Opinie o Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów w Gogolin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów w Gogolin

Krystiana

Zamówiłam w szkółce 2 krzewy Pęcherznicy kalinolistnej. Dostawa była szybka, ale niestety nie taka jak się spodziewałam! (ze zdjęć na stronie!!). "Krzewy" to były 2 patyczki, częściowo połamane (fatalnie pakowanie!!! za dodatkową opłątą!!). W trakcie reklamacji pani twierdziłą, że są "bujne"!! :))) Dysponuję zdjęciami! Nie polecam! Szkoda kasy i nerwów! Krystiana

Emi

Bardzo miła obsłucha. Zamówiłam jabłoń Brandywine. Dostałam drzewko o bordowych a nie zielonych liściach jak oczekiwałam. Zadzwoniłam do sklepu. Pani, która odebrała poprosiła o zdjęcia drzewka. Następnego dnia dostałam maila z przeprosinami i informacją, że drzewko dla mnie jest już zapakowane i będzie zaraz wysłane. Zadzwoniłam, żeby dopytać o szczegóły. Dowiedziałam się, że wysłane poprzednio drzewko mam zatrzymać i że to prawdopodobnie też jest ta sama jabłoń tylko inaczej się wybarwiła. Jabłoń przyszła następnego dnia starannie zapakowana w idealnym stanie. Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Jan

Nie polecam drzewka miały mieć wysokość 120 cm mają od 40 do 60 cm i w dodatku są przemarznięte żyją tylko przy dole nie polecam i więcej nie zrobię tam zakupów Nie Polecam !!!!!!!!!!

Borys
@Jan

Moje nawet na dole się nie rozwinęły. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie wiem skąd na tym forum tyle pozytywnych opinii? Sami sobie piszą?

Zbychu

Od lat zaopatruje się w Szkółce w krzewy i drzewa. Na koncie mam już jeden spory sad pełen starych odmian grusz i jabłoni - rosną bardzo dobrze, a owoce dają przepyszne. Ogród ozdobny przy moim domu również powstał dzięki wyborowi roślin od Konieczki. Dokładnie tak jak 10 lat temu, tak i teraz, za każdym razem czuję się dobrze potraktowany przez obsługę fizyczną w sklepie w Gogolinie jak i przez telefon, gdy dzwonię w sprawie zamawianych roślin. Większe transporty na żywopłoty ze szmaragdów wysłano mi tirem z paletą, zabezpieczone znakomicie, z kolei mniejsze partie roślin są pakowane dobrze w kartony i zabezpieczane znacznie lepiej niż w innych firmach. Na kilometr czuć wielką sympatię firmy do roślin, przez co wracam tam co sezon mimo tego, że żona za chwilę da mi szlaban na nowe nasadzenia:))) Pozdrawiam Was serdecznie! Zbigniew

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy СВАРЩИК TIG
Projektanci Kariery
Stanisław

Zakupy w szkółce Konieczko są za każdym razem doskonałym przeżyciem! Uśmiechnięty personel, pełen pasji i ogromnej botanicznej wiedzy zawsze pomaga mi i żonie podczas wiosennych zakupów. Za każdym razem polecamy rodzinie z Niemiec jak przyjeżdżają na święta:) Szczerze Polecam wszystkim potrzebującym zdrowe rośliny do ogrodu!!

@Stanisław

Popieram i zawsze polecam swojej rodzinie z Pomorza:))

Marlena

Z czystym sumieniem mogę polecić Szkółkę Pana Piotra. Po raz pierwszy miałam okazję robić swój wymarzony ogród w nowym domu. Ilość moich telefonów niejednego pracownika szkółki pewnie doprowadzała do śmiechu przez łzy, ale tyle ile wsparcia i porad otrzymałam w sprawie kupna i sadzenia oraz doboru gatunków roślin do powierzchni ogrodu... W żadnej firmie, z którą współpracowałam przy nowym domu nie było takiego podejścia. I nie ważne czy chciałam kupić dwa drzewa owocowe, czy 70 krzewów na żywopłot, zawsze otrzymywałam należyte wsparcie, idealne dla laika. Serdecznie Was pozdrawiam i wracam na zakupy w lipcu! :)))))))

@Marlena

Dokładnie tak. Również polecam!

