WMW Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WMW Sp. z o.o.

Idąc do pracy jako kierowca transportu każdy ma świadomość , że wolny czas nie zawsze jest do przewidzenia ale za to dobrze się pracuje i zarabia.

Weekend w trasie

Weekendy w domu nie istnieją. Wystarczy zapytać kierowców czy są w domu w weekend. Podobno do świąt znów maja się kierowcy zwalniać, więc chyba zostanie przewaga kolegów z Ukrainy.. No chyba że wyjadą do Niemiec. Myślę że gdyby podejście szefów do kierowców było inne, to naprawdę mieli by zgrany zespół i nikt by nie myślał o zwolnieniu.

"P"
@Weekend w trasie

Najtrafniejsze i adekwatne do pracy i płacy ; ...jnia z grzybniąxd

Benzyna95

Witam , pracuje długi okres w firmie, zarobki dobre, szefowie w porządku wobec drugiego człowieka , wyrozumiali i pomocni :) Polecam firmę i nie zgadzam się z wieloma opiniami :) trzeba brać poprawkę na poirytowanych pracowników, którzy maja wyższe wymagania niż doświadczenie i zaangażowanie :)

@Benzyna95

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Bardzo miło jest nam czytać takie komentarze, bo to oznacza, że w swoich działaniach idziemy w dobrym kierunku. Szanowni Państwo, prosimy pamiętać, że jesteśmy otwarci na każdą informację zwrotną odnośnie naszej firmy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: biuro@wmw-transport.pl.

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
@Benzyna95

No chyba w biurze. Pozdrawiam.

To i 24

Powiem tak przepracowalem tam trochę życia niby kasa na czas ale jak spojrzę wstecz to mogę powiedzieć że był to zmarnowany czas tyle weekendów poza domem ze Az człowiek jest sam zły ma siebie za to że był taki głupi szkoda czasu na tą firme

@To i 24

Dziękujemy za opinię. Transport, szczególnie daleko dystansowy jest specyficzną branżą, w której praca łączy się z wyjazdami mogącymi przedłużyć się o weekend. Zarówno kandydaci, jak i pracownicy są tego świadomi. Staramy się zapewniać odpowiednie wynagrodzenie finansowe, które może rekompensować czas w trasie. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie WMW Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kamil

Pracowałem kilka lat. Dobrze wspominam współpracę jak z jednym tak i z drugim szefem. Wynagrodzenie zawsze na czas, samochody bardzo zadbane i serwisowane na bieżąco. Ogólnie polecam

Juz wiecie kto to pisal?haha

Etylina 98

Witam ktoś tu głodne kawałki piesze

Maximus45

Chciałem podzielić się z wami moja opinia. Niezrozumiałe jest to, że Firma pozwala na odejście starych pracowników, wyznajac zasadę " Nie ten, to inny".. Nie mam nic do Ukraińców, ale wiadomo.. Tam gdzie oni są, to nie może być dobrze, dobra firma, trzyma sobie stałych i pewnych pracowników i nie pozwala tak łatwo odejść.. Ale cóż.. Szefostwo fajne tylko do pogadania i zartowania. (usunięte przez administratora) Co do pieniędzy, to fakt że są wypłacane w terminie.. (usunięte przez administratora) Ogólnie jeśli chodzi o szefów, to przy żartobliwej rozmowie uśmiechnięci i weseli, (usunięte przez administratora)Ciągłe dokładnie pracy bez jakiejkolwiek rekompensaty.. Ludzie! Bądźcie ludźmi..! Nie jesteśmy robotami i też mamy swoje rodziny.. P.s Kierowca powinien wyjeżdżać dumny z Firmy z której wyjeżdża, a nie żyć w stresie, co go czeka. (usunięte przez administratora)pracy jest wiele i to "Ty" sobie sam stawiasz warunki, jakie Ci odpowiadają.. Pozdrawiam, mam nadzieję że nikogo nie urazilem, napisałem tylko prawdę. Pozdrawiam.

