Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.

Raczej nie ma czego żałować po odejściu z tej firmy a fora są po to żeby każdy mógł obiektywnie wyrazić swoją opinię żeby nowe nabytki mogły poznać z czym i z kim przyjdzie im się zmierzyć podejmując tam pracę.Niestety to mała firma i ci którzy mają sporo za uszami woleliby żeby takiego forum nie było...dla niektórych nauczka na przyszłość że kij ma dwa końce wesołych

Nie polecam. Firma bez zasad bez szacunku dla pracownika. W tej firmie nigdy nie usłyszysz słowa dziękuję. Bez dodatkowych świadczeń i wynagrodzenia bardzo niskie. Kadra kierownicza do wymiany. Ciągle szukają pracowników nie powiększając przy tym ilości etatów. Co to znaczy?

Zgadzam się w pełni z przedmówcą łupią tych rolników ale dla pracownika nigdy z marży nic nie zostaje tylko goła pensja zawsze taka sama.

Był taki czas...
@Gość

Śmiech na sali to o czym piszecie. Pracując w handlu niezależnie czy jest to sprzedaż aut, maszyn, części, sprzętu wszelkiego rodzaju a nawet i serwisu zawsze występuje proces gratyfikacji za wykonaną pracę. Może on być rozliczany zadaniowo, miesięcznie, kwartalnie itp. Jeżeli czytam ze w firmie Rolserwis wg. Was tego nie ma to śmiem twierdzić że jesteście/ byliście całkowicie bezproduktywni. A za takie podejście do pracy niestety premii/ słowa dziękuje raczej nie zobaczycie/ nie usłyszycie. Ponadto bzdurą jest że pracownika się nie szanuje- bynajmniej nigdy tego nie doświadczyłem podczas mojej historii w tej firmie- ale rozumiem Wasze rozgoryczenie- bynajmniej staram się zrozumieć. Życzę Wam takiej pracy aby się nie narobić a zarobić :)

Najgorzej w Osięcinach tam nikt zbyt długo się nie utrzyma od lat jest tam ten sam człowiek póki on nie odejdzie to nikt inny tam nie popracuje bo cały obrót idzie na jego konto on tylko siedzi i faktury wypisuje a inni ryją w terenie.Stanowczo odradzam tą firmę

Świąteczny
@Gość

Jak czytam tego typu wypowiedzi to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać... Żal po zwolnieniu zawsze kolego zostaje ale przyczyny trzeba szukać w Swojej osobie... Oskarżając inną osobę tymi słowami wyrządzasz wielką krzywdę... Zastanów się kolejny raz zanim cokolwiek zmyślisz PS. Wesołych

Dariusz

@Gość a jakie zarobki można mieć ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku spawacz?

Dużo nas tych byłych pracowników na tym forum... To o czymś świadczy głównie o tym że w tej firmie człowiek jest nikim liczy się marża... Nikt nie zwraca uwagi że pracownik ma rodzinę na utrzymaniu stale zwalniają,nawet nie wiedzą kogo , zostają ludzi bez środków do życia najgorszy sort wśród pracodawców

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku przedstawiciel handlowy?

Nie tam praca 8-16 za słabo płacą żeby na zmiany pracować.Z resztą firma ma się ku upadkowi pracownicy rozkradli na inwentaryzacjach puste opakowania tam się liczy lepiej uważać z podpisem odpowiedzialności materialnej można wtopić...

Onomatopeja

Jak dla mnie ok, firma spoko, praca też

Zbigniew
@Onomatopeja

Twój komentarz niewiele mówi o firmie. Sprecyzuj dokładniej co wpłynęło na Twoją opinię.

Onomatopeja
@Zbigniew

Fajni ludzie, pracy jest dużo ale do ogarnięcia. Jak się chce to można sporo zyskać. Generalnie uważam że spoko i można się rozwijaac

Pracowałem tam kilka lat tamu, bardzo ok

Wanda

A może powiesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia ,jakie panowały wówczas w Rolserwis ?

Sindbad

Polecam, fajni ludzie, pracy jest sporo ale jest duzo perspektyw i szkolen.

