Opinie o Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak w Petrykozy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak o rekrutacji.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak w Petrykozy

Edward Gierek

Ten człowiek to zwykły (usunięte przez administratora) i kłamca pozbawiony wszelkich zasad morale empatii i pełen cynizmu wyrachowania i skierowany tylko na osiąganie maksymalnego zysku kosztem człowieka. Piszę oczywiście o Hubercie Czerniaku, który jeszcze nigdy nikomu nie pomógł. Nie posiada żadnej wiedzy medycznej z zakresu teorii i praktyki. Inna sprawa że ludzi e słuchają i chodzą do takiego człowieka. Ale to ich sprawa jak potem coś się stanie to niech nie mają pretensji do nikogo i nie e będzie żadnego darmowego publicznego leczenia. Mam nadzieję że już niedługo sąd lekarski pozbawi go definitywnie prawa wykonywania zawodu lekarza. Wracając do ludzi którzy go słuchają etc to zwykli (usunięte przez administratora) na poziomie intelektu szympansa.

Mirek
@Edward Gierek

Wypowiedź nie merytoryczna , ustawiona . Jeżeli tak nie jest to poprzyj tą wypowiedź faktem ( z audytem )

Bądź_odpowiedzialny

Chcesz pozbyć się dużej ilości kasy? Wizyta u pana Huberta Czerniaka jest DOSKONALYM pomysłem. Dlaczego? Wizyta 600zl Biorezonas 200zl i najlepsze.. 10 000 tys za suplementy XDDDDDDD. Rozumiecie to 10 000tys złotych, ALE dostaniecie rabat -10% co za szczęście XDDD. A i nie dodałam najważniejszego 10tys na MIESIĄC (śmiech na sali), nie mówi tego w internecie, na wizycie tylko sami musicie to sobie policzyć. Jak wygląda wizyta? Już mówię ;DDD Przed podpisujecie umowę żeby się z nim w przyszłości nie sądzić. Na wizycie ma gotowa wydrukowana kartkę (każdy ma taką samą) i sobie skreśla co nie możesz (dla mnie to było losowe, ale dobra) Podczas rozmowy gdy się z nim zgadzasz to jest cudownie JEDNAK gdy myślisz inaczej lub masz wątpliwości zaczyna się trochę denerwować, podnosi głos BZDURA, TO NIE TAK, W SZKOLE KŁAMIĄ (bez sensownego wyjaśnienia). W pewnym momencie typ nie wytrzymał i powiedział mi prosto w twarz że ALBO BIORĘ SUPLEMENTY ALBO W PIACH (chodzi o to, że umrę jakby ktos nie zrozumiał).I takiemu człowiekowi ma zależeć na twoim zdrowiu? No nie sądzę. A na pytanie czy to pomoże? odpowiadzial - ✨nie wiem✨ Najbardziej irytujące dla mnie było to, że mówił co musi wziąć w jakiej dawce ALE nie mówił jakie są skutki uboczne. Zadawanie pytan było trudne bo bardzo dużo mówił i nie masz czasu aby sobie przetworzyć w głowie. Dla mnie to marketingowiec a nie lekarz, A SORY przecież nie ma praw do bycia lekarza XDD, mówi to co CHCESZ usłyszeć, same plusy. Właśnie dziwne było też to, że chemioterapia kosztuje 20tys i że TANIEJ wyjdzie kupować suplementy... NO NIE WYDAJE MI SIE hahahahahah. Zapytałam się o skutki uboczne (jak to bierzesz to jest się czerwonym na twarzy) to powiedział mi jeden skutek uboczny: może się zrobić słabo. Pytam się czy jeśli to wystąpi to mam go nadal brać to on na to TAK. XDDDDDDD WTF występuje efekt uboczny i masz go brać nadal mimo, że może osłabić twój organizm CO ZA LOGIKA. Podsumowując jest to czysty manipulator, naciągacz: na kasę,osób chorych, starszych. KOCHANI PROSZE SLUCHAJCIE SIE LEKARZY, BIERZCIE WITAMINY, A NA SUPLEMENTY UWAZAJCIE. Gdy chcesz wprowadzic nowe produkty do np. twarzy. To najpierw wprowadzasz JEDEN aby sprawdzić czy np.masz na niego alergię lub czy wysusza twarz, czy się sprawdza. Przez 7-14dni.Dopiero później wprowadzasz inny. TO SAMO DOTYCZY SIE SUPLEMENTÓW. Bo skąd masz wiedzieć biorąc kilkanaście suplementow na raz od którego masz skutek uboczny? No nie będziecie tego wiedzieć ;/ Dziękuję bardzo za przeczytanie. Bądźcie odpowiedzialni, rozsądni, nie dajcie się manipulować i nie bądźcie naiwni. Rozumiem, że zależy wam na zdrowiu swoim lub drugiej osoby jednak taka wizyta może wam zaszkodzic (portfelowi jak i zdrowiu) każdy organizm ma inne niedobory (więc lepiej zróbcie prywatnie morfologię) inaczej reaguje na różne substancje komuś zaszkodzi a komus nie. Czysta loteria.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak?

