P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.

Witam.. zbliża się podniesienie stawki najniższej krajowej...czy pracownicy z wieloletnim stażem też będą mieli większe czy znów zrównają się z najniższą krajową przez kolejny rok?

golk

i powiedz mi dlaczego wpadłeś na pomysł, żeby zapytać o to tutaj a nie u kadr albo gdzieś...?

kolo

A skąd ktoś ma to wiedzieć?

bisza
@kolo

no tutaj takich odpowiedzi nie znajdzie.... powinien pytac się właśnie ludzi wyżej a nie tutaj

rynio

No genialne pytanie, co mamy jeszcze wywróżyć?

marta

Składam najwieksze podziękowania i wyrazy szacunku dla obsługi personelu sklepu na Os. Stalowe 12 w Nowej Hucie. JESTEM KLIENTKĄ Z NOWEJ HUTY I NIE ZOSTA LAM W ŻADNYM SKLEPIE TAK OBSŁUŻONA ŻYCZLIWIE I ZGODNIE Z MOIMI OCZEKIWANIAMI JAK W TYM SKLEPIE. DLATEGO TEŻ PERSONEL TEGO SKLEPU ZASŁUGUJE NA DUŻE UZNANIE Z MOJEJ SZTRONIE I MYŚLĘ JAK RÓWNIEŻ ZE STRONY DYREKCJI P.H.U. ZACHĘTA W kRAKOWIE.

@marta

Nie dotyczy mnie to w żaden sposób, ale i tak miło poczytać takie rzeczy :)

numima
@Lesto

rzadko się zdarzają takie pochwały przez klienta na forum, ale miło widzieć takie rzeczy

Cytrus

Bardzo dziękujemy za opinie

@marta

Marta? To ta z biura czy z Korala? Kazali Ci napisać komentarz? A pozatym mniej capslocka.

Ty

a co, tak trudno ci się pogodzić z tym, że ktoś ma pozytywną opinię do napisania? weź się może lepiej swoim życiem zajmij czy coś

K

Śmieszne, raczej nikt swoimi mackami tak daleko nie sięga ;) Nie snujmy teorii spiskowych. A jak masz jakąś złą energię w sobie to może pobiegaj, albo co?

Gabi

rozumiem, że raczej od początkujących sprzedawców nie wymagają doświadczenia? szukam pracy na już, wie ktoś gdzie się zgłosić?

@Gabi

i czy szybko się wdrożę i czy dadzą mi jakąś normalną umowę od razu? okres próbny obowiązuje? przedłużają raczej chętnie czy nie?

@Gabi

jeszcze czy fajni klienci raczej przychodzą? bo to też dużo zmienia chyba, czy się dobrze pracuje wtedy czy nie. sory za tyle pytań, ale jestem ciekawa

@Gabi

doświadczenie jest mile widziane, ale na spokojnie wszystko do ogarnięcia, a co do tego gdzie szukać to pewnie ogłoszenia albo podejść do konkretnego sklepu podpytać

@Gabi

ja szybko się wdrożyłam akurat, wiadomo pierwsze dni cięższe, bo sporo do ogarnięcia, ale potem z górki

@Gabi

pracuje 3 rok, więc jak się sprawdzisz, to nie powinno być najmniejszego problemu z przedłużeniem, nawet lepiej, bo będziesz wiedziała co i jak

@Gabi

co do klientów to powiem szczerze, że różni, to też zależy od dnia, humoru itp. ale raczej okej, ja nie mam jakichś złych wspomnień, raczej spoko, czasem się coś pożartuje, czasem nie, no jak to w sklepie

Mari
@Gabi

Tego się nie da uśrednić. Przekrój jest bardzo duży. Fajni, czy niefajni, każdego obsłużyć trzeba jak należy

Mari
@Gabi

Ale jest sporo stałych klientów, z którymi zawsze się pogada, pożartuje. Zawsze to milej w pracy

@Mari

tak to jest w obsłudze, ale ja tam lubię pracę z ludźmi, można się sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć przy okazji, co tam w okolicy słychać i w świecie

@Mari

i czas szybciej zleci też

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Lesto

Można się przyjąć na przyuczenie?