@Maximus45

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Praca kierowcy w transporcie miedzynarodowym jest trudna i często stresująca. Właśnie dlatego staramy się dbać o atmosferę wewnątrz firmy. Nie jest prawdą, że panuje zasada jak nie ten to inny. Decyzje o rozstaniu z danym pracownikiem nie są łatwe dla pracodawcy i podyktowane są konkretnymi powodami. Dodamy, że w takich sytuacjach zawsze stawiamy na dialog i próbujemy dość do porozumienia np. proponując inna prace. Zatrudniamy kierowców niezależnie od ich pochodzenia, poglądów politycznych, czy religii. W procesie decyzyjnym liczą się dla nas przede wszystkim kompetencje, zaangażowanie oraz motywacja do pracy. Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi odnośnie funkcjonowania naszej firmy- zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: biuro@wmw-transport.pl. Pozdrawiamy.

Maximus45

Dlaczego moja opinia została usunięta?

Grzesiek wmw

Pracuje już od paru lat non stop w trasie. (usunięte przez administratora)

@Grzesiek wmw

Grzesiek nie mogę się z tobą zgodzić. Też tam pracuje. Szefowi nie są źli. Co do roboty to masz racie 6 zaladunkow w fr. I pomału wymagany język białoruski

Maximus
@Grzesiek wmw

To chyba jesteś zdesperowany. Szef Ci zapłacił za ciepłe słowa o firmie?

Joker12cm

Powiem tak pracowałem tam jakis czas (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora). Częste weekendy poza domem, trzymają zawsze do końca np:: wiedza w piątek wieczorem ze będziesz się ładował w Pon a powie Ci dopiero w Niedziele wieczorem gdzie sklepy pozamykane a rano się ładujesz i wyjeżdzasz.. (usunięte przez administratora), czyli liczy tak żeby trasa była najkrótsza kiedy są jakieś np objazdy chce żeby to pisać gdzie on jest i ile km nadrobiłes czy bawisz się w księgowość podczas jazdy a i tak kiedy przyjdzie się rozliczyć to co trasę (usunięte przez administratora) i te ich normy spalania...... firma nie jest warta porządnego kierowcy

Diesel

Długo by pisać. Karma powraca i... kierowcy odchodzą, pozostali również. Widocznie miarka się przebrała!(usunięte przez administratora) Troszkę doświadczenia nabrało ale zapomnięli dojrzeć i stać się mężczyznami. (usunięte przez administratora). No i Białorusini i Ukraińcy, którzy nie marudzą tylko jeżdżą by na chleb zarobić i trochę grosza do domu przywieźć. To nie jest dobre miejsce ani dla szanującego się, doświadczonego, dobrego kierowcy ani dla dyspozytora. Mocną stroną są: wypłaty na czas - szkoda, że niewystarczające i nie godne. (usunięte przez administratora). Cóż... Brak elementarnej kindersztuby, ogłady i dobrego wychowania wychodzi. (usunięte przez administratora) to stawka na busa po kraju, nie dla kierowcy ciężarówki w międzynarodówce. I jeszcze słynna już postać (usunięte przez administratora) Ech. Szkoda życia, nerwów i czasu dla zwracania sobie głowy tą firmą.

Nick1
@Diesel

Pewnie to Ty MK, miej odwagę i się podpisz, lub powiedz to komuś w oczy - bohaterze.

E.H.
@Diesel

Wydaje mi się, że poznaję odwagę cywilną tego dżentelmena, pouczającego wszystkich i widzącego błędy wszystkich poza swoimi, przecież wina zawsze leży poza nim. Nieodkryty i niedoceniony, niepoznany. Żałuję, że tak krótko dane nam było pracować i nie mogłam się więcej nauczyć. Taka osoba może być tylko jedna: idealna kindersztuba, wysoka kultura osobista, wszechstronna wiedza, ech długo by pisać. Żadna z miernot nie jest w stanie docenić takiego człowieka z tak światłym umysłem. Uwaga! JAK SIĘ MIERZY SWOJĄ MIARĄ, TO SWOJE CECHY PRZYPISUJE SIĘ INNYM: chytrość-pazerność, fałsz, bycie dużym niedojrzałym chłopcem, niedouczenie, poniżanie innych, brak elementarnej ogłady, ech dużo by pisać. Brak honoru i klasy. I jeszcze poniżanie tych, którym się niewiarygodnie wchodziło … bez wazeliny. Każdy jest panem/panią swojego losu.

