Opinie o Dom Dziecka w Namysłów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dom Dziecka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dom Dziecka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Dziecka w Namysłów

Madzia Nowy wpis

Jestem w domu dziecka 5 lat a nikt nigdy nie Krzyszczak na dzieci jak ostatnio miało sytułacje że wychowanka zapytała o coś wychowawca na krzyczał tak że wychowawnka przyszła do mnie i powiedziała ja poszła porozmawiać i też wychowawca tak samo zeragowal jak w częściej każą nam sprzątać ostatnio kazali myć nam okna bez zapewnienia bezpieczeństwa zabierają nam telefony i w niedzielę 18.06.2023 r godzinie 22:00 wychowawca wziął mój prywatny telefon do ręki i próbował odblokować go gdy następnego dnia poszła do dyrektorki powiedziała że porozmawiam z wychowawcami i nic nie było żadnej rozmowy nic w domu dziecka traktują nas jako pracowników o wydaje im się ze wszytko im wolno .

WALLY 25

Dzieci w domu dziecka mają super warunki dzięki Pani dyrektor i wychowawcą. Ci którzy narzekaja to pewnie zawsze jest im żle i w prywatnym życiu też. Dlatego tęż zanim osądzicie kogokolwiek postarajcie się ocenic samych siebie. Czy wy zawsze jesteście tacy wspaniali ?

Weronika Nowy wpis
@WALLY 25

Dzień dobry nazywam się Weronika i mam 15 lat niestety przebywam aktualnie w domu dziecka i chciałam bym wam się wypowiedzieć jak tutaj jest ogólnie warunki są na prawdę wspaniałe mamy bardzo ładne i zadbane pokoje kuchnia jest z małą wysepką bardzo mi się podoba salon jest największym pomieszczeniem i jest bardzo dużo kwiatów w nim oraz bardzo duża kanapa i telewizor posiłki mamy też bardzo dobre nawet lepsze niż u niektórych w domu możemy sobie jeść o której chcemy mamy super rowery oraz rolki lecz może się tak na początku wam wydaje że jest super owszem jest super ale tylko z tym co wypisałam ponieważ mamy wychowawców którzy nie rozumieją nas są w naszym ośrodku trzy dziewczyny które są uważane za królowe tego ośrodka wychowawcy im dosłownie na wszystko pozwalają jak są rozdawane dyżur to mają tylko swoje pokoje a zmywanie zazwyczaj mam ja ponieważ uważają mnie za nie wiadomo kogo ogólnie wychowawcy pytają się nas o różne żeczy np jak się czujemy lub czy ktoś do nas dzwonił lecz najgorsze jest to że wygadują nasze sytułację rodzinne do innych wychowanków mnie to bardzo boli ponieważ przeszłam swoje i chcę o tym zapomnieć a tu nagle słyszę jakieś szepty przez to mam depresję i jestem podłamana zawsze miałam takie wrażenie że w rodzinie i tutaj jestem najgorsza jestem osobą nic nie znaczącą każdego wieczoru zastanawiam się dlaczego to akurat ja się urodziłam a nie ktoś inny i dlaczego tak mnie życie niszczy od środka tutaj nikt nie potrafi nawet przytulić drugiego człowieka ???? zazwyczaj gdy coś się stanie jest moja wina ???? lecz fajne jest to że w szkole mam super sprzątaczki z którymi mogę sobie pogadać zawsze i mnie zrozumieją i pocieszą podsómowujac warunki są bardzo fajne ale jeżeli chodzi o wychowawców to skandal

Maja Nowy wpis

Widzę bardzo skrajne opinie ze strony wychowanków. Mnie zależy na opinii pracowników. Czy warto tam iść do pracy? Ile zarabia wychowawca? Czy przyjmują osoby bez dużego doświadczenia?

bysia Nowy wpis

witam. jestem, w szoku jak czytam co się dzieje w moim domu gdzie się wychowałam.Mnie przybrane mamy wychowali na dobrego i uczciwego człowieka.Teraz opowiadam wnukom o moich przybranych rodzicach.Pozdrawiam.Brygida Klimek.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dom Dziecka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
nieznajoma18

To co pisza tutaj to sie nie da tego sluchac. W Domu Dziecka w Namyslowie spedzialam najpiekniejsze lata swojego dziecinstwa. Dzieki temu ze tam trafilam skonczylam szkole i mam zawod. I bd sie starala zyc jak najlepiej. Najbardziej moge podziekowac pani dyrektor Elżbiecie Krużynskiej oraz wwszystkim wychowawca za zrozumienie i mnie wychowanie

ŁADNA

Uważam ,że to nie prawda co piszą o domu dziecka w Namysłowie. Sama byłam wychowanką tego domu i dobrze wiem jak jest naprawdę. Wiele zawdzieczam Pani dyrektor i wychowawcą, którzy dużo ichetnie pomagają wychowanką. Poza tym dzieci też nie są święte, a często uchodzi im to bokiem bo wychowawcy je bronią.

Dom dziecka Namyslow

Zgadzam sie z Toba rowniez wiem ,ze w domu dziecka w Namyslowie atmosfera dla dzieci jest nie do zaniesienia Dyr.[usunięte przez moderatora] powinna pracowac w wiezieniu a nie z dziecmi dzieci nie maja rodzicow potrzebuja ciepla bliskich milosci a nie znecanie psychiczne.sama dzieci nie ma to niewie co to znaczy.latwo sie znecac nad obcymi ale kiedys jej to bog wynagrodzi....

Praca w domu dziecka w Namyslowie

a ja nie polecam pracy w tejplacowce pani dyrektor jest osba bez secra .dzieci sa zle traktowane ,gneboine przez wychowacow a Pani dyrektor [usunięte przez moderatora] udaje ze tego nie widzi.ksiazke mozna bylo napisac co tam sie dzieje.moim zdaniem placowka powinna byc zamnknieta

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Dziecka - Namysłów

Dom Dziecka