Opinie o Mariusz Żakowski P.P.H.U. Tama Centrum Kamieniarstwa w Pieniężno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mariusz Żakowski P.P.H.U. Tama Centrum Kamieniarstwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mariusz Żakowski P.P.H.U. Tama Centrum Kamieniarstwa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Żakowski P.P.H.U. Tama Centrum Kamieniarstwa w Pieniężno

Ciekawy Nowy wpis

Czy odzyskaliscie nie wyplacone pieniądze?

Honorata Nowy wpis

Wiecie czy ta firma to dobra opcja na start dla Kamieniarza z doświadczeniem mniejszym niż rok? Wiecie czy da się tu nauczyć zawodu?

Dobrze ich znam Nowy wpis
@Honorata

Przecież oni nie płacą pieniędzy! Daruj sobie tych (usunięte przez administratora)

Danuta

Ktoś tu wspomniał o tym, że firma nie wyplaca zarobionych pieniędzy :/ I nikt nigdy tego nie zgłosił? Czy koniec końców jednak płacą? Czytam też o niezbyt pozytywnej atmosferze, ktoś wie czy aktualnie pracuje ta sama kadra, czy może już nie ma się czego obawiać? :D

Byly pracownik Nowy wpis
@Danuta

Podobno ktos komu nie wyplacil pieniedzy, wsadzil mu butelke po piwie w jego godnosc. Tak koncza (usunięte przez administratora)

Zagladalas - es tu tyle miesiecy po wiecej szczegolow zlodzieju. Ahhahahaha

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Mariusz Żakowski P.P.H.U. Tama Centrum Kamieniarstwa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Wyzywa ludzi jak się do niego dzwoni. Nie polecam. lepiej nie mieć nic wspólnego z taką "firma".

Renata

A jak wyzywa? Podasz przykład?

Ilona

Czemu od razu tak jakoś niemiło do niej doskakujesz? :( A masz chociaż numer, żeby ewentualnie samemu sprawdzić?

@Ilona

Ilona, sama prosila o przyklad. W czym problem? Pewnie jestes ta ich sekretarka szparka, co sie podciera do przodu

Ilona

Sorry ze tak na Ciebie naskoczylam. Moze gdziesz wyskoczymy razem I pokaze sie z lepszej strony, np od tylu? ;-)

@Ilona

Jeśli jesteś dziewczyną to może jeszcze się skuszę. ;) A w tej dyskusji jaki padł ostateczny werdykt, faktycznie ten pan tak krzyczy na ludzi czy komuś tu się mocno pomieszało?

@Ilona

Kiedys bylem dziewczyna ale juz nie jestem. Po kilkunasto centymetrowej przerobce jestem facetem z krwi I kosci. Co z Nasza randka? Chetnie ocenie twoja lepsza strone... I nie chodzi tu tylko o ta tylnia. Mam libido kocura w marcu I potrafie drapac I mruczec

@Ilona

Ilona jestes lezba? Ja jestem I chcetnie skorzystam z oferty tej tylniej oczywiscie. Mam cala piwnice gadzetow, ktore cie wzniosa powyzej lamperii. Odezwij sie brocholizie

@Agata

To chyba nie jest jednak miejsce na opowiadanie o swoim życiu prywatnym lecz dowiedzenia się czegoś na temat firmy i pracodawcy. ;) No z tego co widzę niektórzy klienci są chyba nieco uszczypliwi, to raczej sugeruje dość nieciekawe warunki pracy?

@Ilona

To forum, mozemy rozmawiac o wszystkim. Zaczecam do rozmowy I otwrcia sie na ludzi I odrzucenia wstydu bycia...no wiesz.

@Agata

Ok, a możesz odnieść się do tych negatywnych opinii tutaj? Bo chciałabym w pierwszej kolejności móc rozwiać własne wątpliwości. Te zarzuty o kłamstwa nie są trochę przesadzone?

@Ilona

Pomylilas osoby, ja nie mowilam ze ktos tu klamie. Zapytaj Ageboto czy jak mu tam

@Agata

Myślisz, że po pięciu latach nagle tu się pojawi? Ciekawe czy wciąż jest tu ta sama Pani Kierownik i czy w tych zarzutach mogłoby być ziarenko prawdy?

@Ilona

Sekretarka to partnerka szefa. Wiec jak ma tam nie pracowac?

Mikołaj
@Anonim

Widzę nieźle jesteś zorientowany kto tam pracuje. Ty tez jesteś zatrudniony? Powiesz czy w ogóle tu przyjmują? Są jakieś rekrutacje czy cały czas stała ekipa?

@Mikołaj

Ale ty jestes przebiegla-y. Hahahah, przestancie oszukiwac ludzi to nikt nie wystawi wam negatywnych opini. Zrobiliscie juz kariere w Warszawie, Niemczech, teraz przyszedl czas na Pieniezno.

@Anonim

Opowiesz coś więcej o tym robieniu kariery?xd

Ilona

Zastanawiam się czy takie pisanie do kogoś zapewnia Ci jakąś ulgę czy o co chodzi? Może da radę jakoś normalnie porozmawiać, po co ta złośliwość? ;)

Zatrudnia ludzi do pracy Zach granice I nie wypłaca pieniędzy zarobionych !!!! (usunięte przez administratora) !!! Nie pracowac u niche

ageboto

Nie polecam, OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kobieta, która tam pracuje (kierowniczka) to największa kłamczucha jaką świat znał. Opowiada niestożone historie, a później wypiera się swoich słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Żakowski P.P.H.U. Tama Centrum Kamieniarstwa - Pieniężno

• Jak się pracuje w Mariusz Żakowski P.P.H.U. Tama Centrum Kamieniarstwa?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Żakowski P.P.H.U. Tama Centrum Kamieniarstwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mariusz Żakowski P.P.H.U. Tama Centrum Kamieniarstwa
  • Królewiecka 19A lok. -