logo Xdisc Polska Sp. z o.o.

Xdisc Polska Sp. z o.o.

Opinie o Xdisc Polska Sp. z o.o.

admin 2015-07-15 20:55:14
Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.?
PIotr 2016-07-26 21:47:36
Witam,
Polecacie pracę w firmie X-disc? Jaka jest atmosfera i średnie zarobki?
xxxxx 2016-12-12 23:08:52
nie polecam pracowników tratują jak s........
WAWA 2016-12-12 23:13:44
dziś pracujesz za chwile nie pracujesz możesz być dobry w tym co robisz a i tak Cie wywala bo tam trzymaja tylko takich ludzi,którzy donosza i wchodza pod biurko żeby tam zostać. Tam jest jeden wielki burd...... nic wiecej i Pan M..... do tego doprowadzil bo udaje ze nie widzi co tam się dzieje!!!!!!!!!!!!!Wogóle nie wiem po co go tam trzymaja przez niego i reszte ta firma upadnie NIE POLECAM TAM PRACY
rzetelny 2016-12-17 14:27:32
wszystko ok rzeczowo na czas i zgodnie z ustaleniami. w każdej firmie występują problemy ok, xdisc to dobry pracodawca
AAAAAAAAAAA 2017-01-22 23:25:35
Ja też nie polecam tej firmrmy nikomu oni tylko ztrudniaj na chwile
Muwią że jak się nadajesz to zostaniesz z nimi tak akurat to tylko na początek za mydlają oczy a póżniej słyszysz " sorry ale jesteś zwolnoiny bo nie ma pracy!
" Nie ma pracy i tak każdy słyszy nowy co tydzien lub dwa. Co z tego ze powiedza ze beda dzwonic jak robota sie ruszy jak wiadomo ze sie nie ruszy bo nawet nie potrafią dobrego pracownika utrzymać bo wolą takich trzymać co donoszą i prawdy nie mówią ja Wielka Pani Natalia co
Angli wróciła po paru miesiącach bo sie na niej poznali ze to leser i donosiciel i jej trzymac tam nie chcieli i do x-discu wróciał żeby na innych donosić kierownik S..... TO Lubi albo d... mu dala i sie boij i tak robi jak on chce.Ale mam nadzieje ze Ja.... (bo to spoko gociu) widzi jak jesti nie da sie w nic wciągnąc. Tak jak ktoś wyżej napisał tam jest burdel burdel na kółkach ehh brak słów
NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACOWAĆ BO I TAK ZOSTANIE ZWOLNIONY TAM SIE LICZĄ OSOBY KTÓRE DONOSZĄ Ale ja niestety nie byłem(am)
taką osbą więc do zwolnienia ŻYCZĘ POWODZENIA TEJ FIRMIĘ!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Xdisc Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xdisc Polska Sp. z o.o.