Honorata Nowy wpis

Prawda, zero merytoryki, podziwiam że komuś się chce marnowac czas na pisanie tego typu komentarzy. Ciężko mi rozpoznać czy piszesz jako pacjent czy może współpracujesz z Panem Hubertem? :) Sporo tu wpisów od pacjentów, a ja szukam jakiejkolwiek opinii od pracowników. Czy firma ich w ogóle ma? Tu kilka pytań o pracę się już pojawiło, a m może Pan Hubert w sumie pracować sam.. wiesz coś więcej?

A.B. Nowy wpis

Wyłania się przerażający obraz osobnika tylko zwanego człowieka pozbawionego wszelkich zasad skrupułów morale i zahamowań. Nie można na obecnym etapie wykluczyć że osoba ta swoim działaniem doprowadziła do jakiejś tragedii ludzkiej. Niezależnie od tego to co robi to zwykle (usunięte przez administratora)polegające na doprowadzeniu do niekorzystnego rozpowszechniania swoim mieniem. Chodzi o zakup tzw suplementów co jest pustym sloganem ponieważ za tak ciężkie pieniądze i tak niczego się nie otrzymuje tylko bezwartościową papkę. To nie może pomóc i nie pomaga w żaden sposób a tylko szkodzi. Ten człowiek naraża każdego na utratę życia i zdrowia. A poza tym podpisywanie jakiejś klauzuli że nie będzie się go pozywało do sądu też niczego nie da i jest bezwzględnie nieważne z mocy prawa. Taki zapis to ten osobnik gadający kompletne bzdury i kłamstwa to może sobie wrzucić do kosza.

Zoja

Nie widzę w necie żadnych ofert pracy od firmy, nawet takich archiwalnych. Czemu? Czy ktoś tu w ogóle pracuje czy tylko właściciel? Dużo tu opinii klientów i nie ma wzmianki o innych pracownikach... Ale wolę dopytać, bo firma w mojej okolicy więc biorę pod uwagę przy zmianie pracy. Ktoś coś wie?

Brałeś udział w rekrutacji do Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Ruda Śląska
SMART-HR
Bądź_odpowiedzialny

Róża

Może jakiś pracownik się wypowie, tak dla odmiany? ;) Szukam pracy jako recepcjonistka medyczna, wykształcenie kierunkowe mam. Dziewczyny, słówko o pracy w gabinecie? Jakieś plus, minusy?

Ola

Miałam konsultacje u Bogusława Bieniasa. Jednym słowem - zenada! W dodatku za grube pieniądze. Nawet nie wysilił się aby przysłać mi zalecenia, tylko przysłał jakiegoś mężczyzny, bo wszedzie zwracał się do mnie na pan... Nie che się rozwijać... Robi z siebie kogoś, kim nie jest. Sam fakt, że skończył dietetykę w prywatnej szkole, a pisze o sobie, że ma studia medyczne jest wprowadzaniem ludzi w błąd. A ponadto wpłaty jako darowizny... Super!

Rudy

Tak naprawdę, to wiele leków leczy tylko skutek, a nie przyczynę, a zioła stosuje się od tysięcy lat, sam korzystam z takiego dobrodziejstwa, ale nie o tym ... Napisałaś, że nikogo nie zatrudnia, a potem, że jednak z kimś współpracuje, a z internetu można się dowiedzieć, że p. Czerniak posiada jednak kilka klinik, a więc musi kogoś zatrudniać, bo przecież jakoś funkcjonują? Czyli szanse na pracę są, ale nigdzie ofert nie widziałem ...

@Edward Gierek

Na jakiej podstawie uważasz, że nie posiada wiedzy medycznej? Sam twierdzisz, że ma uprawnienia do wykonywania zawodów, więc trochę sobie przeczysz..