No

nie powiedziałbym, o ile wdrożenie tak, to jak masz doświadczenie i znasz się na robocie to nie muszą cie przyuczać

Lesto

Wiesz, jednak trochę inaczej to wygląda jak nie masz doświadczenia, a to o to mi tu chodzi

@No

Dokładnie

Lesto

Ale odpowiedź w sumie już mam, dzięki

numima
@Lesto

nie było z tym nigdy problemu i raczej wszyscy ogarniali to, co się tłumaczy

@Lesto

z tego co się orientuje to mają teraz zapotrzebowanie na pracowników to pewno i całkiem zielonych przyjmą

@golk

to dobrze wiedzieć, bo potrzebuję pracy a doświadczenia nie mam, więc chyba się zgłoszę w takim razie, dzięki za opinie

Fiona
@Lesto

Jaka była odpowiedź? Bo wygląda jakby z pół dyskusji wycięło z jakiegoś powodu...

Fiona
@Lesto

W sensie przyjmują bez doświadczenia, czy nie?

Czy w P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

praca

tak, masz zlecenie na próbny na dwa tygodnie na początek

nck

Wstępnie 2 tygodnie umowy zlecenie, ale potem już normalnie umowa o pracę

@praca

a ogólnie to nie ma problemu z tym, żeby na dłużej zostać, tak raczej chętnie przedłużają te umowy czy niezbyt?

To zależy od Ciebie i od Nich - jak będzie ok to z reguły przedłużają

@jot

jak się sprawdzisz to why not?

@jot

a zaczęłam pracować w trakcie studiów i jestem już 2 rok, więc przedłużają, nie ma co się martwić

@Lolka

i rozumiem, że cały czas na część etatu jesteś i nie ma problemu z takim stanem rzeczy?

@jot

teraz jestem już na cały etat, bo tak mi pasuje

@Lolka

okej, dzięki za odp

@praca

za te dwa tygodnie normalnie płacą?

dorim

mam pytanie, może trochę głupie, ale ten profil Zachęta dotyczy pracy w sklepach Lewiatan, czy coś mi się myli, bo szukam ofert pracy i to mi wyskakuje w wyszukiwarce?

ozga
@dorim

tak dotyczy to sklepów Lewiatan, więc nic się nie mylisz

ozga
@dorim

na ich stronie nawet masz oferty pracy do Lewiatana

dorim
@ozga

okej czyli tak mogę dalej sobie szukać i to o to chodzi

rams
@ozga

Nie wiesz co ile mniej więcej oferty się zmieniają o ile tak jest?

rams

Zastanawia mnie czy jak będę szukać pracy za 2 msc to czy dalej będą oferty

242 pl
@rams

Na Pewno będą, nie mają ludzi więc biorą wszystkich, szczerze nie polecam , praca w tej formie to najgorszy błąd radzę się zastanowić i poszukać gdzie indziej

Kaśka
@242 pl

To, że Ty masz takie doświadczenia ( a mogą one z różnych rzeczy wynikać, nie drążę) to nie znaczy, żeby komuś odradzać. Pozwól się innym przekonać. Ja jestem bardzo zadowolona, można dobrze zarobić, atmosfera w pracy jest w porządku, u nas pracują ludzie z konkurencji i mówią, że jest o niebo lepiej. Cały czas ta sama ekipa, więc o czymś to świadczy.

@rams

mogą mieć, ale dlatego, ze w sumie sporo lokalizacji

@242 pl

nie powiedziałbym, ale to twoje zdanie

@Kaśka

Bardzo dobrze napisane, zgadzam się w 100%

@obp

No i ok, każdy ma prawo do swojego, najważniejsze to je kulturalnie wyrażać

@Kaśka

Też nie uważam, żeby usilne odradzanie innym było najlepszą opcją...niech każdy spróbuje sam, wiadomo, że nie każdemu się spodoba, ale jest mnóstwo osób, którym pracuje się dobrze

@Nexa

dokładnie, tego pasowałoby się jedynie trzymać

@Nexa

dlatego tylko mówię, że moje zdanie jest inne

Op
@ozga

ogólnie to profil dotyczy całej małopolskiej sieci sklepów Zachęta, tak gwoli ścisłości, jakby co

Dunder

Trzeba mieć książeczkę sanepidowską?

@Dunder

badania są wymagane z tego co mi wiadomo

kolik
@Dunder

książeczki sanepidowskiej nie ma od 2008 roku. są tylko badania i to pracodawca wystawia skierowanie

@kolik

podejrzewam, że o to chodziło

@kolik

tylko tak się czasem jeszcze mówi an to dalej

Amma
@nekke

No dokładnie, stare nazewnictwo, ale każdy wie o co chodzi.

Amma
@nekke

Łatwiej powiedzieć książeczka sanepidowska, niż "badania do celów sanitarno-epidemiologicznych" gdzie cel wystawienia jest dokładnie ten sam

ella
@kolik

a samemu ich nie można zrobić tylko trzeba to skierowanie?

@ella

można je wyrobić samemu, a nawet należy, one przydają się do pracy w każdym miejscu gdzie jest żywność nie tylko tutaj

Luba

Hej, czy jest jakaś opcja na pracę dorywczą, tak na kilka miesięcy dla studenta, cyz raczej celują w stałych pracowników?

Luba

czy*

Njubi

zatrudniają też dorywczo

Njubi
@Luba

tylko nie wiem jak to wygląda pod względem ofert, czy to wypisane w nich jest

@Luba

jak się ostatnio dopytywałem to można tak, ale też pewnie zależy od lokalizacji i aktualnego zapotrzebowania na ekipe

akkisa
@Njubi

To już najlepiej się z nimi bezpośrednio kontaktować będzie, tak myślę

akkisa
@golk

Może podejdź do tych sklepów, które masz blisko siebie i zagadaj? Z tego co wiem to niektórzy tak robili, że aplikowali bezpośrednio o kierownika sklepu, czasami też na drzwiach się zdarzały wywieszone kartki, że szukają pracownika

Alan

Jest możliwość pracy dorywczej dla studentów, których sklepów to tyczy (lokalizacja) i w jakim terminie.

Alan
@Alan

Dodatkowo jaki jest wymiar pracy?

java
@Alan

tak pracują tu też studenci, raczej nie ma z tym problemu jeśli możesz pogodzić pracę i studia

rox
@Alan

Raczej ciężko odpowiedzieć, na których sklepach tak szukają, może mailowo zagadaj, albo zadzwoń

@Alan

u mnie w okolicy wisiała kartka na drzwiach, że szukają studentów właśnie, więc w ten sposób też radzę się porozglądać

@Alan

i jednocześnie masz od razu wtedy odpowiedź na pytanie o lokalizacje

Banasba

Super, że sklep po długim remoncie otwarty. W sklepie jest zawsze miła i uśmiechnięta obsługa, zwłaszcza na stoisku mięsnym. Panie na stoisku uwijają się jak pszczółki i mimo zmęczenia zawsze miłe. Warto teraz po bardzo pozytywnym remoncie przyjąć więcej personelu, bo teraz pewno ruch się zwiększy. Gorąco polecam sklep. Jeśli chce ktoś kupić świeże wędlinki i być miło obsłużonym to tylko LEWIATAN NA KOLOROWYM. ❤️❤️❤️

@Banasba

Miło zobaczyć jakąś pozytywną opinię o pracownikach

Zdun

Czy na magazyn wymagają UDT?

Zdun
@Zdun

Czy wystarczy sama gotowość do wyrobienia, albo w ogóle nie są wymagane?

ronie
@Zdun

Jest teraz taka oferta pracy?

ronie
@Zdun

brzmi ciekawie, a widziałem tylko ofertę pracy dorywczej

@ronie

Gdzie najlepiej szukać ofert pracy tak wgl tutaj?

@ronie

Na myśl przychodzi mi tylko strona, olx i jooble

@ronie

No i pracuj oczywiście. w sklepach też można podpytać?

