Visline Sp. z o.o.

Opinie o Visline Sp. z o.o.

Miranda

Wypłaty na czas( a nawet często przed czasem) , dbają o pracowników, dużo dodatkowych benefitów ( multisport, owoce, pizza...), biuro bardzo dobrze wyposażone ( również w herbaty i kawę oraz dodatki) i przede wszystkim - wszyscy są na "ty". Świetna atmosfera, bardzo dobra komunikacja wewnątrz firmy, pracownicy pomocni wobec siebie.

Ilona
@Miranda

No to spoko jak wypłaty sa na czas. WIele firm niestety ma z tym problem. Dobrze, że tu jest inaczej. A ile tak konkretnie wynosi ta wypłata? Dasz znać?

@Ilona

Wynagrodzenie jest na tyle atrakcyjne, że średni okres zatrudnienia wynosi 5 lat, a jeżeli chodzi o fluktuację to raczej ona nie występuje (w 2021 roku 2 spedytorów zmieniło oddział). Także chyba dobrze się ludziom w Visline pracuje????.

@Miranda

Dziękujemy!

Czy firma Visline Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szkolenia organizowane przez firmę (zewnętrzne branżowe i miękkie) oraz wewnętrzne (z komunikacji, negocjacji i dot. ISO) - finansowane są przez firmę.

kandydat

Cześć! Posiadam 3 letnie doświadczenie i jestem zainteresowany pracą w Visline, czy może mi ktoś przedstawić na jakie warunki mogę liczyć na początku ? Czy firma wspiera w poszukiwaniu klientów? Jak rozliczani są ze swojej pracy spedytorzy ?

@kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie firmą. Warunki współpracy to podstawa + premie oraz szereg benefitów już po okresie próbnym który trwa 1ms. Szczegóły przekazujemy dopiero na rozmowie. Jeżeli chodzi o wspieranie klientów - to tak jak najbardziej. Oferujemy dostępy do różnych giełd, posiadamy stosowne certyfikaty, mamy wysoką wiarygodność finansową do weryfikacji na platformie D&B. To wszystko uwiarygadnia firmę dzięki czemu łatwiej jest zdobyć klienta/przewoźnika. Dołączając do zespołu Spedytorów najczęściej dołączamy do zespołu, który pracuje już na jakimś kliencie więc jest to na pewno ułatwienie. Do jakiego oddziału Pan chciałby dołączyć? Zaznaczę też, że chętnie zatrudnimy Key Account managera - to inna funkcja niż Spedytor. Osoba na tym stanowisku ubiega się o dużych klientów, rozpisuje przetargi, dba o kontakt z klientem, ale NIE realizuje zleceń spedycyjnych.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Visline Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tak.

Łucja

Czy na każdym stanowisku znajomość angielskiego jest wymagana?

@Łucja

Znajomość języków bardzo się przydaje. Spedytorzy władają nawet 3 językami obcymi. Dla osób średnio zaawansowanych i chętnych organizujemy kursy językowe.

@pracownik

To znajomość języka angielskiego na jakim poziomie jest wymagana?

@Anna

w (0,40 s) Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym wystarczy. W przypadku umawiania warunków przewozu na giełdzie transportowej jest możliwość skorzystania z tłumaczenia online, ale w rozmowie telefonicznej jesteśmy zdani na własne umiejętności.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Visline Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik ds. Kluczowych Klientów / Key Account Manager

Aktualność
Przede wszystkim jesteśmy zespołem! Stawiamy na współpracę i dobrą atmosferę. Wierzymy, że za każdym zadowolonym klientem stoi zadowolony pracownik. Dlatego nasza praca pozbawiona jest sztucznej presji i sztywnej hierarchii. Zależy nam, abyś każdego dnia przychodził do firmy z uśmiechem.
Rafał

solidna firma, profesjonalna obsługa i miły kontakt

M.

Bardzo dobra firma! Super zespół, miła atmosfera, bardzo przyjemnie tu pracować :) Polecam!

Robert
@M.

Miło się czyta taką opinię. Jak jest tak przyjemnie to pewnie i umowy są stabilne i długoterminowe, co? Powiesz czy od początku taką dostałeś?

AA

Bardzo miła obsługa, wszystko sprawnie i terminowo. Polecam.

Dorota

Wspolpracuje z kolegamiz Gdyni, zawsze wszystko top!

