A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab

Czesław

Właściwie o samych warunkach pracy jest tutaj niewiele. Za to dużo napisano o rekrutacji. Opinie podzielone. Pisano o bałaganie, braku przedstawienia jasnych warunków współpracy. Była również mowa o rozminięciu się ustaleń przedstawionych podczas rozmowy, a tych rzeczywistych. Brak umowy o pracę i stwierdzenie, że praca będzie się odbywać na zasadach bezpłatnej praktyki. Ciekaw jestem, czy ma ktoś inne doświadczenia i wiedzę na temat aktualnych warunków zatrudnienia?

@Czesław

Dzień dobry, biuro projektowe "a-graf" poszukuje projektantów, architektów z doświadczeniem zawodowym - do przygotowywania pełnej dokumentacji projektowej od koncepcji do projektów budowlanych i technicznych. Zajmujemy się budownictwem jednorodzinnym i wielorodzinnym, czasem mamy okazję wykonywać prace projektowe przy zabytkach.Szukamy różnych form współpracy z młodymi jak i ze starszymi architektami. W trzydziestoletniej działalności biura i doświadczeniu staramy się wypracować dogodną formę pracy - współpracy z każdą osoba która wykazuje chęć i zaangażowanie przy naszych projektach. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi Państwa i za nie dziękujemy. A-GRAF

Krzysztof Nowy wpis
@A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab

Jak dużego doświadczenia wymagacie od projektantów?

Nowy wpis

@Krzysztof

Dzień dobry P. Krzysztofie, dobrze byłoby mieć udokumentowane co najmniej dwa lata przy projektowaniu, pozdrawiam A-GRAF

Maja Nowy wpis
@A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab

A jakie konkretnie dokumenty miałyby to być, zaświadczenie od byłego pracodawcy? Referencje? Dokument do klienta dla kogo było to robione czy co?

Nowy wpis

@Maja

Dzień dobry, nie trzeba przedstawiać w CV żadnych dodatkowych dokumentów, jeśli będzie potrzeba jakiejkolwiek weryfikacji informacji to o nią poprosimy. pozdrawiam, a-graf

Dorota

Rozmowa kwalifikacyjna miła i w dobrej atmosferze.

Dzień dobry, jak każda firma stara się wypracować zysk - raz większy, raz mniejszy. pozostała cz. informacji świadczy o tym że osoba nie zna pracowni, i nigdy tutaj nie była. Zatrudnieni pracownicy mają umowy o pracę i umowy zlecenia. Wystawiamy faktury vat za wykonywane usługi. I cieszymy się zaufaniem naszych klientów od prawie trzydziestu lat działalności. polecam zapoznać się z naszą strona internetową na której prezentujemy małą częścią naszych prac. MS

Anita

Przeczytałam dużo komentarzy ze jest brudno w pracowni? Czy to prawda ? Chciałam aplikować i zastanawiam się.

M
@Anita

Prawda. Byłam na rozmowie ze dwa lata temu. Poza oczekiwaniem między stertami segregatorów, wciśnięta w kąt pokoju, bez choćby propozycji szklanki wody, zostałam zaproszona do Pana Marka na rozmowę. Zadawał pytanie o rzeczy z CV, choć miał je u siebie od dwóch tygodni. W trakcie, gdy odpowiadałam na postawione pytania, niczym nie zrażony wykręcił do kogoś numer i gestem ręki mnie uciszył, po czym rozpoczął rozmowę. Zupełny brak szacunku. Biuro jak wspominają inni- ciemne, brudne, chaotyczne.

@M

Dziękuję za szczerą opinię, jesteśmy tzw firmą jednoosobową, nasi klienci nie wybierają terminów rozmów, wiele rozpoczętych inwestycji wymaga ciągłego nadzorowania, również reakcji na zapytania z budowy. Niestety zdawkowa informacja na CV nie jest miarodajne, jeśli alpikanci chcą to rozwinąć jestem wdzięczny. Dlatego zapraszam wybrane osoby na tzw rozmowę, będę pamiętał o wodzie przed tym wydarzeniem. Częściekj bardziej stresujacym dla mnie. Nawał pracy a zwłaszcza ilość dokumentów nas również irytuje. Niemniej uważam że to stan naturalny w w tym zawodzie. Dlatego warto rozmawiać i pokazać jak to wygląda w praktyce. Części aplikantów którzy rozpoczęli praktyki w czasie studiów to nie przeszkadza, część spodziewa się innych standardów. Takie są trala. Pozdrawiam i mam nadzieję że gdzieś są lepsze warunki i kasa. MS

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Marian

@M czyli okres próbny trwa 4 dni i jeszcze jest darmowy?

@Marian

Dzień dobry, pracownia stara się skrócić okres próbny do minimum, nie ma idealnego sposobu na weryfikację umiejętności, szanujemy swój czas jak i ew aplikantów. Pozdrawiamy wszystkie osoby, zainteresonane współpracą, a-graf

M

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej u tego Pana. Nie polecam.(usunięte przez administratora) Biuro to ciemna klitka, wejście w żaden sposób nie oznaczone że to biuro architektoniczne, 2 pomieszczenia totalnie zawalone papierami rozrzuconymi po stołach i po podłodze. Wrażenie bałaganu i chaosu. Pan zaproponował mi 4-dniowy staż próbny, kiedy zapytałam czy będzie płatny, dostałam wymijającą odpowiedź.

Niezadowolony

Również nie polecam, niestety działanie tego "studia" działa na takiej zasadzie jak ponizsze opinie Pan Marek na rozmowie obiecuję dana stawkę po przyjściu w pierwszy dzień umowy nie ma z powodu braku możliwości wydrukowania przyjeżdżam w drugi to samo w trzeci dzień chciałem już zrezygnować po poinformowaniu Pana marka dowiedziałem się że jestem na bezpłatnym stażu i nie należy mi się żadne wynagrodzenie mając 5 lat doświadczenia aż brak słów ile osób musiało zostać tak potraktowane bo kto będzie się sądził o jeden lub dwa dni? Odpowiedzcie sobie sami. Odradzam każdemu!

berta

Nie polecam.Nastawiony tylko na zysk

Gogol

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu piszecie?

nie polecam

Pan (usunięte przez administratora)nawet nie przeczytał mojego CV kiedy przyjmował mnie na darmowe "dni próbne", zawalił mnie rozgrzebanymi projektami po kimś, ledwo tłumacząc co mam właściwie robić. Zupełny brak profesjonalizmu, zero pomocy, atmosfera fatalna, biuro to dziupla. Odradzam.

admin

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab - Kraków

• Jak się pracuje w A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab?

Zobacz opinie na temat firmy A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

A-Graf Pracownia Projektowa Marek Schab