@kosmos

podpytać nikt ci nie broni

@kosmos

ale wystawione oferty masz to myślę, że po nich lepiej sprawdzać

@nekke

tak zrobię i dzisiaj się przejdę

@kosmos

to będziesz chodził po wszystkich sklepach i pytał czy zatrudniają?

do swojego najbliższego punktu

zozja

Jakie premie można tu uzyskać na magazynie? Jest na co liczyć?

Gocha
@zozja

Tak czytam i czytam izastanawiam się czy wirtualnie można zarobić,bo wszystkie te pytania są na zasadzie chciałabym, a boję się.Idę do żródła i wiem wszystko, albo pracuję albo nie i kropka.

zozja
@Gocha

Pytanie o premię nie wychodzi poza ramy rekrutacji. Większość chce wiedzieć na co może liczyć

@Gocha

za bardzo przeinaczasz to pod swoje teorie, nie widziałam tu pytań na tego typu zasadzie tylko normalne, żeby się czegoś dowiedzieć

A nie lepiej ze słownikiem?

bonia

A może ty dostajesz za hejt hmm?

Milka

W ofercie mam zaznaczone "możliwość pracy według zapotrzebowania", a szukam pracy na część etatu to czy mam rozumieć, że tu o to chodzi? Bo nie widzę tam wymienionego takie zapotrzebowania na ilość etatu i nie wiem czy dobrze rozumiem...

@Milka

No na to by w sumie wzkazywał ten zapis

wskazywał*

@Milka

Może dobrze by było przedzwonić i dopytać konkretnie?

@Milka

A jak nie, to na pewno na rozmowie wszystko powiedzą

@lazuli

Wolałabym wiedzieć wcześniej niż dowiedzieć się, że nie spełniam ich oczekiwań, bo nie chcę całego etatu. Trochę strata czasu...

@lazuli

To chyba raczej zadzwonię, gdzie znajdę jakiś numer do rekrutacji?

@Milka

Masz na stronie numer do działu kadr

Dzięki za informację

@lazuli

Nie pomyślałam o tym, żeby poszukać na stronie

Zdziś

Mam wrażenie że opinie negatywne o firmie pisane są w tzw. zły dzień .Opinia z grudnia gdzie jest ogrom żalu , niestety pominięte są fakty korzystne dla pracownika że były podwyżki pensji , powstał dodatek za frekwencję , piszmy opinie prawdziwe , tekst ,,pracuje za trzech,, w jaki sposób ????mając dwie ręce i nie zostając po godzinach . Mamy dwie ręce i wykorzystajmy je sumiennie . Długoletni kasjer .

Zupełnie bezstronnie
@Zdziś

Tak mnie niepokoiła ta cisza styczniowa, No i od razu lepiej, jak od czegoś pozytywnego zaczynamy. W Zachęcie praca to sama przyjemność w porównaniu z innymi sieciami. Naprawdę nie jest źle, jeśli wykonuje się swoje obowiązki sumiennie i rzetelnie, do tego ma się fajnych ludzi wokół, czego chcieć więcej? Zarobki również w porządku. Widać, że firma wychodzi pracownikom naprzeciw i to się chwali.

dorota
@Zupełnie bezstronnie

Hej, dopiero trafiłam na to forum i jestem w szoku czytając niektóre opinie...też uważam, że nie jest źle, pracuje tu już kawałek czasu i nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego. Oczywiście, że praca nie jest jakaś super lekka, ale w ogólnym rozrachunku jest serio nieźle

Witam...Czy dodatek do wczasów zostanie wkońcu zwiększony? Bo od paru lat jest ten sam a w tych czasach i cenach to za 350 zł nie da się zrobić nawet porządnych zakupów. Pozdrawiam.

Witam... Mam pytanko. Dlaczego bony są tylko na Święta Bożego Narodzenia a nie ma na święta Wielkanocne? Pozdrawiam

Liczba kradzieży na Bosaków jest przykra. Pomimo kamer, pracownicy nie są w stanie kontrolować każdego klienta bo a) jest mnóstwo pracy b) nie dostają za to dodatkowej wypłaty ;) Na wejściu powinny być bramki antykradziezowe, bo zamiast zarabiać, sklep ponosi straty, a później dostaje się pracownikom. Proponuję, by szanowny zarząd ruszył swoje cztery litery i coś z tym w końcu zrobił.

