Opinie o Rafał Klich Auto Serwis w Mścice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rafał Klich Auto Serwis. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Klich Auto Serwis o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Klich Auto Serwis w Mścice

Max Nowy wpis

Nie jeździjcie do niego kłamie byłem u niego 2 tygodnie auto stało nić nie zrobił a inne naprawiał

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Wiecie, czy Rafał Klich Auto Serwis udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pawlo Nowy wpis

(usunięte przez administratora),rzadajcie od niego po naprawie stare części,albo paragon bo w sumie to nie wiadomo co robi a kasuje bardzo dużo

Czesław

Widzę, że mechanik ma różną opinię. Skoro czasami jako klienci musicie długo czekać na swój samochód to można domniemać, że pracy jest tam dużo. Ja jestem na ostatnim roku studiów na kierunku mechaniki samochodowej i chcę się gdzieś dorywczo załapać, aby trochę praktyki przećwiczyć. Tu szef organizuje takie przyuczenie do zawodu? Możliwa pomoc np. po godzinach albo z samego rana?

Kamil Nowy wpis
@Czesław

On nabiera wszystkie auta ktore do niego przyjadą,cale podwórko zastawione i nie wiadomo kiedy zrobi twoje a popros go o wymienione części lub paragon jakiś to zapomnij ,wałek,cwaniak i (usunięte przez administratora) ,czekać kiedy od kogoś w czerep dostanie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rafał Klich Auto Serwis? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Kazik

prawdę ludzie piszą

byłam na naprawie auta toyoty ,wlasciciel nie umiał zdiagnozować co było nie tak i powymienial części,co sie okazało nie te co trzeba,slono za to skasował,dobrze ze mam znajomego mechanika ,który mi ogarnął w 5 minut ,jakiś kabel sie wypial,a panu Rafalowi nie podaruje

Kazik

krutko,naciagacz,cwaniak,auto zostawisz nie wiadomo kiedy odbierzesz,a do tego zapłacisz najwięcej w koszalinie,pojedziesz z bzdura to pol auta wymieni

Bożena

Z opisów waszych wynika, że on sam te auta naprawia. No i ogłoszeń o pracę też nie widać. Czyli pracy dla mechanika tutaj nie ma co szukać. Tak?

luki

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a do tego myśli, że wszystkie rozumy pozjadał, czyli najgorzej.

Tubylec

Najgorszy mechanik w okolicy cwaniaczek z irokezem . Głąb jakich mało nie umiejący zdiagnozować samochodu jemu to nie warto dawać bo z 1 wyjdą 3 . Na posesji z 10 aut i żaden nie zrobiony . Mechanika chałupnicza :( Do zamiatania ulic z nim albo sprzątania psich Kup:)

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Rafał Klich Auto Serwis w miejscowości Mścice? Jak dotąd nie ma wieści związanych z pracą.

Magda S

Wspaniały fachowiec, oddała bym w jego ręce każde swoje auto

Kamil

Bardzo przeciętny mechanik z wysoką samooceną. Za wszelką cenę chce wyciągnąć maksymalną ilość twoich pieniędzy. W skrócie oszust. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Aga

Nie polecam!(usunięte przez administratora)! Na więcej komentarza szkoda słów! Pojedziesz do niego to będzie myślał jak tylko wyrwać od Ciebie największą ilość pieniędzy, a nie jak dobrze naprawić auto. Taka jest prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Klich Auto Serwis - Mścice

• Jak się pracuje w Rafał Klich Auto Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Klich Auto Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Klich Auto Serwis?

Rafał Klich Auto Serwis
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Tulipanowa 33
    76-031 Mścice