brak logo

Stradom S.A.

Częstochowa

Opinie o Stradom S.A.

anonim 2009-03-06 11:15
Słowa kojarzące się z Stradom S.A.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako małą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000
były operator 2010-01-12 22:02
KATASTROFA!!!!!!! Omijajcie szerokim łukiem, szkoda papieru na CV, kasa tak marna że lepiej siedzieć na bezrobotnym i tyle samo zarobisz czyli NIC. Nie polecam pracodawcy.
7
kl 2010-08-26 17:05
Nie wiem jak z pracą bo ja tam tylko lokal wynajmuje. Takiego chamstwa jak ze strony kierownictwa Stradomia to jeszcze w życiu nie widziałem. Skoro tak traktuja swoich klientów to aż strach pomyśleć jak traktują pracowników. Smierdzi starą nomenklaturą i komuną. Odradzam.
1
tomek 2016-04-19 14:18
anonim, pewnie warunki uległy poprawie, w końcu mineło 6 lat od tych kiepskich wpisów. Teraz w ogóle mają rekrutację na lidera procesu produkcji. Wymagania standardowe: Wykształcenie wyższe techniczne: przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne, doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty w profesjonalnie zarządzanym Dziale Produkcji, w średnim lub dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym, czy bardzo dobra znajomość Excel.
5
Zofia 2017-01-26 17:50
Dobrze zarządzany proces produkcji? Przez kogo niby?
Cóż... to jest zakład którego nawet śmierć pracownika na zmianie nie zmusiła do poprawy warunków...
a pracownik się tam nie liczy... chyba, że potrzeba obniżyć pensje, poszukać winnego, dać nowe zasady BHP czy sławne 5S... wszystko spoko... tylko gdzie logika w zarządzaniu firmą, szacunek do pracownika i godziwe warunki?
Latem- hala 35 stopni ale obowiązek zamkniętych drzwi, prezes spaceruje jak farmer raz na miesiąc i szuka co jest źle i do tego masowe zwolnienia...

Taaak... firma z perspektywami... tylko nie wiem na co..
2
Zostaw swoją opinię o Stradom S.A. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stradom S.A.