AgA

Wyplaty nie sa nawet szacowane na poziomie najnizszej sredniej krajowej!!! Zenujaca placa... A trzeba sie dwoic i troic w tej pracy! Zacheta-Lewiatan omijajcie szerokim łukiem!!!

Ola
@AgA

Co ty za głupoty piszesz. Nawet nie wiesz o czym mówisz. Jeżeli pracujesz na część etatu to nie licz na najniższą po drugie mamy premie ale nie za darmo tylko za pracę. Jeśli tak jak piszesz tylko gadałaś na sklepie, to za gadanie nigdzie nie płacą no chyba że na infolinii.

@Ola

Masz rację można zawsze iść do biedronki albo kaufland i pracować do 24 - tej za kilka złotych więcej. Czyli coś za coś... Zawsze jest wybór

No name

Nie przesadzaj wcale nie jest tak źle

@AgA

W związku z licznymi zastrzeżeniami dotyczącymi wynagrodzeń na niniejszym portalu przekazujemy poniżej oficjalne stanowisko Firmy w zakresie wysokości oferowanych obecnie kwot wynagrodzeń oraz benefitów, z których pracownicy naszej Firmy mogą korzystać. Na całość wynagrodzenia, w zależności od stanowiska, składa się kilka składników poza wynagrodzeniem zasadniczym, w tym m.in.: a) premia stanowiskowa, b) premia uznaniowa, c) premie kwartalne, d) premie roczne, e) dodatek za frekwencję. Oznacza to, że obecne wynagrodzenie każdego nowego pracownika Firmy wynosi nie mniej niż 3210 (brutto). W zależności od zajmowanego stanowiska i stażu pracy w naszej Firmie wynagrodzenie maksymalne może sięgać 4000 zł (brutto) (bez uwzględnienia stanowisk kierowniczych) Dodatkowo pracownicy mają dostęp do pakietu socjalnego, w którego skład wchodzą: 1) świąteczne świadczenia pieniężne, 2) paczki mikołajkowe dla dzieci, 3) dofinansowanie do urlopu (tzw. wczasy pod gruszą) 4) prywatna opieka medyczna i rehabilitacyjna dla pracownika i jego rodziny, 5) pakiety sportowe, 6) ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, 7) konkursy sprzedażowe. Należy zaznaczyć, że wysokość premii uznaniowej zależy od oceny pracy pracownika przez kierownika. W celu zagwarantowania obiektywności przyznawania premii ustalono specjalną, 2-stopniową procedurę, zgodnie z którą, jeżeli pracownik nie zgadza się z przyznaną premią i oceną jakości pracy to powinien zgłosić kierownikowi potrzebę rozmowy w celu uzyskania uzasadnienia lub w następnym etapie zgłosić swoje uwagi do Działu HR. Podczas rekrutacji każdy nowy pracownik uzyskuje dokładne objaśnienie składników z jakich składa się całość wynagrodzenia i które są uwarunkowane spełnieniem określonych zadań i obowiązków. Nie możemy pozostawiać bez reakcji subiektywnych, niestety niezgodnych z rzeczywistością opinii umieszczonych na niniejszym portalu. Dlatego serdecznie zapraszamy każdą osobę - która ma zastrzeżenia co do wysokości wynagrodzenia, czy wątpliwości przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu pracy w Naszej Firmie - do naszego Działu HR. Jesteśmy otwarci na udzielenie wszelkich informacji i wyjaśnień w tym zakresie. Poniżej dane do kontaktu: Telefon kontaktowy: 12 680-06-11 Mail: praca@zacheta.pl Adres: os. Kolorowe 33, 31-941 Kraków (w godzinach pracy biura)

To o czym pan pisze to w 100% prawdą, a zgłaszanie jakichkowiek zastrzeżeń co do pracy/zachowania kierownika, nie ma sensu. Biuro nie reaguje lub olewa sprawę.

@P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.

Witam..co to znaczy "premia roczna" bo pierwszy raz o czymś takim słyszę. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dux
@P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.

Witam czy zatrudniają Państwo ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.