Opinie o Cyberlab.Pl s.c. Jarosław Krzywda Anna Korzuszek-Nowak w Strzyżowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cyberlab.Pl s.c. Jarosław Krzywda Anna Korzuszek-Nowak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cyberlab.Pl s.c. Jarosław Krzywda Anna Korzuszek-Nowak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyberlab.Pl s.c. Jarosław Krzywda Anna Korzuszek-Nowak w Strzyżowice

Az Nowy wpis

Firmę polecam. Zamówiłam 2 zdjęcia, gdzie w jednym zostało zmienione tło. Po zaakceptowaniu projektów, firma rozpoczęła realizacje. Po otrzymaniu zdjęć, jestem zadowolona z usług.

klientW Nowy wpis

Moja historia: Zamówiłem dwa zdjęcia na porcelanie prostokątnej. Na zdjęciach miało zostać zamienione tło na szare oraz miał być wykonany drobny retusz. Zdjęcia na porcelanie miały być 'wykonane do końca', czyli bez białych ramek wokół. Otrzymane po zmianach zdjęcia w wersji elektronicznej wyglądały bardzo ładnie. I takie zdjęcia zostały przeze mnie zatwierdzone do wypalenia na porcelanie, a zlecenie zostało przyjęte do realizacji. Do tego momentu wszystko przebiegało wzorowo. Schody zaczęły się jak otrzymałem wykonane zdjęcia na porcelanie. Zdjęcia wyglądają dramatycznie źle. Tło szare stało się zielone, białe koszule zielono-żółte i brudne. A zamiast zdjęć 'wykonanych do końca' dostałem w gratisie różnej szerokości białe paski z każdej strony. !!!DRAMAT!!! Złożyłem reklamacje z prośbą o ponowne wykonanie tych zdjęć, ale już prawidłowo. W odpowiedzi (po kilku telefonicznych ponagleniach) otrzymałem informację, ... w skrócie, że zdjęcia zostały wykonane zgodnie ze sztuką fotograficzną, a różnice w odcieniach barw wynikają z różnych urządzeń elektronicznych(?). Oczywiście reklamacja nie została uznana. Pozostało mi wyrzucić te porcelany i zamówić nowe w innej firmie. Nie wiem jakich używają materiałów i urządzeń. Widząc efekt ich pracy, to są to chyba najtańsze z możliwych na rynku albo zupełnie nie umieją robić zdjęć w tej technologi. I chyba zaczynają prace w tym obszarze, bo porcelany są wypalane tylko w weekendy - czyli jest mało zamówień. I jeszcze jedno, szanowny panie Jarosławie K. Na waszej stronie internetowej kłamiecie pisząc "... Każda z tych trzech technologii zapewnia trwałość oraz idealne odwzorowanie oryginalnego zdjęcia" oszukując w ten sposób klientów. Sugeruję omijać szerokim łukiem firmę 'Cyberlab' w Będzinie . Zamówienie zdjęć na porcelanie w tej firmie to jest czyste wyrzucenie pieniędzy do śmieci. Lepiej przekazać je na cel charytatywny.

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Cyberlab.Pl S.C. Jarosław Krzywda Anna Korzuszek-Nowak? Napisz na jakim stanowisku pracowałeś i czy jesteś zadowolony!

Zostaw merytoryczną opinię o Cyberlab.Pl s.c. Jarosław Krzywda Anna Korzuszek-Nowak - Strzyżowice

Cyberlab.Pl s.c. Jarosław Krzywda Anna Korzuszek-Nowak
  • Graniczna 8 A