Jacek

Dziękuję za szybką dostawę!

Paweł W.

Kolejny raz zamówiłem rośliny z bogatej oferty Szkółki Konieczko. Do tej pory wszystkie rośliny rosną zdrowe i wg. opisów oraz wskazówek pielęgnacyjnych. Serdecznie polecam! Paweł.

Malvina

Kupiłem kilka roślin. Jeśli się przyjmą - w porządku. Ale wyglądają tak, że gdybym to sam wybierał gdzieś na straganie to nawet na coś takiego bym nie spojrzał. Wyglądają jak suche... Wys. ok. 60 cm a reklamowany 120-160! I jeszcze jedno: nie stać Was na jakąś maszynę, która profesjonalnie zabezpieczałaby korzenie na czas transportu, tylko w jakichś doniczkach zapakowanych w folie. A w transporcie - wiadomo. Różne rzeczy się przewozi i rośliny cierpią.

Malvina
@Malvina

Rozwijają się, więc wszystko w porządku

Lech

Właśnie odebrałem sadzonki borówek. Sadzonki bardzo ładne, zdrowe, dobrze zapakowane - doszły nieuszkodzone, szybka dostawa - dziękuję!

Agata

A mogę prosić o jakiś komentarz od pracownika? ;)

lucyna szocik

wczoraj otrzymałam 4 drzewka pigwy. Pakowa e są super i zabezpieczone tak jak należy, zamówiłam teraz 11 drzewek owocowych i pewnie też dojada nad morze w takim stanie jak pigwy . Polecam

MT

Uwaga towar dostarczony nie zawsze równa się zamówiony. Na przeprosiny proszę nie czekać, poprostu ich nie będzie.

Jovanka

Rośliny dorodne ale pakowanie beznadziejne. Rośliny nie są usztywnione, pakowane jedna na drugiej. Przyszły połamane, doniczki popękane.(usunięte przez administratora)Brak odzewu na informację o beznadziejnym pakowaniu.(usunięte przez administratora)

Pio

Towar dotarł do mnie szut do śmierci lepsz

Powodzenia
@Pio

Trza się wyspać aby wkorw ić niektóre damulki :D niewiedzą

marko44

jakość drzewek tragiczna po wyjęciu z doniczki pozostał sam goły korzeń .żenada

Joanka

Nie polecam tej firmy. Sadzonki przyszły w opłakanym stanie. Nie wiem czy wogole się przyjmą. Zamówiłam miedzy innymi róże pomarszczoną i ona jest w strasznym stanie. Róża jabłkowata też wiele pozostawia do życzenia. Nawet runianka japońska ma żółte liście jest zmarnowane i przesuszona. Marny zakup. Szkoda pieniędzy i roślinek.

Bardzo słaby towar nie zgodny z opisem nie polecam tej firmy oszustwa nie lubię przecież się za towar płaci pieniądze

Szkółka Konieczko -Jestem bardzo zadowolona z jakości i wielkości sadzonek borówek amerykańskich pędy zdrowe i zielone. Rozmiar, większe niż w opisie na stronę. Zamawiałam rośliny w innych szkółkach! Płakałam jak dostałam połamane hortensje ogrodowe!!! Reklamacji nie uwzględnili, bo to wina transportu i niby tego ze rośliny sa delikatne!! Dlatego z czystym sumieniem mogę zarekomendować szkółkę pana Piotra. Napewno jeszcze do niego wrócę, przydały by się lepsze zdjęcia i opisy. Pozdrawiam

Gutek

Fajna firma, dobry pracodawca więc jeśli ktoś szuka pracy to z pewnością tu warto

Zostaw merytoryczną opinię o Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów - Gogolin

• Jak się pracuje w Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów?

Zobacz opinie na temat firmy Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów?

Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów
4.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Wiejska 12
    47-316 Gogolin

Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów