to wtedy gdy jestes juz wytresowany i zmurzyniony teraz jak jest na hali okolo 40 stopni to musi byc fajnie pozdrawiam

Feliks

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać. Czy są jakieś szanse na podwyżki?

KOLOLOLO

To miejsce to pomyłka harujesz jak wół a jak dostaniesz na koniec miesiąca jałmużne to nie wiesz co z nimi zrobić . Szacunku tutaj się nie uświadczy tylko minę która daje ci do zrozumienia zapie....

Mirosław

http://www.stradom.com.pl/kariera.html znalazłam oferty pracy na stronie Stradom. Ktoś z Was może podzielić się opinią na temat rekrutacji? Jak wyglądają godziny pracy, ile jest zmian? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? @Operator jedwab, czy nadgodziny są ekstra płatne na koniec miesiąca, skoro nie ma możliwości ich odebrać? Czy zaległe urlopy są wypłacane? @Jedwab, niedziele są dobrowolne, czy trzeba być obecnym? Czy weekendy są płatne dodatkowo?

Zenek

Czy aktualnie firma potrzebuje pracowników? Dawno nikt nie pisał.

Operator jedwab
@Zenek

Firma potrzebuje niewolników. Znaczna część pracowników produkcji ma zaległe urlopy za rok 2016, których zakład nie chce udzielić z powodu braków kadrowych a mimo to wielu pracowników miało wypracowanych w ubiegłym roku ponad 400 nadgodzin. Zakład właśnie kupili Czesi. Co będzie dalej? To się okaże.

Jedwab
@Zenek

Tak potrzebuje niewolników za grosze:)) sobota niedzielą (usunięte przez administratora) wyplte 1800pl w zęby bierz i morda w kubek bo zakad tonie w dlugach :)) czeski film

Szukają administratora sieci - co myślicie, warto spróbować ? Opinie nie są za dobre.

Były operator

Firma jest dnem- powiem wiecej mniej niż zero. Nie żaluje ,że odszedłem z tej firmy , już dostałem 2 podwyżke w innej firmie ,która potrafi docenić każdy wysiłek pracownika. Nie polecam!

muzykalny

A co to jakieś kłopoty w firmie...

boanerges

A ja uważam że to Wszystko przez nurkowanie Prezesa podobno to nie dla Każdego.A u Niego już od pewnego czasu widać zmiany.Stał sie bardziej wyciszony wrażliwy na warunki i charakter pracy Na Produkcji.Tak na poważnie tam Tzw. Wyniki przyćmiły Wszystko od przyjaznej atmosfery po Ich własne Megamuzgi.Ale szczerze życze wytrwałości lub odwagi by odejść...Rozumiem Starych pracowników Uciec Ale Dokąd???!:-)

Robotnik

Piniendzy nie dajo, robić ciężko karzo.

Zostaw merytoryczną opinię o Stradom S.A. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Stradom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stradom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stradom S.A.?

Stradom S.A.
  • 1 Maja 29