Opinie o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Wojtek

Podpowiedzcie czy są jakieś szanse na pracę w firmie w najbliższym czasie?

admin

Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. Radio RMF-FM? Opowiedz o tym na naszym forum.

jarro40
@admin

Pewnie posiadowka na kiblu przez prowdzacych i walenie gruchy..

Tygrys

Powinni zmienić nazwę na RKM (reklamy, konkursy mamy) najwięcej jest reklam a od pewnego czasu nasiliła się natrętna reklama konkursu. Wyślij sms, kup los a prawdopodobieństwo wygrania jest jak 1 do 12 mln, nie ma żadnych sejfów tylko kartka z napisaną kwotą jaką może ktoś wygrać. Zapraszani goście też są z górnej półki, tak jak prof Gut czytaj but, który dzisiaj stwierdził że ludzie są głupcami bo jego słuchają. Na początku pandemii mówił że nie ma się czego obawiać a dzisiaj że to jest wina ludzi.

Lulek

Te radio to (usunięte przez administratora) żałują pieniędzy na nowe piosenki w kółko to samo puszczają co chwilę ta samą nuta

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Koksik85

Widzę że Pan Mazurek żyje nadal abstrakcja po dzisiejszej rozmowie z Ministŕem Zdrowia Panem Szumowskim wnioskuje że Pan buja w obłokach jeśli dla Pana 600 zachorowań na prawie 40 mln kraj jest dużo to gratulacje myślę że ma Pan mature zdana więc proszę niech obliczy sobie Pan jaki to procent do społeczeństwa A nawet do Liczby testów skoro ma Pan obawy czy gospodarka została nie za wcześnie otwarta proponuje Panu zostać w domu zarabiając 1900 netto zobaczymy jak długo Pan wytrzyma zaprzecza Pan sobie samemu najpierw że społeczeństwo zarabia bardzo mało A teraz czy gospodarka nie powinna być dalej zamknięta no cóż tylko pogratulować

MJ

Słabe jest słuchanie tych mało śmiesznych "sucharow " dziś między godziną 10-11 usłyszałam w radio, że W Wenecji poprawia się stan wody i widać w nich ryby, i przy jednej z włoskich wysp przyplynely delfiny, na co prowadzący zadał otwarte pytanie co pojawi się w Polsce po takiej kwarantannie. Sorry ale w obecnej sytuacji we Włoszech na koronawirusa zmarło ponad 3 tyś osób, widok kościołów i kaplic zapełnionymi trumnami nie jest niczym przyjemny w Polsce na szczęście tego widoku nie mamy. Warto zastanowić się jakie tematy są poruszane na tym szczeblu. Tragedia przed którą stanęliśmy obecnie (nie tylko we Włoszech) poprawi nasz ekosystem, oby nie kosztem zdrowia innych.

Aleksander
@MJ

Swoje spostrzeżenia na ten temat najlepiej, gdybyś przedstawił bezpośrednio do radia. Od dawna słuchasz tego radia, czy Twoje obserwacje są na podstawie dopiero kilku dni słuchania ich?

Wiiiki

Moim zdaniem to radio fajna muZyka ale jeśli chcesz się dodzwonić ic to słyszysz pustkę bez sensu moim zdaniem. Jak o i pracja jak nie odbierają telefonu. A chciałam im cis będzi ważnego powiedzieć o koronawirus ie i tym jak nfz zajmuje się pacjentami.

Renata794@op.pl

Zdecydowanie za dużo reklam, już nie słucham radia RMF-FM a lubislam te radio

Kamil
@Renata794@op.pl

Z tego co piszesz jesteś słuchaczem radia, ale reklamy powodują u Ciebie dyskomfort. Jak wiesz takie ogłoszenia reklamowe są związane z mediami i występują we wszystkich stacjach radiowych. Napisz jaka audycja była Twoim faworytem, wiadomości, czy raczej programy muzyczne.

Iza

@były radiosłuchacz To forum dla osób pracujących w radiu, warto zwracać na to uwagę!

były radiosłuchacz

Teraz radio tak jak tv to tylko reklamy, lipiec 2019 - dwie, max trzy piosenki i reklama reklama (co najmniej 5), to jest absurdalne. Pół godziny i więcej nie do wytrzymania i w efekcie wyłączam. radio muzyka fakty .... RMF FM......

Iwo

Jak pracuj się w takiej firmie? Czy w miarę dobrą atmosferę macie, czy każdy sobie?

Dzisiaj prowadzący okłamał słuchaczy twierdził że nikt się nie spóźnił na minte ciszy w senacie. Oszustwo 3 senatorów PO się spóźniło. Typowe kłamstwo .

Ten

Najgorszy glos ktory mnie powala i odrazu zmieniam stacje Marek Gładysz..... psy lepiej wyja Rmf myslalem ze lepsza stacja

Marmoladka

Wlasna dzialalnosc to porazka, oszustwo. Koszty to zus, wlasny samochod czyli paliwo, amortyzacja, ksiegowa, tzw.biurko itd....czyli zostaje na chleb I dzem. Pracodawca skapy, kiepska komunikacja, szefowie brutalni I chamscy. Oprocz logo, niczego wiecej nie oferuja. Nie polecam. Wszyscy czekaja na zmiany.

Ala

Managerowie bez etycznego podejscia do pracownika bez ogrodek, niejednokrotnie uzywaja wulgaryzmow. Niska placa. Brak mozliwosci rozwoju. Wlasna dzialalnosc, wiec koszty czasami zabieraja polowe, lub wiecej zarobku. Pisze ogolnie o pracy w rmf . Logo przyciaga, ale rotacja wsrod doradcow mowi sama za siebie.

Jakub

Najgorszy pracodawca. Prezes na waciki stwierdza, że płaci. Starzyśći bez umów. Po stażu 500 zł i zapierdalasz od rana do wieczora. Traktują cię jak gówno.

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.
  • Al. Jerzego Waszyngtona 1
    30-204 Kraków
  • NIP: 6770072027 REGON: 350637551 KRS: 0000660949

Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp.k.