Opinie o Dyckerhoff Polska Sp. z o. o. w Sitkówka-Nowiny

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dyckerhoff Polska Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dyckerhoff Polska Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyckerhoff Polska Sp. z o. o. w Sitkówka-Nowiny

Luki

Po kilku ładnych latach muszę stwierdzić że wszystko zależy pod jakiego managera działu się trafi. W naszym przypadku było nie ciekawie (usunięte przez administratora), wyzwiska, zastraszanie, zero szans na podwyżkę (tyle co dały kadry 2-3 % co roku czyli stówka i to wszystko), zero możliwości awansu, o prawdziwych szkoleniach też można było zapomnieć. Niby praca w dużej międzynarodowej firmie - ale na codzień polska rzeczywistość. Topienie w szklance wody. Ale oczekiwania ogromne. Z perspektywy czasu nie polecam. Po zmianie firmy dopiero odżyłem

@Cinek

Niszczenie ludzi, można zapomnieć o jakimś rozwoju. Zero awansu. Duży terror psychiczny

Kamil Nowy wpis

Cześć, chciałem zapytać jak warunki pracy i wynagrodzenie w Dyckerhoff, szukają Kierownika Betoniarni, pytanie czy warto aplikować ?

Luki

Cinek
@Luki

Zgadzam się z przedmówcami u naszego dyrektora wyzwiska, prześladowania, wyśmiewanie czy zaniżenie wartości pracownika - to był chleb powszedni. Firmie tolerują takie działania u niektórych osób które są bogami. Kilka osób ma prywatne folwarki w tej firmie - mogą wszytko. Zniszczyć człowieka - firma pomaga im w tym lub udaje ze nie widzi. Nie polecam tej firmy. Szczególnie dla osób ambitnych. Ambicja i rozwój jest tam niszczona. Oczywiście oficjalnie wszytko pięknie. Bardzo niskie płace

Michał Nowy wpis
@Cinek

Maxbud Nowy wpis

Uważajcie na cement z Nowin. Odrzucili mi reklamację na spękane folie i zamoknięty cement. Cement stał na placu magazynowym pod chmurką przez 2 miesiące. Stwierdzili, że towar powinien być przechowywany pod dachem co jest kompletną bzdurą. Inne cementownie nie mają z tym problemu. Uważam, że wsypali za gorący produkt do worków i zafoliowali. Nie powinni tak robić. Po za tym kwestia jakości foli. Podsumowując - przestrzegam przed zakupami

Praca jako inżynier elektryk Nowy wpis

Dosyć długo szukają inżyniera elektryka. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie na tym stanowisku tzn. atmosfera, zarobki, budżet na naprawy i konserwacje, obowiązki, przełożeni, współpraca z innymi działami ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dyckerhoff Polska Sp. z o. o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Łucja

Na stronie www firmy jest wiele ofert pracy. Są podane wymogi oraz to co firma oferuje, w tym taki zapis jak wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport - czy ktos z pracujacych potwierdzi ze te wszystkie benefity sa rzeczywiscie wszystkie dla każdego pracownika te same na każdym stanowisku ?

Maria

Widziałam, że jakiś czas temu była w firmie Dyckerhoff rekrutacja na stanowisko Kierowca kat. C - operator pompy do betonu. Praca miała polegać na prowadzeniu pojazdu o masie pow. 3,5 ton i obsłudze pompy do betonu w miejscu wykonywania usługi. Czy ktoś z Was był na rozmowie i może opisać, jak przebiegła?

@Maria

A co? Chcesz startować?

piotrek
@Maria

Witam Pani Mario czy może wie pani jakiś są zarobki na produkcji .....

Jakie są pozytywne strony pracy w firmie?

Przewoźnik

Obserwuje tą firmę wiele lat, trudno zrozumieć wszystkie decyzje. Przyznam szczerze , że inni robią głupsze rzeczy, tutaj przynajmniej zaczął się porządek. Kasa na czas, od jakiegoś czasu znowu zainteresowani są Ofertami, a nie tak jak wcześniej koledzy na zakładach jeździli. Roboty więcej na kilku zakładach, na innych niestety mniej, do handlowania bym ich pogonił, oj pogonił. Do Cementu się jeszcze nie idzie dobić, ale może i tam się zmieni...?

Gabrysia

A to szukają nowego regionalnego do firmy ?

Rysiek
@Gabrysia

Rotacja jest taka jak w amazonie na magazynie, spieszmy się kochać Dyrektorów i Kierowników, tak szybko odchodzą .

Cemencik

Może ktoś napisze o Dyckerhoff Łódź jaka atmosfera na tym oddziale .Co jest nie tak z ta firmą że jest taka duża rotacja kierowników i pracowników . WIELUŃ RADOMSKO KONIN ok a tam ciągle coś nie tak . Opinia na temat Dyckerhoff Łódź w innych firmach mało pozytywna.Może ma ktoś inne zdanie dajcie znać. Ps.Dobra ta kawa?

Rysiek
@Cemencik

Jak to co się dzieje, wystarczy że nowy Kierownik porozmawia kilka razy z (usunięte przez administratora) i już wie że nic dobrego go tu nie czeka, gość nie ma pojęcia o pracy w betonie, poustawiał kolegów z lafarge na stanowiskach i myśli że wystarczy lizać tyłki w centrali a reszta będzie za niego robić.

Patrycja

Bez zdanej matury mam w ogóle szansę się tam dostać?

Ignacy

Jakie są warunki oferowne dyrektorowi regionalnemu? Ile na początek i na ile umowa?

Beton
@Ignacy

A jest poszukiwany ? Zarabiają podobno dobrze, ale obowiązków dużo, bardzo dużo.

admin

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Dyckerhoff Polska Sp. z o. o.?

@admin

Po co pisac wiarygodne informacje jesli admin je usówa i z czyjego polecenia?

Kozel

Witam, chciałem się zapytać, jakie są zarobki w firmie Dyckerhoff w Nowinach na różnych stanowiskach? Za pracę na 3 zmiany jakie są mniej więcej wynagrodzenia? Są jakieś premie kwartalne/roczne/świąteczne?

Cemencik

Po wigilii odszedł dyrektor regionu centralnego szkoda człowieka . (usunięte przez administratora)

Cemecik
@Cemencik

Szkoda że administrator usuwa niewygodne informacje na temat Dyckerhoff .Czy ten portal jest wiarygodny? Dla tych co szukają informacji o firmach.

Cemencik

Witam dlaczego admin usuwa opinie o firmie Dyckerhoff czy jest coś czego firma może się wstydzić ?.Polecam prace w tej firmie i niech każdy sam oceni i wyrobi sobie indywidualną opinię o Dyckerhoff .

Zostaw merytoryczną opinię o Dyckerhoff Polska Sp. z o. o. - Sitkówka-Nowiny

• Jak się pracuje w Dyckerhoff Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dyckerhoff Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dyckerhoff Polska Sp. z o. o.