P.P.H.U. KUBUS Sp. J.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. KUBUS Sp. J.

Mery Nowy wpis

Hej. ;) przeglądam okoliczne firmy za pracą dla chłopaka, już pracował jako budowlaniec może i tu by się sprawdził. Nie mogłam jednak doszukać się żadnych ofert w sieci. gdzie je teraz dodajecie? Na stronie firmowej pustka

Dzień dobry, ciekaw jestem czy cokolwiek w warunkach pracy się zmieniło dokąd pojawił się ten wątek o tych takich szkoleniach. Czy dalej jest tak, że przyjmowane są osoby z doświadczeniem? Coś już pomagałem w wykończeniach ale budowlańcem nazwać się na pewno nie mogę. Czy od tego roku są organizowane warsztaty?

Jakub Nowy wpis

Ja pojechałem i brygadzista jest ze mnie zadowolony. Pracuję już dwa lata i miałem podobne przemyślenia jak ty.

Wojciech

Witam . Chciałbym podjąć pracę w tej firmie na wykończeniach, dajcie opinie czy warto podjąć pracę?

@Wojciech

Jesli umiesz robic i masz checi, to warto. Jak nie umiesz, to szkoda czasu, bo szybko wrocisz do domu.

Adka
@S.

Szybko wróci do domu? Jest jakiś okres próbny czy jak to wygląda? I dla jasności nie ma w takim razie szkoleń? A starszy kolega chłopaka by nie przyuczył?

@Adka

Brygadzista tłumaczy kilka razy dziennie każdy z etapów prac jak ma być wykonany, ale podstawowe umiejętności wykonywania prac wykończeniowych musisz mieć jadąc do pracy. W przeciwnym razie nie będziesz miał przedłużonej umowy po okresie próbnym. Krótko mówiąc jak nie umiesz podstaw, to tutaj się nie utrzymasz. Brygadzista tłumaczy tylko sposób wykonania i oczekiwany efekt końcowy. Jest to rozsądne. Mnie przy zatrudnianiu informowali że wymagane jest doświadczenie w wykończeniówce.

To sugestia, że same chęci i tak nie wystarcza po prostu? trzeba umieć robić i tyle? w ogóle widziałeś może ofertę ze tu zaglądasz? Bo ja aktualnej właśnie nie a chce przeczytać co formalnie na papierze odnośnie tego doświadczenia piszą. Gdzie są dodawane?

S. Nowy wpis

A ty jesteś idiotą, że nie rozumiesz, że ta oferta pracy to nie szkółka do przyuczenia ?

Witam . Czy zatrudniając się firma daje francuska umowę czy polska jak to jest teraz?

To polska firma jest.

@S.

No i co z tego, że Polska? Od razu przekreśla inną umowę? W sumie nigdy na innej niż nasza nie byłem, jakie wtedy warunki są? Mniej korzystne, tak? a co z walutą? czy dostaje się w PLN czy można w innej?

Brałeś udział w rekrutacji do P.P.H.U. KUBUS Sp. J.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Daniel

jak wygląda kwestia wynagrodzenia w firmie ?

Czyli jednak jakieś doświadczenie jest potrzebne tak jak jeden pan pisał na forum? to mój chłopak chyba jeszcze jak na razie się wstrzyma ale ja za to zaciekawiłam się ewentualną opcją pracy w biurze, czy jest ona obecnie możliwa? gdy wpisywałam ogłoszenie to mi wyskoczyła taka dość dawna oferta z takiego portalu do Lipnicy. Czy do dziś już nikt więcej nie był potrzebny? Mam doświadczenie w pracach biurowych

S.

Krotko i na temat polecam robote w tej firmie.

Witam . Czy firma organizuje wyżywienie czy pracownik we własnym zakresie?

S.

A w domu kto Ci wyzywienie organizuje?

Maciej

Witam. Jak wygląda praca na wykończeniach, bo mam zamiar wlasnie podjąć pracę w tej firmie , i jestem ciekaw jak to tam wygląda ile godz się pracuje i czy są możliwe nad godziny ?

Jak wyglądają dojazdy i zjazdy z Francji, firma opłaca dojazd

Nek

I w te i we wte opłacaja

Jaka atmosfera jest między działami w P.P.H.U. KUBUS Sp. J.?

Pawel

Witam. Jak jest wypłacane wynagrodzenie po 4 tyg pracy , chce wlasnie podjąć pracę w tej firmie .

bruno
@Pawel

Wynagrodzenie na czas jak mówią tak jest

Halina

Widziałam wzmiankę o dobrych zarobkach, czy ktoś je doprecyzuje? Albo poda widełki płacowe, żeby można było mieć odniesienie? W googlach ktoś pisał o super zespole, który cały czas się rozwija. Kiedy więc były prowadzone ostatnie nabory i na jakich warunkach kogoś przyjęto? Jaka stawka i umowa na start?

Arni

Firmę polecam. Dobre zarobki.

Mati

A jak jest z dojazdem do Francji Odbiera ktoś tam z sindbada,a pokoje po ile osób

Mati

Witam Ile godzin w ciągu 6tyg i 4tyg się robi? Jest możliwość zarobienia więcej niż 10tys? Sa jakieś dodatki w stylu diety albo dofinansowanie urlopu?

Kamil

Czy wyplata jest w euro

Jarek
@Kamil

W złotówkach

Zarobki OK. Jest gdzie spać i żyć. Robota OK. Polecam.

RR

Godna zaufania i polecenia. Zarobki Ok.

Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. KUBUS Sp. J. - Lipnica

• Jak się pracuje w P.P.H.U. KUBUS Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. KUBUS Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. KUBUS Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. KUBUS Sp. J.