P.P.H.U. KUBUS Sp. J.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. KUBUS Sp. J.

A zarobki to jakie są za te 6tyg, realne.

Gall
@Paweł

Tak jak napisane w ogłoszeniu jest płacone.

Młody

Krótka piłka. Polecam firmę. Jest rzetelna.

Ten "koparkowy" to sam alkoholu nadużywał i się opierda***, dlatego stracił tę pracę. Ja w tej firmie pracuje od 7 lat i nie narzekam. Wypłata taka, jaka jest ustalona. Nie wiem, czy w Polsce jest jakaś firma, która tyle rzeczy zapewnia: nocleg, ubrania robocze, dowóz do pracy itp. Mówiąc krótko, jak jedziesz po to żeby pić i uwolnić się od swojej żony, jak zapewne ww pan "koparkowy" to długo tu nie popracujesz, a jak jedziesz po to by pracować i być sumiennym to gorąco polecam. Pozdrawiam

Jaro 22

W pełni polecam firmę. Jestem po drugim wyjeździe za granice bez żadnych problemów.

Brałeś udział w rekrutacji do P.P.H.U. KUBUS Sp. J.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Nie polecam tej firmy jeśli chodzi o zarobki. W Polsce zarobicie tyle samo co w tej firmie będąc w w delegacji we Francji. A warunki ogólne... Tragedia! Jeśli ktoś ma ambicje i jest dobrym fachowcem,to szczerze odradzam pracę w P.P.H.U. KUBUS

Karym

Polecam firmę w 100%.

Wojtek

Ile osób ta firma zarządza ?

Kris
@Wojtek

Wiecie może czy w P.P.H.U. KUBUS Sp. J. szukają chętnych na staż?

Karym

Z tego co wiem to nie.

Pracuja w tej firmie już długo i je dobrze Wypłata zawsze je Szef i pan Marek złoci ludzie O co by nie poprosił to wszystko je na czas i wszystko je dobrze Polecam wszystkim Jak nie mata głópich nałoguw to przyjdzta tu robic.

Arek

Jak wygląda praca elektryka

Graham

Pracuje w tej firmie już kilka lat. Gorąco polecam. Wypłaty zawsze na czas.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.P.H.U. KUBUS Sp. J.?

Czy znasz się na budowlance Czy masz nałogi Czy jesteś zdrowy psychicznie

Piotrek 28

Witam, chce zacząć pracę w tej firmie jako hydraulik jak wygląda sytuacja z zarobkami z wynagrodzeniem?

Alberto
@Piotrek 28

Tak jak podają, tak płacą. Zawsze po zjezdzie. Wyplata na czas.

Szukałem pracy. Ogłoszenie przez Oxl. Kilka zdań o sobie i dostałem kwestionariusz do wypełnienia. Gdzie mam podać wszystkie moje dane. Wraz z nr. Dowodu i PSL. Bardzo to dziwne.

Bercik
@Nowy

Spokojnie, wszyscy to wypełniali, ja też.

Kostek

Dobrze pracujesz i znasz się na tym co robisz to nie będzie powodu do narzekania taka jest prawda, ja polecam firmę.

Pracuś

Witam wszystkich którzy chcą pracować w tej firmie. Bzdura . Domy budują ładne lecz jeśli chcesz pracować w tej firmie dobrze się zastanów. Ogłoszenia (usunięte przez administratora)to zwykłe kłamstwo. Wyjazd za granicę Ha ha. Tak umowa na najniższą krajową, Dostaniesz aneks przed wyjazdem w którym masz (usunięte przez administratora)euro netto za 151 godzin pracy oraz zakwaterowanie z wyżywieniem. Bzdura na kiju. Praca w tej firmie wygląda tak- od 7 do 19 . Niby powinien się opłacać taki wyjazd.(usunięte przez administratora). Robisz 280 godzin w ciągu miesiąca i masz za to (usunięte przez administratora).zł .(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Dostaniesz bilet na Sindbada ,albo sami cie zawiozą.(usunięte przez administratora) Będziesz tyrać zdała od domu za grosze. (usunięte przez administratora)

Yogi
@Pracuś

Pracowałeś w tej firmie? Aż taka zła tam robota?

Arecki
@Pracuś

Ja tam pracuje w firmie Kubus bardzo długo i żadnych problemów nigdy nie było. Wypłaty na czas i wszystko się zgadza z tym co powiedzieli na rekrutacji. Facet który napisał opinię kompletnie nie nadaje sie do pracy, takze po prostu go zwolnili. Bylem swiadkiem jak wyjezdzal do domu :D Pozdrawiam Kubusa

Dorota

Jesteście mało aktywni na forum i zastanawia mnie, czym spowodowana jest ta cisza. W ostatnim czasie P.P.H.U. KUBUS prowadziło rekrutację na stanowisko Pracownika Biurowego. Czy ktoś z Was brał w niej udział i chciałby podzielić się doświadczeniem z nią związanym, a także finalnym rezultatem?

admin

Wiesz jak wyglądają umowy w firmie PPHU KUBUS sp. z o.o i czy można liczyć na dłuższą współpracę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. KUBUS Sp. J. - Lipnica

• Jak się pracuje w P.P.H.U. KUBUS Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. KUBUS Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. KUBUS Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. KUBUS Sp. J.