Opinie o Gospodarstwo Rolne Ferma Trzody s.c. Jan Gul Paweł Święcicki w Tuszynek Majoracki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gospodarstwo Rolne Ferma Trzody s.c. Jan Gul Paweł Święcicki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospodarstwo Rolne Ferma Trzody s.c. Jan Gul Paweł Święcicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospodarstwo Rolne Ferma Trzody s.c. Jan Gul Paweł Święcicki w Tuszynek Majoracki

Gość111

Uwaga na tego pracodawcę . On szuka niewolników a nie pracowników. Na początku wszystko super pięknie dopiero później wychodzi szydło z worka. Przeważnie pracują u niego obcokrajowcy, Polacy zmieniają się na okrągło bo jak tylko ktoś się zorientuje o co chodzi to albo sam odchodzi albo są eliminowani podstepnymi sztuczkami. Omijam tego pracodawcę szerokim łukiem.

@Gość111

Jednym z takich (usunięte przez administratora) jest mój mąż który pracuje po 16 godzin prawie na dwa etaty a wynagrodzenie za pracę wynagrodzenie za pracę ustawowo najniższa krajowa na jeden etat

Gość111

Aga

(usunięte przez administratora). Pan Paweł to dobry i święty człowiek

Ewa Nowy wpis

Ewa Nowy wpis

Jak żył śp pan Paweł Święcicki ludzi szanował i uczciwie płacił wszystko zmieniło się od śmierci Pana Pawła pracowniki przeważnie u syna Pawła Michała Święcickiego pracują za marne grosze nikt nie chce tam pracować, wynagrodzenie za pracę ponad krytyki ludzie pracujący pracują na 1,5 etatu a wynagrodzenie za pracę takie jak na jeden etat, za pracę w soboty nie ma dodatków w żniwa praca w firmie ponad 16 godzin a wynagrodzenie za pracę najnizsza krajowa na jeden etat.

Łodzianin Nowy wpis

Nie znałem śp. P. Święcickiego nie mogę więc oceniać czy był dobrym czy złym człowiekiem, niemniej to co zwiedziłem pod Żurominem (skalna grota, siedem źródeł) i co przeczytałem o tym człowieku na tablicy informacyjnej obok groty oraz to co zwiedziłem podczas pobytu w kompleksie wypoczynkowym w Rzepkach skłania mnie do napisania iż to był dobry człowiek. Odwiedzenie kompleksu w Rzepkach polecam z czystym sumieniem. RIP. śp. P. Święcicki

Mariusz Nowy wpis

Cała wypłata spływa na konto?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gospodarstwo Rolne Ferma Trzody s.c. Jan Gul Paweł Święcicki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
stankow

te wszystkie pseudo opinie to moim zdaniem zwykła zawiść

Daro
@stankow

Prawda zawiść,zazdrość,ludzie nie chcą dziś godnie pracować tylko żądają jak najwięcej a przecież pokaz na co cię stać a otrzymasz dukaty

Jakie wartości są cenione w Święcicki Paweł Gospodarstwo Rolne?

Daro

Cenione są wartości ludzkie,empatia,miłość do rodziny ,poszanowania ludzkiej godności i słowa. Robert jest nadal wśród Nas a do Tych co tutaj wypisują brednie zapraszam do rozmów w cztery oczy bo zza ekranu każdy jest mocny w buzi. Dziś Polska to Kraj pogardy dla tych co ciężko pracują,dają pracę(usunięte przez administratora)

Bolek

podobno się powiesił !!!!!!!!!!!!

Olek

Firma z wieloletnią tradycją, dobrze się pracuje i nie dziwi opinia kuracjuszy.

Robert z łodzi

Byłem wczoraj z żoną i córką na włościach Pawła tych pięknych stawach molo itd robi to wrażenie !ale najbardziej podoba mi się kapliczka oraz pomnik papieża Jana Pawła jest naprawdę super aż chce się w to miejsce przyjeżdżać !człowiek chodząc tam czuje się jak by chodził po świętej ziemi nawet w lesie można na drzewach spotkać święte symbole wiary wreszcie czułem się jak w domu ,nawet nie wiedziałem że w pobliżu łodzi mogą być takie ładne miejsca byłem tam pierwszy raz ale nie ostatni myślę że w każdej wolnej chwili będę dogłębnie zwiedzał z rodziną ta okolice .ludzie jeżdżą po świecie i zachwycają się a nie znają swojej ojczyzny i to co wkoło siebie mają ,nawet lekki deszcz nie przerwał wczoraj odwiedzin ludzi to miejsce,,,i dobrze wreszcie w ludziach a wszczegolnosci dużej liczbie młodzieży która tam była budzi się duch patryjotyzm i zaczynają doceniać to co mają wkoło nie trzeba jeździć do Egiptu aby mieć palmy ? Można przyjechać nad stawy do Pawła aby mieć to już i teraz u siebie ,oby ta pandemia minęła jak najszybciej i miejsce to zaczęło tętnic życiem ,bo warta aby tak było a Pawłowi ,żonie i rodzinie życzę w tych trudnych czasach zdrowia i chylę czoła za to co robi ,oby tak dalej i więcej takich miejsc Paweł .../ps a młodzież proszę tylko aby bawiąc się pod palmami po imprezach posprzątała po sobie butelki po piwie i wódce oraz śmieci bo to nie przystoi tak bałaganić obok świętego na przeciw miejsca pozatym wszystko jest ok/

Witam. Pracuję u pana Święcickiego kilka lat. Święcicki nie musi nikogo "łapać", bo ludzie sami do niego przychodzą . Ten co pracuje uczciwie jest naprawdę doceniany. Niestety przychodzą też tacy do pracy , którzy to opowiadają ile to potrafią , jakie wyniki zrobią itp itd a w praktyce niewiele potrafią-no i klapa!!! A co do tych złodziei- to są tacy którzy nie potrafili się wytłumaczyć z pewnych braków a jeden to kradł w biały dzień !!!

Batman
@pracownik

Wszyscy co kradną i piją w tej są bardzo mile widziani w tej firmie,bo dla uczciwych i pracowitych to miejsca tu nie ma.

nowy

Pracowałem gość żeby kogoś złapać to obiecuje góry złote a później wielkie rozczarowanie kiedyś był normalny a teraz już nie ogarnia i tylko nakazy , straszenie itp. A jak ostatnio słyszałem to ze wszystkich chce złodziei zrobić bo przeinwestował i kasy mu brakuje. Wszyscy co odeszli są szczęśliwi z etgo powodu tak jak ja !

Zostaw merytoryczną opinię o Gospodarstwo Rolne Ferma Trzody s.c. Jan Gul Paweł Święcicki - Tuszynek Majoracki

Gospodarstwo Rolne Ferma Trzody s.c. Jan Gul Paweł Święcicki
  • Starościańska 15C