Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.

Łysy

Nie rozumiem zarządu odnośnie dzisiejszego dnia. Pół dnia zleciało na sesję, ptaszki, flesze. Czyli zmarnowane parę godzin nikt tego nie liczy a jutro trzeba iść do pracy za 4.80zl.Wiec pytam się tych co twierdzą że w naszej firmie się nie pracuje w soboty, jak to twierdzi Pan Mirek. Czy muszę jutro iść czy nie? Hmm

Łukasz

Pracowałem w tej firmie, najlepsze to że drogi do i od klienta nie liczą do wypłaty. Wyjeżdżając do klienta o 15 a wracając o 18 zapłacone mamy tylko godzinę czyli do 16 reszta to czas drogi tzw. PIG

Zbysiu

Pracowałem tam kilka lat. Niestety jest tak jak tu piszą. Kolesiostwo, słaba atmosfera, donisicielatwo itd itp. Generalnie kilka osób - jakieś Marty, Tomasz, Natalie, Jarki, Gosie - robi niezły smród i to się stefanowi podoba. Można stracić nerwy i zdrowie. Kasa przeciętna, bez szału. Wymagania ogromne. Czasami wychodziło mi że premia rozbita na nadgodziny dawała 3zl/h.... To mówi samo za siebie. Nie polecam.

Wołowianin
@Zbysiu

Nadgodziny to nie premia. Ustawowo się należy. (usunięte przez administratora)w biały dzień. PIP tylko czeka na zgłoszenie.

Krzysztof
@Wołowianin

Nadgodziny są tylko z płatnością jakoś słabo

Krzysztof

Witam, pracuje tam kilka lat. Średnio co 3msc mam nowych kolegów, dlatego pytam jak mamy być zgrana ekipa skoro calły czas jest ktoś nowy? Zanim poznam go odchodzi. Pytanie do Pana Stefana czy kilkudziesięciu lydzi którzy się przewinęło są jacyś inni czy zarząd który "prubuje" nimi zarządzać i zgrać zespół którego nigdy zgrać się nie da. Pozdrawiam Krzysztof

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KIEROWCA - MAGAZYNIER?
Jigsaw

Pracowałem w tej firmie, czułem się niedoceniany. Wręcz cofalem się w rozwoju. Sam odszedłem. Tam nikt nie ma pojęcia o motywowaniu czy docenianiu.Nie jest to najlepsze miejsce do pracy, głównie chodzi o panujący tam chaos.podział ludzi jak w średniowieczu na plebs.Marne zarządzanie ludźmi, brak szacunku dla pracownika.Stracilem tam tylko nerwy i zdrowie.Co do wynagrodzenia to czasami wychodziło 1.5zl/h,za nadgodziny. Sobota narzucona odgórnie jedna w miesiącu pod przymusem która nigdzie nie była widoczna ze strony prawnej.Brak minimalnego porozumienia między kierownikiem działu a pracownikiem. Odradzam współpracy. PS. Serdecznie nie pozdrawiam Ogrodników, Kretaczy, Faryzeuszy, Judaszow, Dwulicowcow.

Mickeymouse

Coś się zacięło. Na pewno w doradztwie zaczyna być słabo. Ścinamy dawki, nerwówka na produktach na których firmie zależy, małpie ruchy odnosnie planów. Coś jest nie tak. Atmosfera pod psem

Urszula

@Frankunderwood Co miałeś dokładnie na myśli pisząc dziwaczna firma? Czasami za rotację w firmie odpowiada nie tylko pracodawca, ale także pracownicy. Czy udało Ci się zdobyć jakieś nowe doświadczenie lub umiejętności w firmie Agro-Efekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? @DAWID Na jakie wygrodzenie może liczyć pracownik firmy Agro-Efekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Czy zgadzasz się z negatywną opinią użytkownika @Frankunderwood?

DAWID

GRABONÓG-MAGAZYNIER Dawid. Wiecie co miałem okazję tam pracować i NIE POWIEM Złego słowa na tą firmę przynajmniej na ten oddział i w miejskiej górce

Frankunderwood

Ogromna rotacja, słabe zaopatrzenie, dziwaczna firma.

AAA

PRACOWNIKÓW TRAKTUJĄ JAK GŁUPICH,SĄ ŹLE ZOPATRZENI,NIE KONKURENCYJNI.ZMIENIAJĄ PRACOWNIKÓW CO KILKA MIES.A TOWARU CIĄGLE BRAKUJE.

prion
@AAA

70% pracowników trzeba motywować 10% doceniać a właśnie takich jak 20% natychmiast zwolnić.

KKK
@prion

Aleś zapromował firme, niech mnie !! Każdy kto skrytykuje cokolwiek , będzie zwolniony. BRAWO !!! Chyba zajęcia z zarządzania na studiach opuszczałeś, że takie "filozofie" uprawiasz, wyssane z palca. Konstruktywna krytyka zawsze jest dobra, tylko trzeba umieć jej słuchać. Jak widać słuchać nie chcą, bo chętnie zwalniają każdego kto cokolwiek skrytykuje. Pracowałem w tej firmie kilka lat, nie czułem się ani motywowany ani doceniany. Sam odszedłem. Tam nikt nie ma pojęcia o motywowaniu czy docenianiu. Kołchoz a nie firma,w której prym wiedzie kolesiarstwo, dlatego zgadzam się z przedmówcami. Masakra, że też ludzie chcą tam pracować. Najlepsi poodchodzili a jakoś nowi przyjść nie chcą.

pikopiko

Dzięki piotrze tzn "Przemo" za radę

xyz

popieram w każdej kwestii

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. - Syców

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.