Opinie o Rud -Car Grzegorz Rudny w Ostrów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rud -Car Grzegorz Rudny. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rud -Car Grzegorz Rudny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rud -Car Grzegorz Rudny w Ostrów

Krzysztof.

Porażka warsztat (usunięte przez administratora) krytyka mojego auta że lepiej spalić rzucanie kluczykiem w którym jest elektronika bo to megane,klima zrobiona nie odsuwajaca się szyba też gdzie przestała działać bo trzeba było rozebrać i przeczyscic styki czego panowie nie zrobili,autko odebrane w Lipcu po czym wylądowało na lawecie bo nie chciało zapalić problem tkwił w przepalonym bezpieczniku od rozrusznika o czym była mowa wcześniej przy pierwszej naprawie wymienili akumulator i tak jeździłem jeszcze jakieś miesiąc gdzie autko nie chciało odpalić sam rozebralem listwe z bezpiecznikami i naprawiłem to czego panowie nie zrobili narażając autko na ewentualne zapalenie instalacji post o tym jest na instagramie Krzysztof8428 ,nigdy więcej takiego warsztatu nigdy więcej,nie ważne że autko było w złym stanie wszystko można naprawić a nie krytykować to w jakim jest stanie to do Pana który powinien nauczyć się szacunku dla klientów i samego siebie a takie krytyki proszę sobie zostawić dla siebie tyle na ten temat.

Grzegorz Rudny
@Zmeczpny

Szanowny Panie Gotfrydzie D. chcę przypomnieć Panu, że sytuacja nadmienionego BMW, którego podjąłeś się naprawy wyglądała inaczej. Usługa wykonana przez ciebie, doprowadziła do złego wizerunku naszego serwisu ponieważ po twojej naprawie w ramach gwarancji byliśmy zmuszeni wykonać całą naprawę ponownie, co doprowadziło nasz serwis do utraty zaufania u tego klienta i poniesienia przez nas dużych kosztów, na co posiadamy dokumentację zdjęciową oraz papierową do wglądu. Prawdą jest, że ww. właściciel BMW otworzył swój własny serwis samochodowy gdzie po tym jak zostałeś zwolniony od nas z pracy, aplikowałeś do ww. nowo otwartego serwisu i nie zostałeś zatrudniony z przyczyn związanych z twoją osobą. BMW to nie jest jedyny samochód, który był naprawiany przez ciebie w trakcie 5-tygodniowej pracy u nas w serwisie i powrócił z reklamacją po wykonanej przez ciebie usłudze. Rozumiem twoje rozgoryczenie, że w okolicy nie możesz już znaleźć pracy ze względu na twoją przeszłość.

Bob Nowy wpis

Totalne nieporozumienie radzę omijać szerokim łukiem traktowanie klientów jak intruza bez szacunku zadnego

Krzysztof.

Rudny Grzegorz
@Krzysztof.

Witam Pana Panie Krzysztofie dziwi mnie Pańska opinia bo z tego co wiem pytał Pan o pracę na stanowisku elektryka w naszym warsztacie na każdą usługę udzielamy gwarancji rocznie obsługujemy około 3500 samochodów i nigdy nie słyszałem o sytuacji jaką Pan opisuje więc zapraszam Pana na kawę i chętnie to skonfrontujemy z pracownikami , Pozdrawiam Rudny Grzegorz tel.695776808

Zmeczpny Nowy wpis
@Krzysztof.

Tak niestety w tym serwisie jest jak się da parę razy kasują klienta za usługę która usuwają na końcu. Osobiście naprawiałem BMW w tej firmie klientowi który obecnie ma własną firmę Bosch mechanikę i dostawałem od Grześka informacje "rusz kluczem żeby było widać że coś robione bo to burak i nie zapłaci kasy jak trzeba". Osobiście widziałem faktur na 6700zl a moja praca to była na 2400zl . Dodam że części były klienta chodzi tylko o robocizne

Grzegorz Rudny Nowy wpis
@Zmeczpny

Na umowie najniższa krajowa oczywiście i ona trafia na konto. Pozostałe pieniądze "pod stołem" do rączki. Co w przyszłości będzie z tak wypłacanej pensji? Głupie tłumaczenie że koszty są wysokie. Odradzam tu pracę

Zmeczony Nowy wpis

Pracowałem tam i dokładnie tak jest ale z małym dodatkiem nie uczciwie wypłaca pod stołem obcina pensje na swoją korzyść. (usunięte przez administratora) instytucje państwowe i jakby mu było mało to jeszcze pracownika.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Rud -Car Grzegorz Rudny?

