Opinie o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. TOPAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

cukierek

jestem w szoku,co wypisujecie...jak sie zachowywujecie..znam Jole i wiem ze to dobry czlowiek,jak mozecie tak pisac..Jola ma dobre serce i pomaga innym,przekonalam sie to na wlasnym zyciu,jak mozna byc takim podlym...to wszystko obruci sie wam przeciwko...

luk

oh te romanse

kora

Dajcie p.Joli spokój czy to biuro kiedyś zmądrzeje ???????wątpliwa sprawa zero kultury ......powodzenia

Batman

Pani Jolu niech się Pani pogodzi z tym ze nie ma miejsca dla takich pracowników w szeregach tej firm. Więc trzeba zabrać zabawki z tej piaskownicy i iść do innej robić własny folwark i zamieszanie. Jest Pani w tej dziedzinie mistrzynią olimpijska. Jest to bełkot co wypisuje Pani. Martwię się o Panią bo z takim nastawieniem wyląduje Pani w Krychnowicach.

zak
@Batman

Wszyscy wiemy czyje to słowa (zabrać zabawki z tej piaskownicy) kierownikowi się nudzi więc pisze na goworku chory łeb.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Białobrzegi
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Białobrzegi radomskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Mechanik wózków widłowych
Euro-Part Cezary Walczak
luki

Śmieszne że zapanował porządek i spokój heh a szacunek był ale kiedyś......pozdrawiam

uuu.

Bzdura nareszcie zapanował tam spokój i porządek POCIĄG RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ wielki ukłon i szacunek dla pracowników biura nie każdego jest stać podjąć walkę ze złem które tam panowało dominowane dobrze wiecie przez kogo

alala

A jak wytłumaczyć fakt - po wstąpieniu KRETA do biura zaczęły się problemy, zwolnienia, kłótnie itd. ? Wcześniej było jakoś wszystko ok, a po wejściu tej osoby na drabine wszystko zaczęło się sypać.... Nie wydaje się Wam to dziwne? Teraz nagle wszystko przez p. Jole, a może to jednak przez p. Anetę, która zaczęłą pisać swój własny scenariusz za drzwiami sklepowymi Topazu, i zaczęła go wdrażać i wszystko komplikować. PODSUMOWUJĄC : OD MOMENTU WEJŚCIA P. SZADKOWSIEJ DO BIURA WSZYSTKO W TOPAZIE W BIAŁOBRZEGACH SIĘ ZEPSUŁO KONIEC I KROPKA.

fakt
@alala

Zgadzam się w 100% .

uuu.

i co robili w tym biurze?

Batman

Jak się czyta te wpisy, to widać ze słusznie kierownictwo postąpiło zwalniając te osoby ,bo w ten sposób pokazują poprzez wpisy ich wartość jaką szkodę mogły by wyrządzić pracując dalej. Zanim napiszesz zrób sobie rachunek sumienia, kim jesteś i czy ile osób zostało skrzywdzone przez ciebie.

oli

To zawsze Jola donosila wszystko do biura co by sie nie stalo to leciala zaraz do bylego kierownika.zdarzalo sie ze przychodziła do pracy wczesniej nim jeszcze przyszla jej zmiana i siedziala w biurze za zamknietymi drzwiami

baby

Nie zwracajcie uwagi na wpisy pani joli ona zawsze była konfliktowa osoba,nie ma osoby w Topazie z którą by nie miała do czynienia.zresztą w każdej pracy jakaś czarna owca się znajdzie!Zamiast zając się praca to stała miedzy polkami i słuchała o czym rozmawiają w biurze.

jola
@baby

Dlaczego się nie podpisałaś jak taka mądra jesteś ,brak ci odwagi ?

jola

Właśnie ty kobieto robisz te plotki ,mało ci goworka to jeszcze esemesy zaczęłaś pisać jak chcesz ze mną porozmawiać to pojadę do twojej szkoły i chętnie z tobą porozmawiam nie musisz pisać esemesów .

zona
@jola

Nie zniżam się do twojego poziomu.

smiech

Hahawwidzę, że tu pełno polonistów :) tylko poprawiają, albo się nas miewają :D może powinni wziąć się za udzielanie korepetycji. Myślę, że jest to bardziej opłacalne niż pisanie postów na forum bo za to kasy chyba nie macie ? :D

zona

Kobieto nawet mnie nie znasz, co wyczerpały się plotki o pracownikach? to teraz trzeba pisać na członków ich rodzin? nie bawi mnie pisanie na forum, "to nie mój cyrk i nie moje małpy" ,a twoja wyobraźnia plasuje się na poziomie dziecka.

ssass

Motylku ...tak mówiłaś do mnie Ewelo...Dominika:)

@m

to pisz na ten nr jeśli masz konkrety.(usunięte przez administratora)

dobry wujek

Ciekawe czy jola dalej jest z byłym kierownikiem, i ciekawe czyje dziecko jest Krawczyka czy krawczyka...

baby

pani jola jak zawsze ma duzo do powiedzenia!trzeba umiec szanowac ludzi pracujacych w biurze to i ci ludzie beda szanowali pania a jak sie ma morde jak lej po babie to ponosi sie tego konsekwencje:)

Batman

Pani Jolu czy dojdzie do pani mózgownicy że to wypisywanie to jest żałosny bełkot. Wyleciała pani z roboty z hukiem wiec co pozostało pani,nic innego tylko pod pseudonimem się wypowiadać. A ta Misia wyżej dołożyła wpis, właśnie pokazuje jaka ona jest wykształcona błędy robi ortograficzne jak krowa na polu.Udaj się po korepetycje z j.polskiego i dopiero wypisuj na forum.Wykształcenie można sobie kupić za jabłka jak ta pani Misia,ale głupotę i chamstwo wynosi się z domu.

misia

Wszystkich powinni tym biurze wymienić.....dopiero by był spokój.

fakt
@misia

..ale składnia widać ledwo zawodówa...

dr.Miodek
@fakt

po słowie składnia należy użyć przecinka, bo zaczynamy nową myśl, więc może kogoś pouczać należy zjeść miodu

misia

Dla mnie kierownik i zastępca mogą być, gorzej z asystenka .Kto ją wsadził do tego biura przecierz mają cv osób z wyższym wykształceniem. Po pierwsze osoba konfliktowa po drugie bez wykształcenia lubi mieszać w życiu nawet najbliższym. Taka osoba nie powinna mieć pod sobą ludzi nnawet p.zastepca się na niej przejechala.

sia

W ciemnej (usunięte przez administratora) to biuro będzie po inwentaryzacji

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi

P.H.U. TOPAZ