Wiktoria
@Sindbad

Takie opinie zawsze wprawiają mnie w dobry nastrój. Świetnie jest słyszeć, że Rolserwis to godny polecenia pracodawca. Ale jestem też bardzo ciekawa, jakie konkretnie perspektywy daje on swoim pracownikom. Wspomniałeś o szkoleniach - a co jeszcze mógłbyś w tej kwestii dopowiedzieć?

Sindbad
@Wiktoria

Tak jak wspomniałem, jest dużo szkoleń - produktowych, czy sprzedażowych. Można się rozwijać i wychodzic ze swoimi pomyslami, co doceniam bo sluchanie ludzi to rzadkosć. I fajna ekipa!

@Wiktoria

Szkolenia tylko dla wybranych bo NH wymaga dla reszty obowiązkowe są przez internet,pracowałem tam to wiem współpracy i pomocy nie ma tam co oczekiwać ani od kierownika ani od współpracownika nie zapominajcie to jest handel tam każdy walczy dla siebie najczęściej na dwa fronty ,twój najbliższy współpracownik pozbędzie się ciebie najszybciej jak to możliwe ..

Bronisław
@Gość

A wiesz może, czy osoby niemające doświadczenia w handlu oraz sprzedaży mogą aplikować do pracy w firmie Rolserwis? Chciałbym zweryfikować, czy istnieje taka możliwość. Osoba bez doświadczenia zawodowego wcale nie musi być złym handlowcem.

Igor

Czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Może podpowiecie cos o rekrutacji?

wuuujjaa
@Igor

Igor, lepiej pracować w McDonald, uwierz mi. Trauma pozostanie mi do końca życia po pracy w tej firmie.

Roczniak
@wuuujjaa

Chyba mówimy o innej firmie, jak dla mnie bardzo spoko praca. Ludzie mili, pomocni, sporo zadań ale to w końcu praca a nie przedszkole. Gdyby nie wyprowadzka to bym chętnie tam zostal

wuuujjaa
@Roczniak

długo pracowałeś w tej firmie, że masz taką opinie?

Roczniak

Coś ponad rok

Wuuujjaa
@Roczniak

Ooo to długo, nawet jej dokładnie nie poznałeś. Ja pracowałem 5 lat, przez pierwsze 2 lata było ok, później już tylko gorzej.

Wejuś
@wuuujjaa

Masz rację dziś jest na rynku dużo normalnych firm i nie trzeba pracować u takich ludzi i z takimi ludźmi byłem tam i wiem że nie szanuje tam się człowieka.

@Igor

Zobacz ile negatywnych opinii jest o tej firmie mimo że jest to mała firma o czymś to świadczy że taki przemiał ludzi tam jest(usunięte przez administratora).to inny świat o którym nic nie wiedzą zagnieździła się (usunięte przez administratora) i nikt tego nie zmieni bo w tej firemce tylko tacy są uważani...oby kiedyś zabrakło głupców którzy będą tam chcieli pracować

Obiektywny

Miałem doświadczenia w tej firmie Pracowałem dobre 2 lata Moja opinia mimo że już nie pracuje jest pozytywna Uczestniczyłem w szkoleniach i wiele się nauczyłem Okresle warunki tak, jak praca taka płaca. Jezeli ktoś podchodzi sumiennie do pracy to można zarobić Leserow mało kto wynagradza i trzyma... POZDRAWIAM DAWNYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Zadowolony

Muszę zgodzić się z tymi nie zbyt dobrymi opiniami o tej firmie nie mam żadnych dobrych doświadczeń poza tym że praca była 8-16 .Zero współpracy (usunięte przez administratora)każdy z pracowników myśli tylko o tym żeby coś zarobić za kasę klienta który nie weźmie paragonu nikt nie liczy się ze służbowym sprzętem wychodzi się z założenia że prezesa stać na naprawy ...rozdaje się towar za złotówkę i tak tam się kręci ale lepiej nie mieć z tą ekipa nic do czynienia..

Młody

Dla mnie praca spoko, lojalki to teraz standard, tutaj chociaż dają się rozwinac - było trochę szkoleń. Na pewno jest trochę rzeczy do zmiany ale generalnie ok.

@Młody

Raczej dużo trzeba zmienić ,a przede wszystkim paru ludzi..Po odejściu od nich w branży pracy się nie dostanie...

