logo Xdisc Polska Sp. z o.o.

Xdisc Polska Sp. z o.o.

Opinie o Xdisc Polska Sp. z o.o.

admin 2015-07-15 20:55
Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.?
PIotr 2016-07-26 21:47
Witam,
Polecacie pracę w firmie X-disc? Jaka jest atmosfera i średnie zarobki?
xxxxx 2016-12-12 23:08
nie polecam pracowników tratują jak s........
WAWA 2016-12-12 23:13
dziś pracujesz za chwile nie pracujesz możesz być dobry w tym co robisz a i tak Cie wywala bo tam trzymaja tylko takich ludzi,którzy donosza i wchodza pod biurko żeby tam zostać. Tam jest jeden wielki burd...... nic wiecej i Pan M..... do tego doprowadzil bo udaje ze nie widzi co tam się dzieje!!!!!!!!!!!!!Wogóle nie wiem po co go tam trzymaja przez niego i reszte ta firma upadnie NIE POLECAM TAM PRACY
rzetelny 2016-12-17 14:27
wszystko ok rzeczowo na czas i zgodnie z ustaleniami. w każdej firmie występują problemy ok, xdisc to dobry pracodawca
Marek 2017-02-06 18:43
SUPER FIRMA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
brak słów 2017-02-20 17:30
Brak słów co tam sie dzieje. DNO nic więcej.
Jak nie skaczesz koło brygadzistów to jestes na przegranej pozycji.
Mozesz dobrze pracowac wykonywac zetelnie prace bez zadnych zastrzezen .
A nie przypadniesz KOMUŚ do gustu to juz aut. Skreslony.
tam pracownikow oceniaja po wygladzie i po tym czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] komus lize..
bbb 2017-02-25 22:52
Nie dam się - pozdrawiam Cię.... :)
Zostaw swoją opinię o Xdisc Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.