Daleo Sp. z o.o.

Opinie o Daleo Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy Cię serdecznie w MOTO360!
Cieszymy się ogromnie, że zainteresowałeś/aś się naszą firmą i zechciałeś/aś odwiedzić nasz profil na portalu gowork.pl.
Chcemy, abyś wiedział/a, że jesteśmy tu dla Ciebie. Twoja opinia jako obecnego lub byłego pracownika ma dla nas ogromne znaczenie. Dziękujemy za każdą pozytywną opinię, która potwierdza nasze wysiłki, jak również za każde konstruktywne słowo krytyki. To właśnie dzięki Tobie mamy możliwość wpływania na naszą organizację i doskonalenia jej funkcjonowania.
W MOTO360 priorytetem dla nas są ludzie, którzy tworzą naszą firmę. Doceniamy potencjał, jaki w każdym z Was drzemie, i z zaangażowaniem pracujemy nad stworzeniem atmosfery, która pozwala na rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności i realizować swoje ambicje.
Zapraszamy Cię do bliższego poznania nas i dołączenia do naszego zespołu!
Zapraszamy!
Zespół MOTO360
daleo(at)daleo.pl

Jaką umowę ma aktualnie Diagnosta samochodowy i od czego to zależy w ogóle, bo jak wchodzę w ogłoszenie to tam wszystkie możliwe prawie były wymienione? Tylko no to już z maja takie, bo właśnie nie mogę nic nowego znaleźć. Jest nabór czy czekać?

Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Dążymy do indywidualnego podejścia do każdego kandydata i proponujemy umowę o pracę, choć istnieje również możliwość rozważenia innych form zatrudnienia. Serdecznie zapraszamy do przesłania swojej aplikacji.

Diagnosta

Dramat dramat dramat bardzo wielka rotacja jedyną osobą która tam pracuję od początku to Marcinek pupilek i donosiciel właściciela .Reszta pracowników regularnie wymienia się co pół roku.

Samotna
@Diagnosta

Wszyscy nasłuchaliśmy się wielu opowieści o tym, jak niesamowicie drogie jest wszystko w Katarze, w którym w niedzielę rozpoczną się finały piłkarskich mistrzostw świata. Postanowiliśmy sprawdzić, czy kosmiczne ceny dotyczą wszystkich artykułów – wybraliśmy się na zakupy do dwóch supermarketów. Jak się okazuje, wcale nie jest tam aż tak drogo, jak nam się wydawało. Mało tego – niektóre produkty są nawet tańsze niż w Polsce!

Łucja
@Diagnosta

A dlaczego taka rotacja? Przedstawisz jakiś konkretny powód?

Seba
@Łucja

Najlepiej przyjść, porozmawiać i przekonać się samemu. Firma przede wszystkim jest przyjazna dla ludzi, nikogo nie dyskryminuje i nie współpracuje z ludźmi nietolerancyjnymi, zamkniętymi na innych. Jest to świetne miejsce dla młodych kandydatów, szukających pierwszych doświadczeń zawodowych. Dla tych, którzy postanawiają zostać trochę dłużej firma organizuje możliwość zdobycia uprawnień, jest elastyczna co do godzin pracy, jeśli ktoś studiuje.

StepOn
@Diagnosta

Wyjaśniam, co oznacza słowo dramat: jeden z 3 rodzajów literackich; obejmuje utwory przeznaczone zasadniczo do realizacji scenicznej, zwykle o charakterze fabularnym, odznaczające się w płaszczyźnie językowej dominacją dialogu. W szkole nie chodziło się na lekcje, więc nie było szans na naukę czytania z zrozumieniem, z koncentracją także nie najlepiej i potem są efekty. Nie ważne co i kto do Cibie mówi, ty i tak nie zrozumiesz, bo nie potrafisz. Trudno cię winić za brak rozumu.

Dziękujemy za Twoją uwagę dotyczącą opinii. Nie jesteśmy zwolennikami praktyk manipulowania opiniami ani usuwania negatywnych recenzji przez administratorów. Nasza polityka recenzji opiera się na zasadach transparentności i uczciwości. Wszystkie recenzje, zarówno pozytywne, jak i negatywne, są dla nas cenne. Jeśli masz konkretne obawy dotyczące jakiejkolwiek recenzji lub naszej polityki dotyczącej opinii, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Ci więcej informacji i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

@Daleo Sp. z o.o.

Ja jeszcze dopytam, bo ktoś tu pisał że przyjmujecie osoby ze statusem studenta i dajecie mu elastyczny grafik. Można pracować np. na pół etatu lub dłużej niż 8 godzin w konkretne dni kiedy miałbym jako osoba jeszcze się ucząca więcej czasu?

Nowy wpis

W zależności od stanowiska jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii ustalania grafiku pracy. Wszystkie szczegóły są ustalane na etapie podpisywania umowy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Daleo Sp. z o.o.?

Ignaś

Znalazłem ofertę pracy dla diagnosty samochodowego. Trzeba posiadać aktualne uprawnienia na diagnostę samochodowego w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów. A inne szkolenia? Można sobie tu już po zatrudnieniu zrobić następne uprawnienia? Firma inwestuje w pracowników i można podnieść kwalifikacje?

