Opinie o Auto Service Warowny sp.j. w Stara Dąbia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Service Warowny sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Auto Service Warowny sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Service Warowny sp.j. w Stara Dąbia

Daga Nowy wpis

Ok, przyznaje, że nie rozumiem polowy rzeczy o tych silnikach które teraz tu czytam, bo to mój chłopak jest mechanikiem a nie ja ale czy możecie dać znać wprost czy już dają tu umowy na stałe i czy ludzie są zadowoleni z zarobków? chłopak zmienia zakład i może tu też by podrzucił cv

klient Nowy wpis

Brak uczciwości firmy w wykonywaniu czynności naprawczych. Zapewniali przy przyjęciu samochodu że posiadają odpowiednie blokady rozrządu gwarantujące poprawność ustawienia przy wymianie paska. Jak się okazało wymiany dokonał mało doświadczony mechanik na własne znaki kontrolne bez użycia blokad. W efekcie po przejechaniu kilkunastu kilometrów zapaliła lampka check engine. Kontrola ustawienia rozrządu przy użyciu blokad u innego mechanika wykazała znaczne przesunięcie wałka rozrządu względem wału korbowego - trzy ząbki koła faz rozrządu, Oczywiście otrzymałem zapewnienie że blokady były używane ale nie uzyskałem odpowiedzi jak to było możliwe bez demontażu pokrywy zaworów głowicy....

Anna Nowy wpis
@klient

Może to wynik tego, że aż tak dobrze się na tym nie znam, ale co konkretnie to wszystko oznacza tak naprawdę? Te blokady miały być używane czy właśnie nie i stąd to zwątpienie?

Klient Nowy wpis
@Anna

Te blokady muszą być użyte aby osiągnąć poprawne ustawienie wału korbowego względem wałka rozrządu. Można próbować ustawiać bez nich ale to wymaga bardzo dużego doświadczenia i praktycznie nie gwarantuje końcowego sukcesu. Bez blokad najczęściej popełnia się drobny - w przekonaniu mechanika błąd ustawczy- który jednak jest wykrywany po przejechaniu około 60 km przez komputer diagnostyczny samochodu i owocuje zapaleniem kontrolki błąd systemu zapłonowo - wtryskowego oraz komunikatem "sprawdz silnik" Jeżeli firma zapewnia że ma blokady i je stosuje - to tak powinna robić a nie powierzać robotę mało doświadczonemu mechanikowi - i to najprawdopodobniej bez wymaganych procedurami blokad.

Renata

Widzę wpisy o wyżywaniu się na pracownikach. Czy były też sytuacje ataku fizycznego lub psychicznego? Wie ktoś, jak obecnie wygląda ta kwestia w firmie, co tam się dzieje?

Wawa

Nieuczciwy serwis , (usunięte przez administratora)i kłamstwa

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Auto Service Warowny sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik precyzyjny?
Bartek

Mam zamiar złożyć cv do firmy i szukam waszych opinii jakim pracodawcą jest firma i czy dobrze robię?

Alicja

Szukam pracy i pomyślałam o Auto Service. Nie jestem pewna, czy przyjmują osoby bez doświadczenia. Co trzeba umieć, żeby się tam dostać?

Jaka umowa obowiązuje w Auto Service S.C. Warowny podczas okresu próbnego?

ByłyKandydat

Ja mialem umowe na czas okreslony !

Magic

Pod żadnym pozorem nie dajcie się nabrać na ich wyzyskiwanie, klientów, jak i pracowników. Słynne powiedzenie w okolicznych miejscowościach głosi „Nikt Ci tyle nie da co CI Warowny obieca". Atmosfera, jaka tam panuję to codzienne kłótnie między kadrami i wyżywanie się na pracownikach. Obecnie brak wyszkolonej kadry, może jest dwóch mechaników, którzy coś potrafią reszta to ucznie i Ukrainiec.

Jeży

Firma z gruntu nieuczciwa. A skoro kantuje klientów, to sądzę, iż raczej w porządku do potencjalnych pracowników nie będzie. Moje sugestie dla Auto Service S.C. Warowny: Zmiana szefa. Uczciwość do klienta. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwać klientów i podejmować dialog z nimi, zamiast uciekać.

Jeży
@Jeży

Jak jest problem, to się wysyła pracownika, a szef znika. Oszukany klient nawet nie ma z kim gadać, a i tak pracownik obrywa....

admin

Macie nowe informacje na temat zatrudnienia w firmie Auto Service S.C. Warowny ? Dobrze jest pracować u nich, czy pracownicy nie są w pełni usatysfakcjonowani? Dodaj opinie, Twoje zdanie się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Service Warowny sp.j. - Stara Dąbia

Auto Service Warowny sp.j.
  • 32
    08-500 Stara Dąbia

Auto Service Warowny sp.j.