Mateo

Bardzo pozytywnie!! Jeżeli lubi pracować a nie pić kawę to sie tutaj odnajdzie :)

Waldek

Zdecydowałem się napisać pozytywną opinię po skorzystaniu z transportu tej firmy. Usługa wykonana na najwyższym poziomie, towar dotarł w terminie. Bardzo sympatyczni kierowcy, chętni do pomocy i kulturalni.

j

miła atmosfera, dobre warunki, uczciwcy pracodawca

Ved

Jest to zdecydowanie najlepsza firma z tej branży na pomorzu. Super atmosfera, bardzo mili ludzie i zarząd, który rozumie ludzi. Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są jasne.

Artur Kaszub

Rotacja jest zawsze i wszędzie. A spedytorzy w tej firmie to należą do ludzi miłych i zawsze wyciągają pomocną dłoń do kierowcy w potrzebie

Byly_kierB
@Artur Kaszub

Spedytorzy w tej firmie zakładają się ile dni busiarze mogą przetrwać bez snu. Tacy to mili xd

Norbert
@Artur Kaszub

Napisane przez oddelegowanego pracownika Visline hahaha. Spytaj randomowego pracownika na transie (uważaj, połowa to pociotki zarządu) to Ci prawdę powie.

@Norbert

To zamiast pytać kogoś i szukać po firmie ludzi to lepiej sam powiedz jak to tu wygląda, śmiało ;)

Trop

Sama firma może nie jest zła ale taki spedytor (usunięte przez administratora)to pożal się Boże nie spedytor olewa kierowców na czym świat stoi lepiej by go tam nie było reszta jest spoko

Helmut

Od dawna nikt nie korzystał z forum, jest tak dobrze?

Milena

Witam, też mam od nich propozycję. Ktoś może pracował?

Kierowca Visline
@Milena

Firma jest ok , duzo roboty wiedz nie masz czasu na stanie i nudzenie sie na parkungu . Pracowałem tam 4 lata i chyba za nie długo znów tam idę bo to jedna z lepszych firm transportowych do 3,5 t . Te 3-1 to umownie mozna być dłużej w domu i to bez problemu można ustalic z kierownikiem przez telefon nie robią problemów pieniadzę są tego samego dnia zalezności ile osób jest do rozliczenia ale szybko są na koncie Co do pracy to zespół jest spoko i nie słuchaj innych opinni sama zobacz bo na prawdę warto i potem możesz ocenic wypowiedzi tych który nie przestrzegali przepisów typu pasy specialne w Wielkiej Brytani i mieli do zapłaty po 2500 zł czy francja za radary . Możesz spokojnie aplikować , chyba że już jesteś w firmie

Pan z koscierzyny
@Kierowca Visline

Haaaa umownie można być dłużej co ty(usunięte przez administratora) Firma pracowałem w okresie kiedy zaczeli kupować busy no i co się stało staliśmy po parkingach haaaa zmiany (usunięte przez administratora)Dobre to było plus mandaty z Francji przychodzą mi do dzisiaj ale najważniejsze hasło brzmiało A kto Ci kazał tak szybko jechać no na expresie Anglia - Włochy byli kierowcy pamiętajom

@Pan z koscierzyny

Czy te mandaty zostały przejmowane przez Spedycja Drogowa Visline i opłacane przez tę firmę? Czy ten obowiązek przechodził na Ciebie? Ta kwestia jest ważna i dlatego proszę Cię o opisanie jej na forum, ze względu na innych użytkowników rozważających pracę w tym miejscu pracy.

Kierowca
@Maja

Mandaty płaci kierowca.

Wojtek

Czesc czy ktos mi napisze czy warto podjac wspolprace z ta firma jako kierowca bo szukam pracy.Dzieki.

Maja

@anna Czy w takim razie planujesz aplikować do firmy Visline? Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Na jednym z bardziej znanych portali z ofertami pracy widziałam, że poszukują sporo nowych ludzi do pracy. Informuj innych użytkowników forum o swoich poczynaniach.

anna

mozesz wiecej szczegolw podac to bedzie wazna informacja

Maja

@anonymous A jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Widziałam na oficjalnej stronie Visline, że prowadzą obecnie nabór na różne stanowiska - szukają na przykład kierowców z kat. B http://www.visline.pl/praca.htm A może już do nich aplikowałeś? Gorąco zachęcam Cię podzielenia się z innymi użytkownikami forum wszelkimi informacjami dotyczącymi tego pracodawcy. W ten sposób na pewno pomożesz tym, którzy są tam rozpocząć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Visline Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Visline Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Visline Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Visline Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Visline Sp. z o.o.