Opinie o Jus Julita Religa-Rudzka w Cendrowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jus Julita Religa-Rudzka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jus Julita Religa-Rudzka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jus Julita Religa-Rudzka w Cendrowice

Adam Nowy wpis

Kontakt po wykonaniu usługi się urwał pani raczyła odebrać telefon dopiero po kilku dniach po terminie płatności. Odębiałem po usłyszeniu "w swoim czasie zapłacimy" cała firma to jeden wielki żart. Poszliśmy do sądu dostaliśmy nakaz zapłaty, ale po konsultacji z Panem który działał przeciwko nim zrezygnowaliśmy. Sprawa trafiła do prokuratury i na policje oni mieli jakieś ważne materiały przeciwko nim. No i pieniądze zaczęły nagle wracać chcieli nawet wyjść od razu z ugodą. 500439095 to kontakt do niego :)

WIERZYCIEL Nowy wpis

firma bardzo nieuczciwa lekceważąca dostawców nie odbiera telefonu zwykli (usunięte przez administratora)

Michał Nowy wpis

Czy na urlopie można odpocząć czy często dzwonią z firmy ?

Tomasz Nowy wpis

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 603 244 912

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jus Julita Religa-Rudzka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Płatności

Telefon w sprawie płatności : 518 307 693

Wojtek

Nadal firma zalega z płatnościami?

Aga
@Wojtek

Nadal zalega z płatnościami. Kontaktu brak

AGA

Gorąco nie polecam Firmy. Zalega z płatnościami, kontakt z "nie właścicielem" tylko pseudo handlowcem wręcz niemożliwy, a pieniądze kontrahentów można znaleźć w jego sadach w nawodnieniu, nowych siatkach przeciwgradowych i innych sadowniczych innowacjach. Tylko i wyłącznie droga sądowa.....

Marika

A dajcie znać jak szefów i ich zarządzacie ogólnie oceniacie?

Agnieszka

Nie polecam firmy. Kontakt żaden. Zamydlanie oczu obietnicami że zapłacą i że wszystko będzie w porządku. (usunięte przez administratora)

eurostar

Firma nie płaci za transporty , brak kontaktu , nie odpowiadają na przed sądowne wezwania do zapłaty

sadownik

Kacper, kasy to w ogóle nie ma, a Rudy nie odbiera

Kacper

@sadownik masz na myśli , że wypłata na nie jest na czas?

piotrek

Są nie wypłacalni wiszą pieniądze od lipca tego roku, i w żaden sposób można się z nimi skontaktować,tylko dzwoniąc do nich wysyłają smsa napisz, ludzie nie dawajcie im towarów żadnych

Sadownik

Szanowni Państwo! Przedsiębiorstwo JUS Rudzka nie reguluje swoich zobowiązań. Pomimo upływu terminu płatności faktur, nie czuja się zobowiązani do ich zapłaty. Kontakt jest utrudniony, zbywają swoich wierzycieli. Pracownik biura powtarza jedynie, że faktury będą regulowane. Kontakt z właścicielami jest bardzo utrudniony, ciagle sa w rozjazdach, nieuchwytni. Nie polecam i przestrzegam!

Sadownik

Uwaga na oszustów!!! Nierzetelna firma, niewypłacalni, po czym nie odbierają telefonów.

DOSTAWCA
@Sadownik

ZGADZAM SIĘ TO JEST PRAWDA (usunięte przez administratora)

windykacjaterenowa1@gmail.com

Firma nastawiona na wyzysk kontrahentów. Po co po pożyczkę się zgłaszać do banku skoro można kogoś oszukać. Ostrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek ugód z tym podmiotem. Jeśli ktoś czeka na swoje pieniądze to proszę o kontakt, chętnie pomogę. 519730786

Zostaw merytoryczną opinię o Jus Julita Religa-Rudzka - Cendrowice

• Jak się pracuje w Jus Julita Religa-Rudzka?

Zobacz opinie na temat firmy Jus Julita Religa-Rudzka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jus Julita Religa-Rudzka?

Jus Julita Religa-Rudzka