Opinie o Grifo Rafał Zielonka w Chrząstawa Mała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grifo Rafał Zielonka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grifo Rafał Zielonka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grifo Rafał Zielonka w Chrząstawa Mała

Dawid Nowy wpis

Czy macie w firmie zapewnioną wodę dla pracowników ?

Byly klient Nowy wpis

Masakra. Pijace wode bloczki z gazobetonu zamiast betonowych podstaw pod taras. Do konstrukcji na zewnatrz! Krzywo polupane. Krzywo polozone legary, laczone zla krawedzia do bloczkow. Kazda deska kompozytowa docinana na inny wymiar. Calosci mialo brakowac tylko listwy wykonczeniowej. W praktyce sypie sie po 3 miesiacach uzytkowania. Strach myslec o zimie. Zero kontaktu. Telefon zajety, chwile pozniej nie odbiera. Stanowczo odradzam.

klientka Nowy wpis

Wstyd. Nie polecam. Pan Rafał nie chciał podpisać umowy ani zamówienia, spartolił zrobienie tarasu z desek kompozytowych, które jak wiadomo do tanich materiałów nie należą. Budowy tarasu nie dokończył, po czym przestał odbierać telefony i zero kontaktu. Pan Rafał miał zrobić kompleksowo cały ogród, stąd otrzymał zapłatę za robociznę przy tarasie. Nie chciał dać potwierdzenia, że otrzymał pieniądze. A gdzie gwarancja na wykonanie prac? Gdzie jakiekolwiek poczucie odpowiedzialności za wykonanie prac? Taras po dwóch miesiącach od wykonania cały się rusza, deski odchodzą od siebie tworząc szpary. Nie polecam! Czuję się oszukana i totalnie wkurzona:(

Były klient

Facet jest niepoważny, choć pierwsze wrażenie było pozytywne. Od 4 miesięcy zwodzi mnie, że wykona szereg prac ogrodniczych, płacę za te wykonane, które ma poprawić i znika bez śladu, nie odbiera telefonów i nie odpisuje na wiadomości z prośbą o kontakt. Jestem zawiedziony.

Zostaw merytoryczną opinię o Grifo Rafał Zielonka - Chrząstawa Mała

Grifo Rafał Zielonka