KRISTECH technika otworowa

Opinie o KRISTECH technika otworowa

Aktualność
Firma KRISTECH Technika Otworowa to lider lokalnego rynku stolarki budowlanej, wieloletni partner firmy KRISPOL. Działamy nieprzerwanie od

30 lat i ciągle się rozwijamy. Naszą misją jest oferowanie klientom produktów i usług wysokiej jakości, dzięki którym chcemy być postrzegani jako

Firma godna zaufania.

Obecnie poszukujemy kandydata / kandydatki zmotywowanego / zmotywowanej do pracy na stanowisku:

Handlowiec – Doradca Klienta

(Miejsce pracy: biuro handlowe w Tupadłach, Inowrocław)

Jeżeli widzisz się na tym stanowisku, prześlij do nas swoją aplikację

(mile widziane dołączone zdjęcie) na adres: rekrutacja@kristech.com.pl

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji zadzwoń – 601 513 541

Docelowe zadania na stanowisku:

- obsługa klienta ze wskazaniem na jakość,

- realizacja celów handlowych,

realizacja celów handlowych indywidualnych i zespołowych,

- prowadzenie Social Media, - dbanie o wizerunek Biura Handlowego.

- zaangażowanie oraz gotowość do nauki, odpowiedzialność,

zorientowanie na cel

- 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowca lub pokrewnym

- znajomość pakietu MS Office - prawo jazdy kat B

- mile widziane doświadczenie w szeroko rozumianej branży budowalnej

Oferujemy:

- pracę w zgranym zespole profesjonalistów

- wysoką samodzielność w działaniu

- realny wpływ na kształt i rozwój firmy

- możliwość planowania swojego czasu pracy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami

- program wdrożenia do pracy

- duże możliwości rozwoju zawodowego

- szkolenia, zdobywanie nowych umiejętności - pakiet socjalny, imprezy integracyjne

Prosimy o umieszczenie w swoim CV klauzuli: „Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady

(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
ewelinaw06@wp.pl

Firma godna polecenia. Wspaniała współpraca z p. Kamilem. Pełen profesjonalizm, wiedza, umiejętność doradzenia i cierpliwość. Montaż sprawny, dostosowany do klienta. Okna rewelacyjnej jakości. Połączenie kolorów antracyt z zewnątrz i woodeck od środka po prostu super.

Jadwiga

Do firmy Kristech trafiliśmy z polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Fachowa obsługa I profesjonalne doradztwo pana Romana. Wysoka jakość okien oraz montaż na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i polecamy.

KRISTECH
@Takisam

Dziękujemy bardzo Panu/Pani za opinię. W naszej firmie kładziemy nacisk na należyte wynagradzanie dobrych pracowników, którzy dobrze oraz sumiennie wykonują powierzoną pracę. Zapłata za pracę jest indywidualną sprawą uzależnioną od posiadanych umiejętności. Jesteśmy małą firmą dlatego staramy się wprowadzać miłą atmosferę. Mamy w swoim zespole wiele osób, które są z nami od kilku lat i są zadowoleni ze swojej pracy. Nie stwarzamy kłopotów, kiedy pracownik potrzebuje dnia wolnego.

Becia Nowy wpis

Mieszkam w pobliżu lokalizacji salonu, może ktoś z was pracuje w nim jako sprzedawca/doradca, czy ogólnie w obsłudze klienta i podpowie mi, czy nie potrzeba dodatkowych rąk do pracy ;) Mam doświadczenie, ciekawi mnie czy wynagrodzenie też jest powiązane z wynikami sprzedawcy, jak w przypadku pozostałych stanowisk. Pozdrawiam!

Nowy wpis

@Becia

Witaj, chętnie poznamy Ciebie, zapraszamy do złożenia CV osobiście, w siedzibie naszej firmy w godzinach 9:00-17:00, lub poprzez adres email: rekrutacja@kristech.com.pl Potwierdzamy, wynagrodzenie naszych pracowników uwzględnia między innymi wyniki sprzedaży.

KRISTECH technika otworowa wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Monter.

USŁUGA ZŁŁOTNIKI KU.

USŁUGA SERWISANTÓW ZOSTAŁA WYKONANA PROFESJONALNI. PANOWIE BYLI BARDZO MILI I UCZYNNI

Nowy wpis

@USŁUGA ZŁŁOTNIKI KU.

dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, takie słowa zawsze są budujące dla naszego zespołu fachowców. Pozdrawiamy.

Jaka jest kultura pracy w KRISTECH technika otworowa?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KRISTECH technika otworowa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Ciekawy

A czy te warunki o godziny pracy ty za się też pracowników w biurze ? Mam wrażenie że tutaj głównie wypowiadają się montażyści i pracownicy produkcyjni.

