Opinie o Ekoland Sp. z o.o. w Cieszyno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ekoland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ekoland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoland Sp. z o.o. w Cieszyno

Jazz Nowy wpis

Tragedia. Nigdy nie polecę tego ośrodka nikomu. Wszędzie brud, wilgoć, insekty, niemożliwy zaduch. W domkach brak ciepłej wody. Żadnej możliwości kupienia wyżywienia (a miało byč wg. Informacji Pani z ośrodka.).Informacja na temat odległości do najbliższego sklepu również nieprawdziwa.Opłaty za sprzęt pływający najwyższe z wszystkich ośrodków. Cena domków również nieadekwatna do warunków. Jedynym atutem jest czyste jezioro i piękne widoki.

PAW Nowy wpis

Ośrodek EKOLAND to jest tragedia,smród,brud,brak ciepłej wody,nawet myszy w domkach,które są w stanie tragicznym. Wszystkie opłaty na czarno bez żadnych paragonów. Sprzęt wodny oferowany w najwyższych cenach w okolicy.Wyżywienia brak,a było w ofercie.Wszystkie ośrodki wkoło z pełnym obłożeniem, a tutaj pustki. Nie polecam tego miejsca z uwagi na skandaliczne warunki lokalowe jak i sanitarne, proszę to miejsce omijać i pisać o tym gdzie się da.To co obiecuje się turystom to jedno wielkie kłamstwo.

Czy w Ekoland Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

czaki Nowy wpis

(usunięte przez administratora) to wiadomo woda z jeziora bezposrednio do kranu wypozyczanie tego niby sprzetu wodnego bez paragonu za mnie to byly spora kasa plus wpuszczanie ludzi na plaze to bylo 1000 zl dziennie bez podatku

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ekoland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Krzysztof

Pracowałem,praca na czarno jako konserwator, resztki po gościach jedzą pracownicy totalny szok,pali śmieci w piecu,szambo do lasu pompuje drzewo z lasu każe kraść A za ogniska kasę bierze i wszyscy pracują na czarno polski Niemiec tylko kasa się liczy i potraca za wyżywienie nocleg i nawet prąd szkoda pisania.Tym procederem muszą się zająć odpowiednie służby

Nadia

Miał ktoś z nimi wideorozmowę ?

TERESA

okolica piekna do wypoczynku ale nie na ośrodku EKOLAND totalne nieporozumienie bardzo nie mila obsługa szef tylko widzi pieniadze i nic w zamian warunki koszmarne zatrzymały sie 30 lat temu a na dodatek myszy muchy itd.

a po co ty coś wytrzymujesz- rezygnuj

gosia

a co ty piszesz nic nie odciągają, najeść się można do syta - to samo co goście, nocleg+wyżywienie+pensja1,2 to nie jest źle na te czasy, praca jak to w sezonowym obiekcie co tak przeżywacie -tylko 2 miesiące- poza tym nikt nikogo na siłę tam nie trzyma , co mówią to wypłacają nie ma żadnego czarowania.czasem wycisk-ale dobra szkoła, pracowałam i polecam

(usunięte przez administratora)Ludziska omijajcie ten ośrodek z dala. Nie wierzcie obiecanką jakie opowiadają gdy chcą przyjąć do pracy. Zapewniają nocleg i jedzenie a na koniec m-ca odciągają z wypłaty za jedzenie. A można tylko jeść to co pozostanie po wczasowiczach i też nie do syta bo musi zostać na drugi dzień dla gości

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoland Sp. z o.o. - Cieszyno

• Jak się pracuje w Ekoland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoland Sp. z o.o.?

Ekoland Sp. z o.o.
  • Jeżycka 48 lok. 34