@Ignaś

"Ignaś", posiadanie uprawnień "diagnosty samochodowego" stanowi już bardzo istotny atut kandydata. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji. Wszystkie pytania dotyczące przebiegu ścieżki zawodowej omówimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Daleo Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Diagnosta samochodowy?

Aktualność
Witamy Cię serdecznie w MOTO360!
Zapraszamy Cię do bliższego poznania nas i dołączenia do naszego zespołu!
Zapraszamy!
Zespół MOTO360
daleo(at)daleo.pl

OGŁOSZENIE PRACA

Diagnosta Samochodowy DEKRA Stacja Kontroli Pojazdów

Stacja Kontroli Pojazdów MOTO360 - PARTNER DEKRA
z ponad 20-letnim doświadczeniem!
Miejsce: Tychy
Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Diagnosta Samochodowy
Zakres obowiązków:

• Wykonywanie badań technicznych w Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów do 3,5t,

• Diagnostyka i kontrola pojazdów,

• Sprzedaż akcesoriów motoryzacyjnych,

• Dbanie o ład i porządek stanowiska pracy,

Wymagania:
[/font][/size]

•  uprawnienia na diagnostę samochodowego w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów w Stacji Kontroli Pojazdów,

•  dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną,

•  znajomość Prawa o Ruchu Drogowym,

•  umiejętność współpracy w zespole,

•  odpowiedzialność i uczciwość,

•  wysoka kultura osobista i dyscyplina pracy,

•  prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
[/font][/size]

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• nowoczesne narzędzia pracy,

• stabilność zatrudnienia,

• preferencyjne warunki obsługi samochodu prywatnego,

• preferencyjny pakiet ubezpieczeń na życie,

• rozwój zawodowy.

[size][font]
Kandydatom bez uprawnienia diagnosty, ale z wykształceniem technicznym samochodowym zapewniamy szkolenia i egzamin na diagnostę samochodowego.
Uwagi:
Możliwość zatrudnienia na niepełny etat, dopuszczamy inne formy zatrudnienia - umowa zlecenie, samozatrudnienie.
Kandydatom z dalszych regionów Polski opłacamy nocleg.[/font][/size]

Czy w Daleo Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kropka

Nie nic z tych rzeczy, zerowy socjal bo ta firma na tyle nie zarabia

Andrew

Zdarzają się kupony i takie tam... Pandemia trochę namieszała i nie było spotkań firmowych w ostatnim czasie.

Seba
@Kropka

Chyba nigdy nie pracowałeś w tej firmie…

Joanna
@Seba

Który aspekt teraz podważasz? Część z socjalem czy odnośnie zarobków? Jeśl o wariant pierwszy chodzi to co macie jeszcze prócz tych jakiś kuponów, o których było wyżej?

XXX

Nie ma żadnego wsparcia socjalnego, żadnych paczek świątecznych ani życzeń.

ABC
@XXX

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!! Teraz lepiej? A co do wsparcia, to lepiej by było żebyś się przedstawił, publikowanie anonimowo to cecha słabych ludzi, bez twarzy.

StepOn

Oczywiście, że są. Paczki, spotkania, trzynastka. Polecam tą firmę.

Jakie wartości są cenione w Daleo Sp. z o.o.?

Wzorowy pracodawca. Przestrzeganie zasad i obowiązującego prawa w tej firmie jest na najwyższym poziomie. Nie ma mowy o płaceniu (usunięte przez administratora). Bardzo dobre warunki pracy. Pracujesz 40h tygodniowo i nikt od Ciebie więcej nie wymaga.

Kamil

Nic dodać, nic ująć. Polecam.

Honorata

No to super ze wyplata zawsze na czas i ilosc godzin przepisowa ! Ceni sie to bardzo ! A jak z wysokoscia pensji, mozna z tego wyrzyć ?

@Honorata

Tutaj podstawa nie istnieje. Wysokie premie i wszystko na konto opodatkowane i ozusowane. Z takimi papierami można liczyć na pozytywną decyzję kredytową w banku i myśleć o przyszłości.

Honorata

W dzisiejszych czasach szansa na kredyt przy jednej pensji to rzadkość. Dobrze wiedzieć że tutaj jest taka dobra pensja. Nie słyszałeś może jakiegoś info czy w najbliższych 3 miesiącach będą jakieś wolne etaty ?

Andrew

Otwartość, szacunek do drugiego człowieka i prawa, toleranc

@Andrew

I co, niby wszyscy zatrudniani pracownicy tacy są ?

Izabela

Wysokie premie - to w jakich wysokościach? I za co te premie można dostać? :)

@Kamil

Pozytywnie nastraja do pracy.

Basia
@Honorata

Cały czas się rozwijają, więc w zasadzie nie pamiętam, żeby kiedykolwiek nie potrzebowali kogoś nowego do pracy.

