Opinie o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. TOPAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

wg

co za debil to wypisuje naprawde niech sie puknie w główke.to wszystko to jest brednia i kłamstwo.naprawde szkoda słów..albo brak zajecia..

Czy nie jest wam wstyd wypisywać takie brednie na temat biura? To jest szkalowanie niewinnych osób.Co jest wam winien kierownik i zastępca lub asystentka?Znam te osoby i to, co wypisujecie to brednie wyssane z palca! Powiem wam jest w was zazdrość i pycha,że sami nic w życiu zawodowym nie możecie osiągnąć.Jest takie powiedzenie "rzuć w kogoś kamieniem dopiero wtedy kiedy sam masz czyste sumienie". Dlatego wam pozostaje tchórzliwe wypisywanie bredni!Wasze pisanie jest to szlochanie i czym więcej piszecie tym bardziej się pogrążacie. I dlatego jesteście tam, gdzie jesteście, czyli w ciemniej du...!!!

buko

ten kierowca i przedstawiciel to niezła ściema biuro się pod stawiło i jeszcze błędów na robili pajace. I jeszcze zostawili za sobą smród tych skarpet i wódy. Ogarnijcie się wreszcie i weźcie się za robotę bo chamstwem od was z daleka śmierdzi.

fera

Masz motylku rację jako kret sprawdzała się.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Białobrzegi radomskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Mechanik wózków widłowych
Euro-Part Cezary Walczak
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
motylek

Fera jak ma nauczyć jak ona sama nie umie pozory stwarza że umie......ona umie za kreta świetnie robić....

fera

Nawet nie potrafią ludzi przeszkolić do biura do innego Topazu,ale jak ma uczyć uczeń ucznia,nie da rady więc musi Grójec szkolić,może naszą gwiazdę powinien też Grójec przeszkolić.

nelcia

Wielkie mi biuro ich do wykładania towaru a nie do biura......zero szacuku i kultury dla pracownika.....oby tak dalej.

kierowca

witam przedstawicielu handlowy mam dla ciebie smutną informacje dziś dotarło do mnie że musze zwinąć swój interes nic się nie dowiesz nic ci nie napisze o mojej firmie oraz o ludziach którzy korzystają z takich usług więcej mnie tu nie zobaczysz spadam

POGADAMY JUTRO ALBO PÓZNIEJ DUZO PISANIA

przedstawiciel handlowy

powiedz mi kto korzysta z twoich usłog ?

taką ponoszą kare

przedstawiciel handlowy

zastanowię się zobaczymy interesuje mnie ten rozpad małrz

kierowca

jestem ale tylko na chwile moja firma zajmuje się sprawami MEDYCZNO LABORATORYJNYMI więc zastrzegam z góry zero wódy i chigiena osobista w stu procentach uważam ze tam gdzie alkohol tam nie ma owocnej współpracy pozatym nie ma miejsca na jaką kolwiek pomyłke będziesz miał doczynienia z próbkami niewolno pomylić badanych próbek w przeciwnym razie może dojść do rozpadu małrz lubie owoce morza wchodzisz ? chcesz tą prace

czarnulaa
@kierowca

higiena* dla jasności KIEROWCO.. polecam słownik ortograficzny

przedstawiciel handlowy

jak się ogarniesz to daj znać albo zostaw jakieś namiary nie znam cie ale już chcę dla ciebie pracować lubie takich ludzi i tak naprawdę to szukam pracy ciekawy jestem czym się zajmujesz? co to za firma/?

KIEROWCA

a naczym ty się znasz? ja mam swój BIZNES prowadze własna dzialalnosc po co mi jakiś handlowiec?spędzasz od 5 ciu do 7miu godzin w samochodzie pewnie też ci śmierdzą skarpety tylko żeby niezioneło od ciebie bo ludzi porozjerzdzasz narka bo mam interesanta biznes to biznes czekaj czekaj on tu już był u mnie kiedyś miał wąsiki itaką jakby brudke teraz już niema?o co tu chodzi?pewnie chce się jakiejś przypodobać żeby tylko dobrze trafił nie kazda lubi wąsiki handlowiec pogadamy póżniej biznes to biznes strzała

przedstawiciel handlowy

halo kierowco odezwij się jeszcze bardzo podoba mi się sposób w jaki piszesz i jak odbierają to czytelnicy szczególnie jeden masz duzy potencjał idużą wiadze chcałbym cie poznać może jakaś współpraca interesuje cię to

as

To może ty daj święty spokój i nie wymyślaj śmiesznych historyjek,chyba zła atmosfera w biurze ci nie służy.

kierowca z bombowca

Marzycielu wyluzuj daj tym ludziom świety spokj CZEPIASZ SIĘ już każdego nawet opiekunki to są dobrze zorganizowani i przedewszystkim odpowiedzialni lu dzie to jest sztab ludzi którzy maja jakieś plany związane z tą firmą a ty ty jesteś sam i to gdzie idż już spać bo jak sobie przypomnę ten zapach wódy i skarpet to mi się niedobrze robi

as

Właściciel sklepów Topaz bardzo ufa opiekunką danych sklepów a pani opiekunka tego sklepu chyba dużo ukrywa przed swoim szefem i chyba on nie jest informowany o tym co tu się dzieje ,Topaz wcześniej miał dobrą opinie na Białobrzegach,niestety już jej nie ma.

cyr

Ale macie(usunięte przez administratora) w tym Topazie dziwne tylko ze nikt nie potrafi zrobic z tym porzadku taka duza firma a z tego co sie czyta to nawet pracowników biura nie potrafią postawić do pionu.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi

P.H.U. TOPAZ