FLiD Drumet

Włocławek

Opinie o FLiD Drumet

aborygen0 2014-01-02 15:29
jak na takie zadupie jak wloclawek zarobki nie sa tragiczne trzeba tylko uwazac na to z kim o czym rozmawiac bo mistrzem moze byc tesc twojego niby kolegi ze zmiany
kamil 2014-01-21 12:23
Praca dla desperatów.W moim przypadku praca na 4 zmiany za najnizszą krajową przez pierwsze 3 miesiące po zakończeniu umowy próbnej podziekowali,mimo ze byłem dobrym pracownikiem(bez znajomości).Na bramie minołem sie z dwójką mężczyzn którzy szli na rozmowe kwalifikacyjną...
Tomek 2016-01-14 16:43
Tak masz racje... Zmieniło sie na gorsze... Dołożyli obowiązków i pracy za te same marne pieniądze...Brak urlopów... Praca po 12 h... Więcej umysłowych niż fizycznych pracowników... Na chwile obecną zwolniło się kilku pracowników, ale to jeszcze nie koniec... Niedługo wiosna tak więc z tego co słychać to będą rotacje i to duże zostaną same niedobitki i osoby którym brakuje trochę do emerytury... Dla młodych i nowych pracowników firma bez perspektyw! Szczerze przez 3 lata dorobiłem się problemów z kręgosłupem i już psychicznie by mnie wykończyli... CIESZE SIĘ ŻE JUŻ TAM NIE PRACUJE!
Z pozdrowieniami! Były pracownik!
on 2016-03-15 11:59
i praca w święta Wielkiej Nocy za nędzne pieniądze.....powodzenia
artek 2016-04-24 18:26
cóż, taka jest też trochę specyfika tej branży, że czy świątek czy niedziela czasem do pracy ktoś musi przyjść, to tak jak w branży medycznej, nie ma, że jest święto ale pacjentami trzeba się zająć, czy w energetyce, jest podobnie po prostu, pozdrawiam
lipoliwert 2017-01-04 15:29
heeee kazdy kto przychodzi po miesiącu ma dosyc pracy w drumecie 1 miesiąc pracujesz i wypowiedzenia dają tak szanują ludzi a poitem sie dziwiom ze nie ma komu robic heeeeeee
Drumet 2017-01-19 12:04
Witam wszystkich , pare slów na temat pracy w drumecie chcialbym napisac do tych co planują podjac prace w tej fabryce dajcie sobie spokój traktuja ludzi jak smieci , a do kadry kierowniczej ogarnijcie sie ludzie bo za pare miesiecy zasilicie szeregi pracownikow produkcyjnych
Zostaw swoją opinię o FLiD Drumet - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLiD Drumet