@Marta

Nie, obecnie nie ma prawa do wykonywania zawodu zostało mu ono zawieszone. Pisałem o odebraniu mu definitywnie prawa wykonywania zawodu co jest przewidziane w ustawie o zawodzie lekarza. Dlaczego nie ma wiedzy medycznej ? Ponieważ gada same bzdury i powtarza ogólniki. Po prostu kłamie ale proszę sobie dojść do tego we własnym zakresie. Nie będzie to trudne. Na chwilę obecną nie ma prawa wykonywania zawodu i wcale nie napisałem że takie prawo posiada. Proszę się zaznajomić z ustawodawstwem. Ten człowiek nie powinien nawet plastrów zakładać. To wszystko.

klient
@Edward Gierek

Panie Edwardzie ja i moich wielu znajomych i rodzina mamy zupełnie inne zdanie . To człowiek z ogromnym sercem z EMPATIĄ , z ogromna wiedza medyczną , ale każdy ma prawo wyboru swojej wizyty , swojego lekarza, Jest pięknie , tylko przy możliwości wyboru pytam po co narzekać . ???? gorąco Pana pozdrawiam.

@klient

Ależ oczywiście że istnieje wolność wyboru. Tyle tylko że należy pamiętać iż wolność to także odpowiedzialność. I proszę nie pisać głupot że ten człowiek czyli Hubert Czerniak posiada ogromną wiedzę medyczną i cechuje się empatią. To po pierwsze zwykła nieprawda i bzdura a przede wszystkim obrażanie całego świata lekarskiego w tym kraju. Ten człowiek przede nie ma prawa do wykonywania a ponadto pokazał swoją empatię swoimi wypowiedziami publicznymi na temat szczepionek. To zwykły (usunięte przez administratora) pozbawiony wszelkiej wiedzy medycznej i zasad nacechowany tylko na maksymalny bez liczenia się z ludzkimi potrzebami. I proszę tylko nie mieć żadnych pretensji jak stanie się jakaś krzywda. (usunięte przez administratora)Co jeszcze ? Tak naprawdę chodzi mi o to żeby przestrzec ludzi przed tym osobnikiem i myślę że to się uda.

Edward Gierek

Nie nigdy nie korzystałem z pomocy medycznej tego człowieka, kiedy nawet jeszcze nie miał zawieszonego prawa wykonywania zawodu i to ma całe szczęście. Nie dałbym mu nawet zmienić plastra w razie potrzeby. I nie jest to żadna nagonka internetowa ale fakty poparte dowodami. Przecież ten człowiek został zawieszony na okres 2 lat w prawie wykonywania zawodu przez sąd lekarski. I proszę sobie dać spokój z tym szerzeniem bzdur, jakoby była to nagonka internetowa, albowiem nic takiego nie ma miejsca. Pozwolę sobie jeszcze raz napomknąć, iż teraz zostanie mu definitywnie odebrane prawo wykonywania zawodu. Żegnam.

Mirek

Paweł Z

Eeeeeeeee poszukajcie sobie takiego lekarza co to posiada doswiadczenie w leczeniu czyli potrafi podac przyklady swoich pacjentow jak ich leczyl i co sie wydarzylo po 3,6 12 miesiacach leczenia a nawet po kilku latach u ktorych pacjentow choroba po leczeniu sie wycofala czy na zawsze czy chwilowo jak dlugo pacjent sie leczy w jakim wieku jest co wykonuje zawodowo bo proponowanie wszystkim tego samego to bzdra dawki musza bys podawane i stosowane w oparciu o wyniki badan i doswiadczenie a nie o kolorowe filmiki w internecie ktore wygladaja pieknie ale pewnie zrobia wiecej szkody niz pozytku Pozdrawiam wszystkich

Czy Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wojciech

Czy Pan doktor Hubert Czerniak zatrudnia jakichkolwiek pracowników i czy są szanse na pracę u niego? Słyszałem, że posiada klinikę albo kliniki, ale nic więcej nie wiem i nie jestem pewien czy to prawda. Może ktoś wie coś więcej w temacie?

Marzena

hej, przeglądając stronę na fb u tego Pana zaczęłam się zastanawiać czy sam te materiały organizuje czy ma kogoś do pomocy? ktoś coś wie na ten temat?

Janek

2. PANIE HUBERCIE Przyjaciółka polecila mi pić litr soku ,ktury sam wycisne z buraka i marchwi codziennie .Czy taka ilosc soku może mi zaszkodzić

Janek

1 Witam PANIE HUBERCIE .Borykam sie od wielu lat z gronkowcem ,wyczytamem w internecie ze jezeli bede wdychal dym z kory brzozy to tym dymem gronkowca zabije .Czy to co piszą odnosnie dymu z kory brzozy to prawda ,czy wielka bzdura

Solidarna

Dobrze że tacy ludzie mimo przeciwności wiedzą co robią i mają siłę przebijac się przez tą dżunglę oszolomow. Życzę dużo siły i zdrowia.

DARIUSZ

To wspaniały lekarz Lubię atmosferę w Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak za: ok

Zostaw merytoryczną opinię o Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak - Petrykozy

• Jak się pracuje w Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak?

Zobacz opinie na temat firmy Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak?

Włączamy Myślenie Gabinet Hubert Czerniak