System-Media Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o System-Media Sp. z o.o.

Dzień dobry,
Witamy wszystkich odwiedzających profil naszej firmy w serwisie "GoWork".
Zachęcamy do zapoznania się z profilem działalności naszej firmy.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania wysyłane na adres e-mail : hr@system-media.pl

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w System-Media Sp. z o.o.?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, Propozycje form i okresu umowy o współpracy, każdy z kandydatów otrzymuje po "próbnym" okresie.

@Pracodawca

Czy ten okres próbny trwa standardowe 3 miesiące? Bo akurat czytam ofertę dla monterów na Bawarii i nic nie jest napisane na ten temat. W tej akurat ofercie zapewniacie szkolenia wstępne i chciałbym wiedzieć ile one trwają i czy są normalnie objęte pensją, tj. 800e tygodniowo.

Nowy wpis

Dzień dobry, Czas trwania okresu próbnego zależy od tempa szkolenia kandydata. Zazwyczaj są to dwa miesiące. Umowa na okres próbny zawiera wynagrodzenie. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcam do przesłania korespondencji na adres rekrutacja@system-media.pl

@Pracodawca Nowy wpis
@System-Media Sp. z o.o.

A to 800 euro ktore oferujecie za tydzien pracy to netto czy brutto ? I ile dni w tygodniu sie pracuje po ile godzin ?

anonimowy

Firma jest super! swietni ludzie, duze zarobki itp.

kandydat
@anonimowy

Czy pracujesz dlugo w firmie?

@anonimowy

A te duże zarobki to jaka stawka? Płatność wynagrodzenia terminowa?

Dzień dobry, Stawki ustalane są indywidualnie, w zależności od stanowiska. Zachęcam do sprawdzenia aktualnych naszych ofert pracy. W kwestiach szczegółowych, zachęcam do wysyłania zapytań na adres: hr@system-media.pl.

Interesuje mnie praca w Bawarii jako monter, z tego ogłoszenia co dali. Widzę, że zakwaterowanie jest, a ogólnie ktoś już był i sprawdził warunki, jakie tam są? I czy odciągają za kwatery z pensji ludziom czy za darmo jest normalnie? Daj ktoś znać jak coś.

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Zgodnie z treścią ogłoszenia organizujemy pracownikom nocleg i dojazd do miejsca pracy. Zachęcam do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną na adres: rekrutacja@system-media.pl, gdzie chętnie udzielimy wszystkich szczegółowych informacji, dotyczących ofert pracy. Pozdrawiam

Aktualność
System-Media sp. z o.o. – firma działająca w branży telekomunikacyjnej , poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisko

Monter / Instalator tras teletechnicznych ( światłowody )

Praca w trybie 3 tygodnie za granicą i 1 tydzień w kraju.

Zakres obowiązków:

•  prace związane z budową instalacji światłowodowych na różnych etapach w zależności od umiejętności

• montaż elementów sieci

• prowadzenie kabla wg dokumentacji

Wymagania :

• odpowiedzialność za powierzone mienie i za działania podczas pracy

• umiejętność pracy w zespole

• uczciwość i solidność w wykonywaniu pracy

• znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

• wynagrodzenie wypłacane w walucie EUR

• płaca od 8000 – 16 000 złotych brutto

• szkolenie wstępne przygotowujące do pracy

• bezpłatny dojazd do miejsca wykonywania pracy

• zakwaterowanie

• możliwość dostosowania terminarza wyjazdów do indywidualnych potrzeb

• rozwijanie wiedzy i  umiejętności

Prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@system-media.pl

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty, ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o prace. Zgodnie za art. 71
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie System-Media Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Dzień dobry,
Witamy wszystkich odwiedzających profil naszej firmy w serwisie "GoWork".
Zachęcamy do zapoznania się z profilem działalności naszej firmy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w System-Media Sp. z o.o.?

Krzysiek

Witam, współpracuje z firmą od kilku lat Usługi na rynku krajowym oraz zagranicznym. Wynagrodzenie całkiem przyzwoite. Nie zauważyłem większych opóźnień z wypłatami. Co do samej firmy to uważam, że ma ona potencjał na rynek niemiecki. Co do samego Prezesa to uważam, że wszystko można z nim załatwić i nie ma co się spinać.

Zostaw merytoryczną opinię o System-Media Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w System-Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System-Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System-Media Sp. z o.o.?

System-Media Sp. z o.o.