Nie. Na konto najniższa krajowa a reszta w kopercie przywożona przez właściciela lub inne osoby

Zmęczony bardzo

Ostrzegam wszystkich kto chce pracować w tym warsztacie krętactw. Wypłata podstawą ma Kato bankowe a resztę pod stołem i nie kwotę jaką się wypracowało lecz jaka Właścicielowi pasuje. (usunięte przez administratora) urlop jest płatny z średniej trzech miesięcy zarobków a u niego z podstawy czyli 100zl. Powinien zapłacić za urlop 10dni ok 4100zl a wypłacił.774zl . Wydaje polecenia nie pamiętając jakie a potem szkaluje pracownika że robi co nie potrzeba.

Rozmowę kwalifikacyjną w Rud -Car Grzegorz Rudny masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko SPRZEDAWCA (BRANŻA MOTORYZACYJNA)?
Krzysiek

Super serwis, profesjonalizm i punktualność

@ja dlaczego? Co jest nie tak z ta firma ?

@Monika

Poczytaj sobie opinie odnośnie zatrudnienia mało ich tu jest ale prawde piszą.

Jak ze studentami w Rud -Car Grzegorz Rudny? Chętnie zatrudniają?

szkoda abyś się tam nawet wybierał. (usunięte przez administratora)

Jarosław
@ja

Wytłumacz czemu masz takie zdanie o rekrutacji. Swój komentarz warto uargumentować, żeby osoby szukające zatrudnienia mogły poznać realne warunki pracy w firmie. Rozwiń proszę swoją opinię.

kierowca

Pracodawca myśli że żyje w czasach kiedy było na jedno miejsce nastu pracowników. Umowa najniższa krajowa km dużo godzin dużo plus soboty a najgorsze że część pensji "pod stołem" przywożona w kopertach. Żenada i (usunięte przez administratora) Szczęście odchodzę.

klientka

masakra z nimi poszedł mi lewy kierunkowskaz a kazali wymienić cały komputer ,rozmontowali mi cały układ kierownicy , wszystkie kable , a na dodatek powiedzieli ze lewy kierunkowskaz nie chodzi bo.. stacyjka zła coś ze sprężynka , po czym kupiłam stacyjkę za 180 zł a oni nie wymienili mi jej tylko ta sprężynkę a stacyjkę zabrali , dobrze ze kazałam im wstawić jak zapłaciłam za nia , bo by zabrali a ja bym zapłaciła za sprężynkę 180 zł ,masakra z nimi syn pojechał zrobić przegląd a wyjechał z uszkodzonym autem , nie polecam ,

Jakub
@klientka

Jak to się stało, że oddałaś do naprawienia swoją usterkę akurat firmie Rud -Car? Chciałbym sprecyzować, czy było to z polecenia, czy może w zupełnie inny sposób tam się znalazłaś. Daj znać, proszę.

Żaneta

Ja jestem zadowolona. Miła obsługa. Auto naprawiono, jeździ już ponad miesiąc od naprawy i nadal jest sprawny. Na zadawane pytania użytkowania auta dostałam konstruktywne porady. Polecam usługi Rud-Car.

Żaneta
@Żaneta

i nadal jest sprawne * Błąd słownika w telefonie ;-)

Wiktor
@Żaneta

Noooo! już miesiąć ? jak na ten warsztat do faktycznie już długo! ja tyle szczęścia nie miałem.

kierowca

Umowa najniższa krajowa a płaca oczywiście inna przywożona w kopertach. godzin dziennie od 10-12 plus oczywiście soboty w sezonie wakacyjnym problem z urlopem najlepiej zgłaszać z rocznym wyprzedzeniem. Taka jest prawda pracy jako kierowca w tej niby firmie. Mam nadzieję iż PIP i US kiedyś dopadnie właściciela.

