MAAN Sp. z o.o.

Opinie o MAAN Sp. z o.o.

Mariusz

Byłem dziś w Pruszkowie na rozmowie w charakterze magazyniera,to co jest napisane w ogłoszeniu z tym co się okazuje to dwie różne sprawy. Po co w ogłoszeniu świetny ms office? do kompletacji?czy ładowania ręcznie naczepy?? Na dzień dobry pytanie o nadgodziny,baner na wjeździe "szukamy pracowników" stawka 13,50 brutto w tym już 20 sto % premia Umowa śmieciówka,z zastrzeżeniem że po jakimś czasie zdarza się etat od razu pytanie co ja na to? więc odpowiadam że będę się starał być sumiennym pracownikiem i dążyć do umowy etatowej.... szybka riposta że to może potrwać pół roku,rok,etc... podsumowując po rozmowie dochodzę do wniosku że nie potrzebne nikomu są tam jakiekolwiek kwalifikacje szukają silnych desperatów którzy pracują od 6 do 16 plus nadgodziny ja dziękuję

Magazynier

Jakim cudem ten wpis jeszcze tu jest...Przecież to sama prawda. Mobbing na kazdym kroku którego nie wytrzymałem...Po półtorarocznej harówie odszedłem.

pietrek

a na tym podolu na jakim dziale najlepiej spróbować?pytam bo składałem kiedyś cv i oddzwonili , mówili ze mozna sie szkolić na dowolnym dziale ale póki co chcą kogos na szlifierkę, jestem bez roboty to moze zaczne lepsze to niz nic a w międzyczasie bede szukal czego innego

Zły
@pietrek

Najlepiej zarabia się na montażu finalnym i nitowni(stawka akordowa) oczywiście jest to kwestia zamówień.

Ola

Jest jeden przedstawiciel i chyba nie narzeka. Praca w maanie jest ok.

Aplikowałeś do MAAN Sp. z o.o. na stanowisko ???? Zaopatrzeniowiec ????? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
nie polecam

Podzielam opinię szefa. Również miałem możliwość uczestniczenia w rozmowie kwalifikacyjnej u nich. Jeśli chodzi o rekrutację to w moim odczuciu wygląda to jak maszynka do mielenia mięsa - 15-20 min i następna osoba. Tak żenującego sposobu prowadzenia rozmowy jeszcze nie widziałem (rozmawianie przez telefon, wychodzenie z pokoju, znudzenie?). Oferowali pracę w Pruszkowie, a okazało się że to jednak w ich głównej siedzibie - Grójec/Podole. Po kilku minutach także stwierdziłem, że nie mam o czym z nimi rozmawiać. STRATA CZASU - NIE POLECAM!!!

szef

Byłem dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie, rozmawiałem niby z głównym konstruktorem i zdał mi pytanie jakbym zaprojektował okap? Więc ja pytam, z jakiego materiału ma być wykonany ten okap, jakie wymiary mają być tego okapu, jaką metodą mają być łączone elementy (tzn. spawane, zgrzewne). Na wszystkie pytania otrzymałem odpowiedz BEZ ZNACZENIA. Pierwszą odpowiedzią jaka mi przyszła na myśl to, że ulepię z plasteliny, skoro dowolność konstrukcji. Po odpowiedziach na moje pytania osoby, która zadała mi pytanie dotycząc projektowania okapu, stwierdziłem, że nie mam o czym z nim rozmawiać, skoro każe mi pominąć najbardziej istotne parametry, które przydałyby się przy projektowaniu. Nie polecam firmy, straciłem tylko czas i około 2,5 km musiałem przejść pieszo, żeby dotrzeć na miejsce.

MAAN

Przychylam si do ostatniej wypowiedzi cała prawda o tej firmie lecz można by jeszcze wiele dodac co uczynie póżniej.

oszukany

umowa zlecenie to ogromny minus tej firmy a obiecuja umowe o prace

kowalski

ta firma ma swe plusy i minusy jak każda inna umowa zlecenie oczywiście jest wielkim minusem czy też stawka godzinowa 9,60 brutto co w skali miesiąca 168 godzin nie wyda nawet najniższej krajowej która wynosi 1680,-brutto to jedno a drugie kierownictwo nie widzi nic dobrego w twojej pracy co byś nie zrobił to będzie złe ponieważ jesteś traktowany jak śmieć mistrzowie prawie wszyscy tacy sami tylko bat im dać a będą stali za tobą i cięgi rozdawać. jak to możliwe że pracownicy tej samej firmy z dwóch lokalizacji odległych od siebie o 20km zarabiają różnie? nikt w tej firmie o zdrowych zmysłach lub z odrobiną honoru nie zabawi za długo moja opinia wielkie minus

Doradca

Ludzie pamiętajcie. Pracujcie tylko na umowę o pracę, na pełny etat i wynagrodzenie miesięczne. Tylko taka umowa powoduje że jest się pracownikiem ze wszystkimi prawami. Jeśli pracodawca nie godzi się na te 3 warunki - szukajcie pracy dalej.

sajmon

dają teraz śmieciówy , tj umowę zlecenie chociaż mydlą oczy ze umowa o pracę jak jesteś na stawce na godzine to wychodzi Ci po 1200-1500 zeta w miesiącu

Szef

Powinniście mi (usunięte przez administratora) lizać że dałem wam pracę za 6,9 no i jestem wspaniało myślny ze pozwalam pracować w soboty i niedzielę sami przecież chcieliście robić to prasze się nie buntować.

artur

Co wy piszecie, tu nie jest tak źle na jakim byś stanowisku nie robił taką samą stawkę dostajesz 9,6 brutto. Mi się ta praca podoba chociaż ,że jestem burakiem żywcem od pługa oderwanym, to lepszej pracy nie znalazłem niż praca w Maan a układałem wcześniej kostkę brukową. Pozdrawiam ziomalów Ar je!

Zgadam się w pełni! Ludzie to są dziwni, chcą przyjść do pracy, pół dnia pić kawki, palić fajki i pierniczyć przez telefon a na koniec są zdziwieni, że im marnie płacą..

mak

A jak tam z wynagrodzeniem,czasem pracy itp, proszę o odpowiedz

Sajmon

Opinia frustrata! A w jakiej firmie produkcyjnej są mile widziane rozmowy telefoniczne i jaranie fajek w czasie pracy?

Robson

Maan to jedna z nielicznych firm w okolicy, która daje ludziom umowy. Pracuje się na akord, wiec jak ktoś chce pracować i stara się, to pracuje i zarabia

mak

Czyli szkoda zachodu z ta firma.

tarpan

To[usunięte przez administratora] ciągle pracuje i pracuje niedają mi cholery spokoju za 7zł netto

stasiek

firma krzak

Zostaw merytoryczną opinię o MAAN Sp. z o.o. - Pruszków

MAAN Sp. z o.o.