Opinie o Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak w Łódź

A.B. Nowy wpis

Tym się powinna zająć prokuratura i organa ścigania. To zwyczajne wprowadzanie ludzi w błąd i doprowadzanie do niekorzystne doprowadzania swoim mieniem. A do go jeszcze dochodzi narażenie na utratę życia i zdrowia.

Pola Nowy wpis

A tak w ogóle jest to forum dla pracowników firmy natomiast swoje uwagi pacjenci powinni kierować do firmy.

Wiktor

Idąc do gabinetu zawsze trzeba sprawdzić opinie o lekarzu. Po co teraz narzekać?

Julian Nowy wpis
@Wiktor

Tam nie ma żadnej osoby z wykształceniem lekarskim naciąganie ludzi na kasę a naiwni zamiast iść do lekarza korzystają z takich (usunięte przez administratora)

Marcel Nowy wpis

Czy w gabinecie są w ogóle zatrudniani pracownicy?

Aplikowałeś do firmy Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
miki

Jest fatalnie ,wyciąganie kasy to mało powiedziane,zero kompetencji i mnóstwo kropli - żle dobranych ,tylko kasa,kasa,kasa drogo i żle Po dlugich mękach u pani Rosiak trafiłem na dobrego terapeutę,polecam Joanna Greszko-Fedyk 782-340-447

Chcę ostrzedz przed „leczeniem” się u Pani Elżbiety Rosiak. Moja mama po terapii u tej Pani trafiła do szpitala. Lekarze jednoznacznie powiedzieli, że poważne problemy z sercem wywołały „leki” od Pani Elżbiety, które przy dłuższym stosowaniu mogły doprowadzić do śmierci mojej mamy. Ostrzegam przed korzystaniem z usług tej Pani. Jest to osoba wielce niekompetentna. To nie jest lekarz!! Tylko osoba która nie ma elementarnej wiedzy o medycynie. Proszę uważać, bo takie „leczenie” może doprowadzić do czyjejś śmierci.

hana

Mam zupełnie inne doświadczenia - przez ponad 20 lat lekarze doprowadzili mnie do zupełnej ruiny, wyciągnęli pieniądze, nie robili badań - wszystkie badania zrobiłam w 95% na własny koszt wyszukując samodzielnie ich zakres - kiedy np. prosiłam o skierowanie mówili - no może Pani, ale to nic nie da. Podano mi ogromne ilości hormonów bez wstępnych badań na ich poziom, podawano mi hormony na tarczycę podczas, gdy mam ją na szczęście zupełnie zdrową i tak mogłabym wyliczać, aż wreszcie usłyszałam, że mój organizm się po prostu wyłącza i nie znam dosłownie dnia ani godziny. Do Pani Eli trafiłam przypadkowo, na zasadzie, że nikt mi już nie potrafi pomóc. Mam od długiego czasu wrażenie, że odzyskałam swoje życie - okazało się, że diagnoza tzw. lekarska była prawidłowa - nie mam organu, którego by mi nie zaburzyli. Opinia powyżej - zawsze może zdarzyć się osoba, której ktoś nie pomoże, ale to nie powód by wyrażać tak krzywdząca opinie. W każdym leczeniu ważna jest wiara, chęć wyleczenia, i uczciwość w stosowaniu terapii. Pani Ela jest bardzo rzetelną i zaangażowaną osobą - nie wypuści nikogo od siebie jeżeli nie sprawdzi powtórnie, czy nie ma jakiejś nieścisłości - jestem zadowolona, że trafiłam przez przypadek do Pani Eli.

Krzysztof

Niestety terapia w tym gabinecie kompletnie mi nie pomogła - były to zmarnowane czas i pieniądze! Na początku przyznaje, Pani Elżbieta próbowała dowiedziec się na czym polega natura choroby oraz jej przyczyny, niestety im dłużej trwało "leczenie" tym zaangażowanie i zainteresowanie Pani "doktor" bardziej słabło. Stan w którym zakończyłem "terapie" był niestety znacznie gorszy niż ten w ktorym je rozpocząłem a na moje pytania o przyczyny pogorszania zdrowia otrzymywałem wykrętne odpowiedzi i kolejne dawki kropli przepisywane na "chybił-trafił". W moim schorzeniu pomogło mi dopiero długotrwałe i konsekwentne leczenie farmakologiczne u prawdziwego lekarza. Nie polecam usług tej Pani - jak dla mnie są to stracone niemałe pieniądze i czas.

@Krzysztof

U mnie bylo podobnie - brak zainteresowania oraz efektow. Poszlam tam tylko ze wzgledu na mame ktora miala skutecznie wyleczona bolerioze i prosila mnie zebym tez sprobowala. Dodam tylko ze to byla najdrozsza kuracja jaka mialam do tej pory :)

Zostaw merytoryczną opinię o Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak - Łódź

Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak
  • Nowa 29/31 lok. 28/29