@kierowca

Niestety to jest prawda co tu napisane jeśli chodzi o pensje, wynagrodzenie. Jeździłem kilka dni i po zaczerpnięciu informacji od pozostałych kierowców w rze zrezygnowałem bo chce w przyszłości mieć za co żyć a nie wegetować. Nie polecam tego pracodawcy.

klient2

Totalna tragedia... Przyjechałem samochodem na ustawienie zbieżności oraz kątów, odjechałem z krzywo ustawioną kierownicą i ugiętym tylnym wahaczem, próba reklamacji skończyła się kłótnią z właścicielem- burakiem

Pracodawca jak większość najlepiej jak najwięcej robić a płacić jak najmniej. Dużo godzin nie zbyt wysokie zarobki jak u kazdego

Czy długi czas pracy nagradzany jest przez Rud -Car Grzegorz Rudny w inny sposób? Na przykład poprzez udzielanie pozapłacowych benefitów. Wśród firm popularne jest udzielanie premii świątecznych lub dofinansowań do kart sportowych. Użytkowników może ciekawić ten aspekt pracy w Rud -Car Grzegorz Rudny.

@Ewa

Niestety za mojej kadencji nie było nic takiego nie wiem jak teraz. Nie pracowałem tam długo więc za dużo nie jestem w stanie powiedzieć. Po tym czasie pracodawcy dałbym +3 jako ocenę.

Niestety większość pozostawionych tutaj opinii ma charakter relacji usługodawca-klient, a użytkownicy tego forum poszukują opinii na temat firmy Rud -Car Grzegorz Rudny jako pracodawcy. Zatem zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie, aby wypowiedziały się na jej temat pod kątem realizacji umów i zapisów Kodeksu Pracy.

A ja byłam tam z moim samochodem w kwietniu i nie żałuję wizyty może nie było najtaniej bo w okolicy jakiś domowy pewnie by zrobił za mniejszą kwotę ale jeśli chodzi o obsługę to wszystko zostało mi wyjaśnione bardzo dokładnie części wymienione zostały mi udostępnione samochód się sprawuje bardzo dobrze po naprawie no i mają pyszną kawę. życzę dalszych sukcesów pozdrawiam Sylwia.

@Zainteresowany, Widzę, że byłeś zaciekawiony pracą w firmie Rud - Car, czy od czasu napisania swojego komentarza poczyniłeś kroki ku aplikacji do tej firmy? Namawiam Cię do udzielenia nam nowych informacji w tej kwestii, będą one dla nas niezwykle przydatne.

Witam praca jako kierowca jakie opinie jaki zakres obowiązków kasa atmosfera umową system zmianowym za wszystkie informacje z góry dziękuję

Postronny

Czytając te opinie to odnoszę (chyba słusznie) wrażenie iż ani jedna z nich nie jest wystawiona przez prawdziwego klienta tego serwisu. Bardziej byłbym skłonny twierdzić iż jest to forma niezdrowej konkurencji i myślę iż każdy normalny się ze mną zgodzi.

Nie polecam. Po ptodtu dramat. Nie ma ją pojęcia o naprawie samochodów. Nigdy więcej tam nie pojadę nawet z najprostszą naprawą. W moim przypadku nie potrafili nawet wymienić amortyzatorów. Po prostu szkoda słów.

A ja jestem zadowolony. odebrałem tydzień temu samochód od nich gdzie wcześniej był w Ropczycach (nie powiem gdzie bo szkoda mówić) i w końcu tutaj mi potrafili pomóc i poprawić po poprzednikach. DZIĘKUJĘ i oby tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Rud -Car Grzegorz Rudny - Ostrów

• Jak się pracuje w Rud -Car Grzegorz Rudny?

Zobacz opinie na temat firmy Rud -Car Grzegorz Rudny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rud -Car Grzegorz Rudny
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 231
    39-103 Ostrów