@Ciekawy

Witaj, pragniemy zaznaczyć, że spoglądasz na opinię sprzed 10 lat , która naszym zdaniem nie jest prawdziwa. Niemniej jednak odpowiadając na pytanie o czas pracy w BOK, jest to czas otwarcia Salonu dla Klientów : 9-17, pracownicy innych działów pracują w godzinach 7-15, 8-16 oraz 9-17 pozdrawiamy - zespół Kristech

Kasztan
@KRISTECH technika otworowa

Biuro pracuje 8 godz.Szef to tylko myśli jak zwiększyć swoje zyski a montażysta średnio pracuje od 7 do 17 no chyba że trzeba zostać dłużej (często tak bywa).Pracując na stanowisku montażysty jesteś odpowiedzialny za wszystko.Twoja ciężka praca (zrywanie kręgosłupa) może zostać zniweczona jednym błędem (nie musi być Twój) co będzie odbijało się na twojej pensji kwartalnej.Nadgodziny (po godz 15) są super płatne 70 zł brutto z czego ty do pensji dostajesz 10%.System akordowy wymyślony tylko pod pracodawcę.Nie polecam

Widziałem wcześniej że była tu praca dla montera-serwisanta stolarki budowlanej. Teraz też szukają osób o takiej specjalizacji i doświadczeniu? W jakich godzinach się tu pracuje? Trzeba być dyspozycyjnym? Montaże u klienta odbywają się też w weekendy?

@Michał

Zachęcamy do udziału w rekrutacji na stanowisko monter stolarki budowlanej ( okna, rolety, żaluzje, bramy, drzwi etc). Pracujemy na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, umożliwiamy planowanie swojego czasu pracy, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami. Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres rekrutacja@kristech.com.pl

W sprawach oferty handlowej proszę kontaktować się z biurem Obsługi Klienta.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje KRISTECH technika otworowa dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Monter.

Kristech

Witaj, wynagrodzenie początkowe uzależnione jest od doświadczenia - poziomu kompetencji pracownika i stanowiska na jakie aplikuje kandydat ( adept, pomocnik, serwisant, monter). Umowa o pracę podpisywana jest na cały etat i obejmuje wynagrodzenie podstawowe oraz premię wynikającą z obowiązującego systemy wynagrodzeń.

@Kristech

Premia jet uznaniowa i zależy od wyników? Ile procent wynosi w porównaniu do wynagrodzenia podstawowego? Można chociaż poznać widełki?

MogA

Rzetelna firma z solidnymi i dobrymi rozwiązaniami. Wszystko zgodnie z zamówieniem i najwyższej jakości. Wielkim atutem jest również czas realizacji trzymających się terminów oraz kontakt, podejście do klienta i co ważne fachowa wiedza. Polecamy serdecznie

Firma godna zaufania.

Handlowiec – Doradca Klienta

(Miejsce pracy: biuro handlowe w Tupadłach, Inowrocław)

Jeżeli widzisz się na tym stanowisku, prześlij do nas swoją aplikację

(mile widziane dołączone zdjęcie) na adres: rekrutacja@kristech.com.pl

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji zadzwoń – 601 513 541

Docelowe zadania na stanowisku:

- obsługa klienta ze wskazaniem na jakość,

- realizacja celów handlowych,

realizacja celów handlowych indywidualnych i zespołowych,

- prowadzenie Social Media, - dbanie o wizerunek Biura Handlowego.

- zaangażowanie oraz gotowość do nauki, odpowiedzialność,

zorientowanie na cel

- 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowca lub pokrewnym

- znajomość pakietu MS Office - prawo jazdy kat B

- mile widziane doświadczenie w szeroko rozumianej branży budowalnej

Oferujemy:

- pracę w zgranym zespole profesjonalistów

- wysoką samodzielność w działaniu

- realny wpływ na kształt i rozwój firmy

- możliwość planowania swojego czasu pracy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami

- program wdrożenia do pracy

- duże możliwości rozwoju zawodowego

dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
Jolanta

3 marca odbył się u mnie montaż 7 rolet zewnętrznych. Termin realizacji od podpisania umowy zaledwie 3 tygodnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z pracownikami firmy KRISTECH. Bardzo dobry kontakt, rzeczowe uzgodnienia, dotrzymanie uzgodnionego terminu, sprawny montaż, pełen profesjonalizm - to się liczy ! Dodatkowo montaż w zamieszkanym budynku nie sprawił żadnych problemów mieszkańcom - zrobione sprawnie, fachowo i czysto. Rolety piękne ! Gorąco polecam usługi i produkty firmy KRISTECH !