Amr
@Młody

Skoro dają szanse młodym bez doświadczenia to powinni też dać czas na ogarnięcie pracy a nie po paru miesiącach zatrudniać nowych młodych.Jakoś w firmie widać tylko stare twarze a młodych nie da się zapamiętać bo stale się zmieniają... polityka Pana (usunięte przez administratora) od lat.Dają dłuższe umowy na start bo wiedzą że nikt nie dotrwa do ich końca i nie ma opcji negocjacji warunków...

Rolserwis
@Amr

W tej firemce żądza pracownicy z dłuższym stażem (usunięte przez administratora)on ich się pyta o opinie o współpracownikach i na tej podstawie zwalnia tam się ludzi.Jak będziesz niewygodny dla reszty to po Tobie nikt nie pozwoli Ci się obronić bo nikt nie spyta o zdanie młodszych stażem.A gdyby niektórzy zaczęli mówić co stara ekipa ma za uszami to głowy by leciały na punktach...

Rolnik

Nie rozumiem hejtu

@Rolnik

A jaki hejt tu widzisz każdy ma prawo wyrażać swoją opinię o firmie a zarobić można na fuchach po godzinach????

Rolnik
@Gość

@Gość chyba nie rozumiem? W mojej opinii firma spoko - mialem okazje byc na praktykach - fajna opcja

1994

można się wiele nauczyc, a jak sie chce to naprawde konkertnie zarobic

xyz
@1994

haha... zarobić, co miesiąc trzeba było się upominać o premie (usunięte przez administratora)

ZYX
@xyz

O premii można pomarzyć w tej firmie na rozmowie dużo obiecują żeby podstawę zaniżyć a potem dochodzi lojalka do podpisu i sucha wypłata...i rób człowieku nie odzywaj się

1994
@ZYX

Mam inne odczucia, ale każdy ma pawo do opinii, niemam zamiaru się kłócic ;)

admin

Sądzisz, że masz wiedzę o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. które może zaskoczyć internautów? Podziel się nią z innymi na naszym forum.

@admin

Nie polecam stale szukają ludzi lojalki i mała kasa i duże oczekiwania to norma nikt z doświadczeniem tam nie pójdzie wiec muszą zatrudniać mlodych jako mięso armatnie dzięki temu starzy wyżeracze czują się pewnie

Lorek
@admin

To prawda stara kadra zrobi wszystko żeby nikt nowy się nie przebił rzucają kłody pod nogi żeby sami mogli premie brać,zero współpracy nie warto głowy sobie zawracać ta firma

@admin

Najgorzej jest w najmniejszym punkcie tej firmy dopóki nie zmieni się (usunięte przez administratora)który siedzi tam od początku to ani nowi ludzie tam nie popracują ani marże nie wzrosną bo on na to nie pozwoli.Po trupach do celu... jak najdalej od tej firmy

@admin

W pozostałych poza Płockiem też patologia Kupili teren na krzyżówkach będzie nowy punkt więc kasa jest ale teraz ludzie muszą na to zarobić będą orać za najniższą krajową

On

Jestem zadowolony, dają szansę młodym

Jakub
@On

Jak długo pracujesz już w firmie Rolserwis? Napisałeś, że firma daje szanse osobom młodym, czy mógłbyś napisać, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć osoby bez doświadczenia zawodowego? Wynagrodzenie składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Będę wdzięczny za przedstawienie, jak to wygląda.

Jakub

@Xiński widzę że jesteś związany z firmą i jesteś zadowolony ze współpracy z nią, to się ceni. Może jednak napiszesz coś więcej na ten temat? Czy pracownik może liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Jak prezentuje się atmosfera wewnątrz firmy? Czy podejście do pracownika jest dobre? Takie szczere opinie są na wagę złota, warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Xiński

Fajna firma, młodzi ludzie, czyste zasady.

dobrodziej

Dziwna firma, umowa lojalnościowa + dziwne papiery do podpisania, a wynagrodzenie śmieszne :) no i kierownictwo które nic nie potrafi i cały dzień nic nie robi, a od ciebie wymagają nie wiadomo czego.... lepiej dać sobie spokój

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Rolserwis S.A.