Don wasyl
@E.H.

Nie ma to jak przegadywanki w internecie (usunięte przez administratora)i byłego spedytora który akurat kawał dobrej roboty robił A oni go stracili

Jarek c

Nie ma jak to w hradec kralove święta spędzić 300 km od domu

Rudy rydz
@Jarek c

Uspokój sie dziecko, taka to praca, ze jak ci braknie czasu przed domem, stoisz. Jak bys zostal lekarzem to moglbys robic non stop.

Truck

Witam widzę że o firmie ostatnio zrobiło się głośno więc i ja wyrażę swoją opinię.. Pracuje w firmie już od dłuższego czasu lecz pomału mam zamiar odejść. Ostatnio w firmie zaczynają się masowe zwolnienia (usunięte przez administratora) Ostatnio po kilku zwolnieniach była śmieszna podwyżka za weekend (usunięte przez administratora) która w życiu nie była poza granicą Śląska. Absurd nie polecam firmy nie jest warta dobrego kierowcy. (usunięte przez administratora) i w tej firmie zasada weekend w domu nie istnieje. PS zgodzę się z opinią kolegi na temat kierowcy(usunięte przez administratora)strasznie fałszywy i ciężki gość. Pozdrawiam

Tracker

Zgadzam się z tym gość już raz się zwalniał pare lat temu i wrócił z podkulonym ogonem wiec szef robi z nim co chce

Nie polecam. Firma dramat. Ogólnie gość w domu jesteś. Szefowie cwaniaki

Grzesiek wmw

Dodam jeszcze że przychodząc jako nowy kierowca masz płatne (usunięte przez administratora). Załadunek Wien (usunięte przez administratora) tira kartonami. Ogólnie banda.

Koyot
@Grzesiek wmw

Witam.Pracuję w WMW parę lat i nigdy nie miałem problemów z wypłatą i dogadaniem się na tematy związane z pracą. Jest stabilnie. Firma działa bardzo dobrze. Zainteresowanym polecam.Praca kierowcy nie jest łatwa i nie dla każdego więc kto szuka innych wrażeń to niech sobie da spokój. Proszę bardzo internautów żeby się nie podszywali pod moje imię bo to nie ładnie. (usunięte przez administratora) Z poważaniem (usunięte przez administratora)????

Irek

Może ktoś podpowie czy firma rekrutuje aktualnie i ewentualnie na jakie stanowiska?

Kam21

Powiem tak w miarę uczciwa firma kasa nie jest zła ale jak popatrzeć na robotę jaka się tam robi to mała .szefowie troche cwaniakują ale idzie ich znieść

Kiero
@Kam21

Robota jak robota szefowie w porządku wszystko idzie załatwić wolne urlopy weekendy itp polecam pracowałem parę lat więc wiem co mówię

Edek coś mi się wydaję że jesteś jednym z szefów t

Edek coś mi się wydaję że jesteś jednym z szefów tej pseudo firmy, a poza tym dlaczego jest tam tak duża rotacja kierowców o czymś to świadczy. Dobra firma dba o pracowników i stara się ich zatrzymać, bo każdy wie że rotacja niczemu dobremu nie służy ale jak widać szefostwo wyznaje zasadę nie ten to inny, dlatego jest tam takie bagno w które nikt nie chcę brnąć zbyt głęboko.

Zostaw merytoryczną opinię o WMW Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w WMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WMW Sp. z o.o.