Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka w Łódź

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka?

@Pracodwaca Nowy wpis

Podstawą wynagrodzenia jest staranna praca, zaangażowanie, lojalność, chęć uczenia się.

Czy Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka ma ściśle ustalone godziny pracy?

Marcin Nowy wpis

Tak Kancelaria ma ściśle ustalone godziny pracy. Pon-Czw. 9-18, Piątek 9-14, Sob, Niedz, święta - nieczynne. W tych godzinach działa sekretariat, można kontaktować się z kancelarią, dostarczać lub odbierać dokumenty. Spotkania z adwokatami wymagają wcześniejszego ustalenia dokładnego dnia i godziny spotkania.

Czy często w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Ścieżka kariery w kancelarii jest bardzo prosta. Studenci zwykle obsługują sekretariat i zlecane są im prostsze pisma. Aplikanci po jakimś czasie i nabyciu pewnego doświadczenia dostają swoje sprawy do opracowania i prowadzenia w całości, jak już mogą stawać w sądzie to chodzą na sprawy. Po zdanym egzaminie jest szansa, że aplikant zostaje w kancelarii na stałe

Struktura kancelarii jest prosta. Stażyści (studenci), aplikanci, adwokaci. Jak najbardziej studenci mogą odbyć aplikację w kancelarii. Aplikanci po zdanym egzaminie mogą zostać w kancelarii. Jest to indywidualna sprawa i wszystko zależy od zaangażowania kandydata i jego przydatności.

Gabriela
@Marcin

No i tak średnio to ilu właśnie zostaje a ilu szuka kariery gdzieś indziej? A zdarzało się, że ktoś został na jakiś czas, ale jednak po dłuższym czasie zwolnił swoje miejsce?

@Gabriela

Jeśli ktoś chce się uczyć zawodu i się stara to znajdzie miejsce dla siebie. Kluczowe jest zaangażowanie i lojalność. Zwykle, jeśli ktoś przychodzi jeszcze w czasie studiów to zostaje na kilka dobrych lat.

Łukasz

Polecam ale jesli kwota sporna jest miedzy 2000tyś zł-4000tyś zł Pani mecenas nie będzie zainteresowana sprawą ,mimo tego polecam

Gabriela
@Łukasz

Sugerujesz, że Pani mecenas zależy jedynie na pieniądzach? Nie widzisz szans, żeby mogła bardzo zainteresować się czyjąś sprawą i pomóc za mniejsze wynagrodzenie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Co jaki czas w Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka można ubiegać się o podwyżkę?

Dziwne pytanie! Najpierw trzeba pracować, a dopiero później można rozmawiać o podwyżce. Wszystko zależy od zaangażowania pracownika, jego sumienności, dokładności oraz merytorycznego przygotowania. Trzeba się starać i rozmawiać z szefem. W kancelarii jest swobodna atmosfera i jest dużo okazji do dialogu.

Iza

Hej, wiecie jak tam ze studentami w tej kancelarii?

@Iza

Studenci 5 roku po zdanym egzaminie z KPC i chcący w przyszłości kontynuować pracę podczas aplikacji mogą się zgłaszać.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka?

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie weryfikujemy znajomości języka obcego, umiejętność posługiwania się jeżykami obcymi jest przydatna i mile widziana, ale nie jest warunkiem koniecznym przyjęcia do pracy.

Małgorzata

Czy Kancelaria Adwokacka finansuje szkolenia swoim pracownikom? Liczę na Twoją odpowiedź.

@Małgorzata

Witam Pani Małgorzato, jest taka możliwość. Wszystko zależy od wartości pracownika i zaangażowania w zlecone obowiązki.

Czy Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Kancelaria nie narzuca terminów urlopów wypoczynkowych. Terminy urlopów są ustalane indywidualnie z pracownikami i zwykle nie ma problemów z wykorzystaniem urlopu w preferowanym terminie. Jedyne ograniczenie to końcówka roku, kiedy zwykle jest bardzo dużo pracy w kancelarii i wtedy urlopy są ograniczane.

Jeremi

Polecam tą kancelarię adwokacką. Mecenas Balicka to profesjonalistka i bardzo kompetentna osoba, której można powierzyć swoją sprawę. W moim przypadku była to sprawa rozwodowa, która została przeprowadzona po mistrzowsku bez większych konfliktów z byłą małżonką.

Ola

Współpracowałam z Panią mec Balicką przez ponad 2 lata i bardzo miło wspominam ten czas. Pani mecenas to bardzo profesjonalna osoba, znająca swój fach i posiadająca duże doświadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka - Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Piech-Balicka
  • Polskiej Organizacji Wojskowej 17 lok. 2