Opinie o `Tarantino` Artur Tarach w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie `Tarantino` Artur Tarach. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w `Tarantino` Artur Tarach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o `Tarantino` Artur Tarach w Mińsk Mazowiecki

Reli Nowy wpis

Mi potrzeba kibel obsadzic tel 694564896

Vvv Nowy wpis

Jak ma ciężką sytuacje to niech się przyjmnię do odśniezania łapata w łape i heja banana po mińsku

Pp Nowy wpis

Nawet z czystej litości no mu się nie przelewa w tych ciężkich czasach

Pp Nowy wpis

Jak ktoś ma pomalowac pokój gipsy to dajcie mu tą tobotę niech zarobi

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie `Tarantino` Artur Tarach? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leopold staff

Takie firemki tego pokroju nie powinny być wogóle uwzględniane w takim portalu jak go work a co to za firma aaa to firma wogole jest ludzie smiech na sali robi koles jakies prywatki drobne z doskoku jak mu cos wpadmie to lata podniecony ze przytuli pare 100 od wielkiego dzwona i co tu komentować co tu pisac

Llll

Droga pani Edyto pani nie rozumie znaczenia słowa ze firma pana Artura słabo jest rozwinieta widac i słychac to okiem i uchem pani podejscie po co mercedes pani zachowuje się tak jakby pojecia nie miała zadnego nie no jasne 10 letni samochod pana Artura jest lepszy od nowego Mercedesa.Pewnie też lepiej mieszkac z rodziną 50 metrowej klitce zamiast na 100 metrach bo wtedy mniej odkurzania .Tak samo wakacje lepiej wiadomo spędzać na taniej kwaterze nad Bałtykiem niż w fajnym apartamencie nad Adriatykiem bo kto widział by się kąpać w ciepłym Morzu jak można się zahartować nad Bałtykiem .Szynka po co jak można zjeść pasztetową lub kaszankę .sory ale to piszesz Edyta to usprawiedliwienie pana Artura przed samym sobą marazmu i niezbyt wysokich zarobków

@Llll

O kurcze dopiero teraz to zauważyłam czemu nowy wątek? Ja w zasadzie to nikogo nie broniłam tylko sądzę, że należy oddzielić życie prywatne od firmy. Coś w tym złego? Co do zarobków nawet nie mam pojęcia jakie tutaj tak właściwie były...

Bernard

Co tu dużo pisac to nie firma tylko mini firemka krzak

Pllkj

Z niego taki bizmesmen jak z koziej d.........y trąba

Bbbbb

Jakby była dobrze rozwinięta firma to własciciel tej firmy nie mieszkał w bloku z lat 70 w m 2 tych ktore pamiętają czasy (usunięte przez administratora) jezdzil mercedesem i bywal na wczasach za granicą a nie nad zimnym bałtykiem więc wnioskuje a raczej jestem przekonany ze (usunięte przez administratora)

@Bbbbb

Ale w sumie to co Ci do tego? To jego życie prywatne, może warto się swoim zająć? :( Co takiego to wnosi czym ten Pan jeździ albo gdzie mieszka?

Ttt

a te drugie to na jutro

@Ttt

Firma dalej działa że się tu udzielasz? ;o

t
@Piotr

A jak

@t

A zastoju nie mieli żadnego albo nic? Po krs znaleźć ich nie mogę, są na pewno aktywni?

Uuuro

Po to się zaklada firme zeby wyrwać pare złotych z urzedu pracy kupic jakies pierdoły utrzymać sie na rynku jakiś czas i od wielkiego dzwona złapać jakąś prywatke

Stara dama

A ja wiem czy działa daj Boże żeby działała życzę Arturowi samych sukcesów zawodowych

Tarzan

Tarantino italiano italiano

Tane

Świetny fachowiec z pomysłem. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o `Tarantino` Artur Tarach - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w `Tarantino` Artur Tarach?

Zobacz opinie na temat firmy `Tarantino` Artur Tarach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w `Tarantino` Artur Tarach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

`Tarantino` Artur Tarach
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Toruńska 4 lok. 6
    05-300 Mińsk Mazowiecki