Opinie o Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala w Szarlejka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala w Szarlejka

Edi Nowy wpis

Szef to człowiek haos....

Katarzyna Nowy wpis
@Edi

A zarobki jakie?

Jolanta Nowy wpis

Ktoś tu sugerował że u konkurencji jednak jest gorzej. To może jednak warto tutaj spróbować? Ktoś powie coś więcej o warunkach, jak zarobki?

Nick Nowy wpis

Jakie zarobki?

To ja

Pracowałem jest ok czyli 4 z minusem na 6 ale obecnie trafiłem gorzej wiec szanuj szefa swego bo ...

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Filip

Nie jest łatwo znaleźć aktualne informacje o firmie a tym bardziej o samej pracy bo patrząc na forum to rzadko coś zostawiacie. Mam nadzieję, że jest ok i warto aplikować?

Tymek

Powiedzcie jak bardzo zmieniła się praca od chwili kiedy epidemia zwaliła się nam na głowy?

Burrrak

Zacznijmy od tego że szef nie potrafi rozmawiać z ludźmi- pracownikami i ma ludzi od brudnej roboty. Pracy na jedna osobę jest więcje, ludzie notorycznie zostają dłużej- ale nie płaci się za nadgodziny, można odebrać niby tylko kiedy? Chaos, niskie płace i szef który absolutnie nie nadaje się do zarządzania ludźmi. To codzienność. Pracowników nie obchodzi czy dostaną ciastka czy inne słodycze w podziękowaniu. Wolimy podwyżki!

Gosia

Pracodawca nistety nie przejmuje sie absolutnie o pracownika placa strasznie niska .

Adrian
@Gosia

wychodzi z założenia że jak nie chcesz to nie pracuj - na Twoje miejsce jest stu innych. Klientów też olewa.

Rafał

Widzę, że nie jesteś zadowolony z atmosfery panującej w firmie, czy taka sytuacja utrzymuje się od dłuższego czasu? Liczę na Twoją odpowiedź, każde obszerne wpisy są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

Grzegorz

Może ktoś napisze jak się pracuje? Warto aplikować do firmy?

Filip128

Teraz jeszcze doszedł do władzy młody który nie szanuje Polaków -nie chcesz to się zwolnij- na twoje miejsce jes Ukrainiec-i takim sposobem w zakładzie nie ma prawie Polaków.Zarobki ok,2tys.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala - Szarlejka

• Jak się pracuje w Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala?

Firma Lookart Eksport Import Łukasz Karwala