Sękpol Jan Kowal sp.j.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sękpol Jan Kowal sp.j.

Józef Nowy wpis

Cześć :) Na samym wstępie zaznaczam iż polecam pracę w tym zakładzie. Są plusy są minusy ale o tym napisze w dalszej części. Praca w samym zakładzie jest dość przyjemna. Praktycznie wszystko zależy jakie posiada się stanowisko. Pracowałem już na kilku stanowiskach i na jednym jest ciężej na drugim lżej... Na jednym trzeba bardziej pomyśleć na drugim zaś praca jest prosta i monotonna. Niestety często jest tak że im mniej umiesz tym lepiej. Praca z ludźmi nie jest zła ogólnie można znaleźć osoby z którymi można się zakolegować i trzymać razem. Jeśli chodzi o władze zakładu jest w porządku. Szef bardzo dobry człowiek złego słowa nie można powiedzieć :) na minus niestety na pewno "kierownictwo". Nie mówię tutaj o każdym bo z większością można normlanie współpracować. (usunięte przez administratora)Niestety tacy ludzie odbierają chęci do pracy. Zwalanie wszystkiego na drugą zmianę i knucie przeciwko wszystkim za plecami w tym przypadku jest na porządku dziennym. O reszcie nie wspomnę kto pracuje to wie jak to wygląda. Poza tym nie ma większych problemów. Z każdym idzie się dogadać i wszystko załatwić. Wynagrodzenia według mnie są w porządku. Ogólnie polecam pracę w tym zakładzie. Komu się chce pracować znajdzie tam swoje miejsce :)

Tomasz Nowy wpis

To jakie stanowiska są według Ciebie najlepsze? Na które warto zwrócić szczególną uwagę?

andrzej

Może nie jest fantastycznie ale jak na lokalne warunki miejsce nie jest najgorsze. Praca dosyć mało wymagająca ale to już zależy jakie dostaniesz stanowisko. Atmosfera i ludzie na dziale bardzo wporzadku.

Ilona Nowy wpis
@andrzej

To jakie stanowisko jest tutaj najmniej wymagające :) ?

Edyta

Ale tak obiektywnie patrząc na to to chyba nic jakoś bardzo złego, że w zarządzie jest najbliższa rodzina? No może gorzej jeśli faktycznie tak jak mówisz mało co wiedzą o biznesie, ale w sumie to po czym tak ostro o tym wnioskujesz? A te kamery to mam nadzieję, że chociaż bez podsłuchu są?

Czy rekrutacja na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI w firmie Sękpol Jan Kowal sp.j. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

W tej firmie mnóstwo rzeczy się nie zgadza ale zacznijmy od początku. Załóżmy że nadchodzi święto Boże Ciało wolne od pracy ok jest wolne w czwartek i zapewne w piątek (bez uzgadniania z pracownikami poprostu nie masz pracy i zabrany jest ci dzień z urlopu) Na umowie o pracę masz minimalna pensja dostajesz więcej (zależnie od ilości przepracowanych godzin) także raz dostaniesz na rękę 3000 raz 3500 ( na umowie i na kwitku podstawa) Dziennie pracuje się 10h chyba że nie ma pracy to mniej. Te dwie godziny nie są nigdzie wliczane ani pisane jako nadgodziny czyli pracuje się 50h tygodniowo. Atmosfera przypomina roboty w w kołchozie niż w cywilizowanym miejscu pracy. Jesteś robotnimiem i masz robić co ci każą panowie kierownicy którzy oczywiście zawsze mają rację. Prośby o urlop jednodniowy są uznawane za problematyczne a wzięcie urlopu no tygodniowego czy pełnego dwutygodniowego są nierealne ale to też zależy od miejsca pracy w każdym razie usłyszysz "nie ma takiej możliwości" standardy BHP oraz sanitarne - tu można by napisać osobny rozdział :) Rotacja była, jest i będzie o podwyżce możesz zapomnieć więc jak przychodzisz tu z myślą naprawy tego systemu to szkoda czasu twojego. Kierownictwo wie lepiej jak to robić i da ci to do zrozumienia. Kierownictwo dolnego szczebla nie ma elementarnej choćby podstawowe wiedzy jak pracować z ludźmi. Są to ludzie zwykli, nie posiadający kwalifikacji ani przeszkolen z zakresu stanowiska które zajmują ale trudno się dziwić jak są częścią tego systemu - wycisnąć z ludzi co się da kosztem zdrowia fizycznego i psychicznego. Staniesz z telefonem żeby sprawdzić czy mąż albo żona nie pisze to dostaniesz upomnienie tak samo gdy stoisz bo pracy chwilowo nie ma nie z twojej winy. Nic kupy się tutaj nie trzyma i podsumuje to tak że jak jesteś młody lub młoda, mieszkasz w okolicy greboszowa i chcesz byc ugnebiony w pracy śmiało wpadaj przyjmą cię chętnie z dnia na dzień z resztą wiszące ciągle ogłoszenia o pracę na produkcji coś powinny dać do myślenia. Jak masz choć trochę ambicji więcej niż praca w zamkniętym zakładzie z kolegami którzy jedyne co w życiu widzą to pole traktor żniwa itd to trzymaj się z daleka bo tutaj o niczym innym się nie mówi. Nie jeździ się na wakacje bo ciężko dostać urlop więc o czym rozmawiać :) strata czasu. Zapewne osoba która będzie cię przyjmować da ci nadzieję że firma się rozwija, że jest planowane dla ciebie wartościowe stanowisko do którego będziesz przyuczany lub przyuczania ale dowiesz się po pół roku że plany tu zmieniają się co chwilę i już robisz jak każdy z głową w dół. Szkoda czasu i życia. Aha no i nie zwolnią cię bez konkretnego powodu bo kto przyjdzie pracować?

Edyta

Czyli skoro nie chcą tak zwalniać luz bez sensu, to gdy ktoś chce odejść to jakoś walczą o tę osobę czy już bez przesady?

Zbigniew

Idealne miejsce dla osoby, która chce zmarnować sobie trochę czasu oraz przekonać się na własnej skórze z jaką pogardą może być traktowany pracownik przez władze zakładu. Jeśli chodzi o atmosferę panującą pomiędzy pracownikami jest ona bardzo dobra. Zarobki i walka o podwyżkę mogą zostać nazwane czymś na miarę survivalu.

Poszukujący pracy
@Zbigniew

Czy mowa o oddziale w Tarnowie?!

Zostaw merytoryczną opinię o Sękpol Jan Kowal sp.j. - Gręboszów

• Jak się pracuje w Sękpol Jan Kowal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sękpol Jan Kowal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sękpol Jan Kowal sp.j.?

Sękpol Jan Kowal sp.j.