Niezależny

Firmę odradzam. Pracujesz za trzech starasz się a i tak wychodzisz na tym najgorzej. Wartości firmy to pracownik sie nie liczy najważniejszy jest dla nich pieniądz. Brak poszanowania wobec innych. Udawaną życzliwość. Dwulicowość. Jeszcze będą kazać ci zapłacić za parking.

XXX
@Niezależny

Brak szacunku do drugiego pracownika, (usunięte przez administratora) finansową.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Daleo Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Simon

Zawsze przed 10-tym wynagrodzenie plus premia na koncie

Nie polecam, brak szacunku do pracowników, przełożony nie potrafi radzić sobie z emocjami przez co wyżywa się na pracownikach, a nawet przy klientach. Wszystkie opinie, które znajdują się tutaj o firmie Daleo są prawdziwe.

własny

In West Slavic countries, as well as in Belarus, fermented cereals, such as rye, wheat, or oatmeal, are used to make soups. In Poland and parts of Belarus, rye is traditional for making żur; a variant made with wheat flour instead of rye is known in Poland as barszcz biały ("white borscht"). Fermented oatmeal is a common ingredient in Belarus and in some regions of Poland. Fermented wheat or sourdough soups are also found in other western Slavic cuisines, in particular in the Slovak (kyslovka), Silesian (Sauermehlsuppe) and Czech (kyselo) cuisines.

Własny

powikłaniami kardiologicznymi. Wiedzieliśmy też, że zakażenie wirusem SARS-CoV-2 cięższy przebieg powoduje u osób z chorobami serca i nadciśnieniem tętniczym, a przecież zapadają na nie także osoby, które COVID-19 przechodzą w warunkach domowych. Obawialiśmy się, że może u nich dochodzić do

Zwykły

Nie polecam już z Tychów nikt tam na SKP nie chce pracować.Właściciel choleryk uważa się za władcę i pana. A firma idzie na dno tylko przez złe zarządzanie.Bardzo wielką rotacja pracowników.

własny
@Zwykły

Suszone grzyby przepłucz, zalej letnią wodą i mocz przez minimum 1 godzinę. Buraki w skórkach umyj, zawiń w folię, ułóż na blasze i piecz do miękkości (ok. 1 godziny) w piekarniku rozgrzanym do temperatury 180°C. Lekko przestudzone obWodę łączymy w rondelku z mlekiem oraz masłem i podgrzewamy do temperatury ok. 60°C, mieszając. Gdy masło się rozpuści, przelewamy płyn do miski z mąką, dokładnie mieszamy składniki i na blacie oprószonym mąką wyrabiamy ciasto na gładką, jednolitą masę. Wyrobione ciasto owijamy folią spożywczą i wkładamy do lodówki na ok. 15 minuCebulę pokrojoną w drobną kostkę przesmażamy na patelni na rozgrzanym oleju. Gdy cebula się zeszkli, dodajemy ugotowaną, odciśniętą, drobno posiekaną kiszoną kapustę oraz ugotowane, drobno posiekane suszone grzyby. Mieszamy i całość smażymy na małym ogniu.

Łucja

Hej, ile wynosi wynagrodzenie miesięczne w Daleo? Czy można się dogadać z pracodawcą by pensja była wypłacana np. co tydzień?

Xyz
@Łucja

Nie licz na więcej niż najniższa krajowa i wyplata jest do 10 każdego miesiąca i nie wydaje mi się żeby poszli ci na rękę

Agata

Cześć, jak wyglada rozmowa rekrutacyjna?

Wojtek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

Pytaj a nie zbłądzisz
@Wojtek

To zależy o co dokładnie pytasz.

DIAGNOSTA
@Wojtek

Nie polecam

Beatrix

Almost 400 Ryanair flights scheduled for Friday have been grounded because of pilot strikes. Employees in Ireland, Germany, Sweden, Belgium and the Netherlands are staging a 24-hour walkout over pay and conditions. The Irish airline, Europe’s largest by passenger numbers, said 396 flights were cancelled, which could affect more than 74,000 passengers. Ryanair said it had informed customers as early as possible about the changes, but some said they had been given little notice.

Diagnosta

Ciekawe czemu administrator usuwa opinie negatywne i prawdziwe ???????????????????

Diagnosta

Opinia była merytorczyna, jednak została usunięta przez administratora. Wiadomo na czyj wniosek :) A więc napiszę raz jeszcze. Pracodawca nie słowny, na umowie inna stawka niż w rzeczywistości, za grosz honoru, kłamcy - mógłbym tak bez końca. Brak szacunku dla pracownika, przecież w każdej chwili można zatrudnić kogoś nowego.

admin

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Daleo Sp. z o.o. w Organizacji ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Michael
@admin

John

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły, że odwołują 600 lotów w Europie przewidzianych na 25 i 26 lipca. Ograniczenia wynikają z zapowiadanych wcześniej strajków personelu kabinowego w Hiszpanii, Portugalii i Belgii.

Samantha

Jerzy

Co tak bardzo nie podoba się wam w firmie, że piszecie negatywnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Daleo Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Daleo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Daleo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daleo Sp. z o.o.?

Daleo Sp. z o.o.