Opinie o Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba w Dębno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba w Dębno

Ned Stark Nowy wpis

Poprieram przedmówcę! Brak umiejętności i kompetencji. Do pracy przyjeżdża na 10-11 wyjeżdża o 15-16. Człowiek niesłowny nie dotrzymujący terminów i nie szanujący pieniędzy i własności inwestora - sam decyduje o materiałach i o wielu innych sprawach bez uzgodnienia z inwestorem, którego z czasem ignoruje i robi "swoje". Właściwie poza czubkiem własnego nosa ten Pan nie widzi nic, a próba zwrócenia mu uwagi jest po prostu karygodna i Pan obraża się na AMEN - skutkuje to również tym, że Pan staje się niemiły, opryskliwy, a nawet bezczelny i zaczyna podnosić głos. Zero skruchy i słowa przepraszam, za buble, których nie jestem w stanie zliczyć nawet. Początkowo sprawia wrażenie osoby miłej i zrównoważonej, ale pod koniec wychodzi na jaw jaki jest naprawdę. Jak się palcem nie pokaże to nie poprawi. Niestety firma ta narobiła nam szkód wewnątrz i nie chcieliśmy dalszych poprawek. Ogólnie PORAŻKA - jak ktoś zainteresowany to chętnie wyślę zdjęcia z "profesjonalnej" roboty tej firmy. O syfie i brudzie jaki po sobie zostawia to już nawet nie wspomnę :/ Do dziś nie możemy dojść do porządku w domu

Jak najdalej od tego "fachowca". Cała (mała) łazienka obłożona regipsem, który po tygodniu popękał, niedokładnie położenie kafli oraz fug (czarne przestrzenie tam gdzie powinna być fuga), elektryka do poprawy, a cała łazienka przecieka z każdej strony (prawie zalani sąsiedzi). Na poprawki wydałem 2 tys zł, bo pan oczywiście, mimo obietnic, nigdy się nie zjawił. Nawet bateria była źle podłączona - pomylone kurki, dzięki czemu woda leciała tylko zimna...

Zostaw merytoryczną opinię o Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba - Dębno

Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba

Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba