Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K.

Aktualność
Z końcem kwietnia 2021r. uruchomiliśmy nową trasę, teraz Nasze samochody można spotkać we Francji.

Witam. Szukam osób zaruwno obecnych jak i byłych pracowników (usunięte przez administratora) finansowo przez Pana Rafała Trzetrzelewskiego który również reprezentuje te firme. W celu zlozenia wspolnego zbiorowego pozwu sądowego przeciw w/w Panu. Obecnie jest nas cztery osoby a szukam dopiero od paru godzin. Będę wdzięczny również za wszelkie kopie rozmow, SMS, zdjęć potwierdzające naruszenia w firmie Pana Rafała. Sam też już posiadam spory materiał dowodowy. Proszę o kontakt i informacje na numer telefonu. 725-402-879 Dzięki Pozdrawiam Tomasz Marek

Driver

Ocenie tą firmę na własnym przykładzie Pracuje tutaj już kilka miesięcy prawda jest taka jeśli chcesz i umiesz dużo jeździć to zarobisz dobry pieniądz .Każdy sam się godzi na warunki pracy. Prawda jest taka że przychodzi dużo ludzi, ale niestety nie nadają się nawet na zrobienie trasy 500 km. Już nie mówię żeby potrafił zmienić żarówkę czy posprzątał kabinę po trasie. Pracuje sporo ludzi co mają długi staż. Nie wiem co za ludzie piszą te hejterskie wypociny. Gdzie w okolicy znajdziecie firmę gdzie za tą samą prace zarobicie 5 tys???

Justyna
@Marek Blablacar p

liczone jest to jakos na godzinne? przy podanej przez cenie stawce wychodzi 16 zl/h , tak jest naprawde czy sie cos pomyliles?

Tak. Obowiązuje typowy dres code

Szanowny Panie, firma K.R.A.K. Jest firma usługowa prowadząca transport. Zatrudnieni pracownicy obsluguja różne trasy w nocnych godzinach.Wyjazdy odbywają się o różnych godzinach.Wynagrodzenie jest płatne od przejechanych kilometrów. Jeżeli Cię to nie satysfakcjonuje,to zawsze możesz zadzwonić do właściciela. Z powazaniem

Witek

Niektórzy może mają w genach pracować do pierwszej wypłaty. Rozmawiam często z pracownikami którzy są w firmie od dawna a nawet z tymi którzy odeszli po dłuższej współpracy. Ci którzy chcą pracować i robią to solidnie są zadowoleni. Tak jak ja! Z natury prowadzenia biznesu szef jest wymagający, ale za dobrze wykonaną pracę dobrze wynagradza. Wielki szacunek dla niego. Zawsze dotrzymuje słowa i kasa na czas,a ludzkie podejście do każdego! Dziwią mnie ataki na tą firmę. Pieniądze nikomu z tyłka nie wyskakują. P. Rafałowi też. Aby je mieć trzeba pracować. Pozdrawiam

Ktoś mi powie czy zatrudniają kierowców bez doświadczenia? Szukam pierwszej pracy jako kierowca. Szukałem jakichkolwiek ogłoszeń o pracę z tej firmy, żeby się rozeznać, niestety nic nie znalazłem. Powiecie jak wyglądają pierwsze dni pracy takiego świeżaka? Trzeba przejść jakieś konkretne szkolenie przed podjęciem pracy?

Nowy wpis

Firma zatrudnia tylko kierowców z doświadczeniem

Jak w Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kierownik Nowy wpis

A na jakie stanowisko ?

Kamila

Zachęcam Was do podzielenia się opinią na temat warunków pracy u tego pracodawcy. Ciekawa jestem, czy pandemia koronawirusa zmieniła coś, jeśli chodzi o to, jak się tam pracuje, jak to niestety zdarzyło się w przypadku wielu firm. Jak to oceniacie?

Kierowca z 35 letnim stażem
@Kamila

Kobieto radzę pilnować dzieci jezeli masz , a nie szukać przygód w trasie .????

Aktualność

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jaka umowa obowiązuje w Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K. podczas okresu próbnego?

Kamila

Jakoś nie wydaje mi się, żeby każdy tutaj się na to godził? No bo jaka z tego korzyść niby dla pracownika?

Każdy nowoprzyjęty dostaje umowę, bez podpisania umowy nie zaczyna pracy.

Driver

żal człowieku
@Driver

co Ty wypisujesz. Piszesz, że nie ma kierowców, ale żaden kierowca dobry za takie stawki nie będzie jeździł więc przychodzą przypadkowi ludzie, którzy nie wiedzą na co się piszą i szybko rezygnują (usunięte przez administratora) Realnie zarabia się tam 2-3 tys. 4 tys mają nieliczni na długich trasach.(usunięte przez administratora)

Marek Blablacar p
@Driver

Brawo 5 tys zł za 300 h rewelacja i traktowanie przez szefostwo pracowników ( zleceniobiorców )

Justyna
@Marek Blablacar p

Czy zdarzają się nadgodziny w Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K.?

Żmuda 8810

Przecież nie da się przejechać 2000 km i wrócić na drugi dzień nie łamiąc czasu pracy kierowcy, tacho buchy są (usunięte przez administratora) i wypisywane ze startujesz z granicy ze niby tam się ładujesz bo już masz w kieszeni 3,4 godziny. W razie kontroli masz przypal bo jeździsz na umowę zlecenie gdzie pracodawca tylko udostępnia Ci auto a reszta jest na Twojej głowie . On kosi gajs za kilometrówkę a Ty masz za trasę i tyle w tym temacie

Krzychu L

Super firma. Polecam

Dariusz
@Krzychu L

Czym się tam zajmujesz? Dobrze płacą? Jak to wygląda na tle konkurencji?

Czy nowo zatrudnione osoby w Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

KRAK

Tak, każda nowo zatrudniana osoba ma podpisywaną umowę.

Xxx

Jak czesto jest sie w domu??

Drogi serwisie Gowork

Rozumiem, że opinie usunięte i nie ma tematu. Pracodawca jest super! Czy Wy uważacie, że ludzie specjalnie pisali złe rzeczy? Nic nie dzieje się bez powodu. Ja rozumiem, że epitety były niepotrzebne, ale wiele było opinii w pełni uzasadnionych i prawdziwych.(usunięte przez administratora)Uważam, że straciliście swoją wiarygodność jako serwis. Od tego są tego typu serwisy by przedstawiać rzeczywistość a nie lukrować. Zrobiliście krzywdę ludziom, którzy w przyszłości się tutaj znajdą i nie będą mieli możliwości zaczerpnięcia jakiejkolwiek informacji

Jaka jest kultura pracy w Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K.? Obowiązuje typowy dress code?

Tak. Obowiązuje typowy dres code

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym,
aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości,
a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.
Mati

Zadzwoniłem i mówiłem się na rozmowę .Po 10min chciał pan (usunięte przez administratora)żebym podpisywał umowę i o godzinie 18 jechał 1600km na strzała gdzie człowiek caly dzień na nogach i za 360zl . Oczywiście umowa zlecenie .Dobrze że przeczytałem opinie .

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.
NOWY

Chcialbym dowiedziec sie o pracy w Hamburgu i stosunkach panujacych tam miedzy kierowcami a pracodawca, i rzeczywistymi zarobkami, jakie mozna osiagnac.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K.?

Oj mlody

Na to pytanie może szanowny panie odpowiedzieć tylko właściciel.Pomyliles forum z ogłoszeniem na OLX--ie. Jest ogłoszenie o przyjęciu do pracy z nr telefonu, więc proszę zadzwonić pod ten numer . Dowiesz się wszystkiego. Pozdrawiam.

Antoni

Na jakim stanowisku pracowałeś bądź pracujesz w tej firmie? Czytając Twoją opinię, można odnieść wrażenie, że jesteś niezadowolony z zarobków, które pracodawca ten oferuje. Czy próbowałeś kiedykolwiek wnioskować o podwyżkę?

Witek

Nie wiem ile Ty zarabiałeś ale jeśli jesteś taki ambitny i wolisz do pośredniaka jeździć autobusem dopłacając za bilet Twoja sprawa. Nie prowokuj chorej rozmowy. Najpierw oceń siebie, a nie kogoś. Z tego co widzę używasz górnolotnych słów , których znaczenia nie znasz. Tak dążę do celu,staram się dobrze pracować i otrzymywać dobre wynagrodzenie. Reasumując... Nie wiem o co Wam chodzi wieszając psy na tej firmie i szefie, widocznie macie coś za pazurkami skoro tak piszecie...

Zostaw merytoryczną opinię o Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K.?

Trzetrzelewski Rafał Firma Handlowo-Usługowa K.R.A.K.