@Jolanta

Dziękujemy za zaufanie i czas poświęcony na opinię. Nasza firma, to ludzie, którzy ją tworzą. Państwa zadowolenie, to nasza satysfakcja i sukces. Polecamy się na przyszłość.

Jolanta

3 marca odbył się u mnie montaż 7 rolet zewnętrznych. Termin realizacji od podpisania umowy zaledwie 3 tygodnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z pracownikami firmy KRISTECH. Bardzo dobry kontakt, rzeczowe uzgodnienia, dotrzymanie uzgodnionego terminu, sprawny montaż, pełen profesjonalizm - to się bardzo liczy ! Dodatkowo montaż w zamieszkanym budynku nie sprawiał żadnych problemów mieszkańcom - zrobione fachowo, sprawnie i czysto. Rolety piękne ! Gorąco polecam usługi i produkty firmy KRISTECH !

Magda

Z czystym sumieniem chciałabym bardzo polecić firmę KRISTECH. Profesjonalne podejście Pana Kamila i Romana pomogło mi podjąć trudne decyzje. Fachowość i sumienność oraz indywidualne podejście do klienta spowodowało, że jestem bardzo zadowolona z ich usługi. Panowie monterzy: Albert, Piotr, Krystian i Karol cechują się wielkim profesjonalizmem i wiedzą z dbałością o najmniejszy szczegół. Polecam każdemu kto ceni sobie wysoką jakość i perfekcjonizm.

@Magda

Dziękujemy za uznanie i dobre słowo, polecamy się na przyszłość.

Czy firma KRISTECH technika otworowa udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kristech nie udziela pożyczek pracowniczych.

Czy w KRISTECH technika otworowa możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Monter?

W Kristech umowa jest na cały etat: pierwsza na 3 - miesięczny okres próbny, druga w zależności od doświadczenia: na czas określony lub nieokreślony.

Aktualność
W lipcu, jak co roku, udało nam się spotkać na wspólnym grillowaniu, gdzie nie zabrakło nam emocji na strzelnicy sportowej, zabawy karaoke, pysznego jedzenia i biesiady w wyborowym towarzystwie do białego rana !
Dziękujemy naszej ekipie za kolejny wspólny owocny sezon razem, gdzie potwierdzacie, że
dla WAS nie ma rzeczy niemożliwych !
ewelinaw06@wp.pl

Klientka
@ewelinaw06@wp.pl

Bardzo polecam, wybralam ze względu na polecanie moich przyjaciół i nie zaluje ani jednej wydanej złotówki

Jadwiga

Krystyna
@Jadwiga

a długo się czeka na wykonanie usługi? jak z kontaktem, bezproblemowo?

Klientka
@Jadwiga

Mam bardzo podobne odczucia , polecam kazdemu inwestorowi, profesjonalizm w 100%

Aktualność
Rekrutacja WZNOWIONA - zapraszamy ! ( aktualizacja 01.09.2022)

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko: MAGAZYNIER

( Miejsce pracy: Tupadły, Inowrocław )

Docelowe   zadania    na    stanowisku:

zarządzenie magazynem towarów i materiałów,

utrzymanie pożądanych stanów magazynowych,

optymalizacja pracy magazynu,

dbałość o porządek na terenie magazynu.

3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

samodzielność i dbałość o jakość pracy,

znajomość pakietu Office i programów magazynowych

- mile widziana OPTIMA,

prawo jazdy kat. B,

uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,

gotowość do pracy fizycznej.

OFERUJEMY:

stabilnewarunkizatrudnieniawoparciuoumowęopracę

lubwspółpracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

program wdrożenia do pracy,

duże możliwości rozwoju zawodowego,

pakiet socjalny, imprezy firmowe,

pracę w zgranym zespole profesjonalistów,

wysoką samodzielność w planowaniu własnej pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania CV na:
               Adres: rekrutacja@kristech.com.pl

Kontakt telefoniczny: 601 513 541

Czy nowo zatrudnione osoby w KRISTECH technika otworowa otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, zatrudniamy wszystkich pracowników na umowę o pracę: zawsze pierwsza umowa, to okres próbny 3 m-ce. Wszystkich pracowników zatrudniamy na pełny etat, gwarantujemy szkolenia, atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zostaw merytoryczną opinię o KRISTECH technika otworowa - Tupadły

• Jak się pracuje w KRISTECH technika otworowa?

Zobacz opinie na temat firmy KRISTECH technika otworowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRISTECH technika otworowa?

KRISTECH technika otworowa