One Dollar Group sp. z.o.o

Opinie o One Dollar Group sp. z.o.o

Miłosz 2010-03-12 21:14:04
Odradzam, WYZYSK i bardzo ciężka praca!!! Szczególnie w Warszawie na Prymasa 1000-lecia. Nawet w biurze mają wyzysk i trzeba robić darmową robotę. A na magazynie można załatwić sobie kręgosłup.
FY 2010-10-16 21:14:02
ostatnio robią interes stulecia ze zniczami.A JAK ZAWSZE WYZYSK I BRAK POSZANOWANIA CZŁOWIEKA!!!!!!!!!!!!!
Ania 2013-05-28 18:05:40
Chłopie uciekaj!!! Uśmiałam się jak przeczytałam o premiach....
Chyba, że lubisz pracować z wyzyskiwaczami, z osobami które uważają się za najmądrzejsze na świecie, szczególnie paniusie z księgowości.
guru 2014-12-01 09:03:28
a gdzie się starasz ? do ksiegowosci, czy w którymś oddziale? generalnie w 1$ jest spoko, jak wszędzie trzeba pracować, ale są uczciwi .
Nie ma ściemniania
Były 2015-02-21 20:48:29
Oj guru, guru... "...generalnie w 1$ jest spoko, jak wszędzie trzeba pracować, ale są uczciwi. Nie ma ściemniania" niezły tekst. Kilka lat temu tam pracowałem a do tej pory mam złe wspomnienia. Fakt, praca jak praca trzeba wykonać. Mam nadzieje że księgowość się poprawiła bo to szczególnie one doprowadzały człowieka do rozstroju nerwowego. "Panie" z księgowości trzeba poznać na własnej skórze, to jest temat rzeka. Aniu trzymam kciuki.
wall 2016-05-07 15:09:48
No wiadomo, że nie można się poddawać, w szczególności jeśli komuś bardzo zależy na zatrudnieniu u nich @sejro.
Zostaw swoją opinię o One Dollar Group sp. z.o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie One Dollar Group sp. z.o.o