Opinie o Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa w Radom

Jak długo trwa proces awansu w Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa?

Mirek

Kancelaria ta jest w pełni profesjonalnie prowadziła moją sprawę , polecam każdemu Pani Mecenas jest pełna empatii i w pełni się angażuje w przebieg procesu. Osoba która wyraziła się tak negatywnie nie korzystała z usług tej kancelarii.

@Mirek

Dziękuję Panie Mirosławie:) Pozdrawiam, Lusine Kramarska

góralka

Jestem bardzo zadowolona z P. Lusine. Pomagała mi przez wiele lat. Moja sprawa była skomplikowana. Zawsze mogłam na nią liczyć, była wsparciem zarówno jako prawnik ale również jako dobry przyjaciel, który wysłucha, doradzi i pomoże. Polecam ją każdemu:)

@góralka

Dziękuję Pani Agnieszko:) Pozdrawiam, Lusine Kramarska

Rafał

Pani Lusine reprezentowała moją żonę przy unieważnieniu naszego małżeństwa i z moich obserwacji oraz z relacji mojej byłej żony Pani Mecenas jest niezwykle zaangażowana w sprawę nie pomijając przy tym uczuć obojga ze stron . Porównując z moim adwokatem, który mnie reprezentował a nie chciałbym wymieniać tu nazwisk ani firmy Pani Lusine znacznie wybiega poza standardy. Naprawdę polecam współpracę

@Rafał

Dziękuję Panie Rafale:) Pozdrawiam, Lusine Kramarska

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Marzena

Bardzo miła, przesympatyczna osoba. Doradzi i pomoże każdemu. Jest przy tym bardzo profesjonalna. Polecam w 100%, i też w 100% nie zgadzam się z żadną z negatywnych opinii. Wiem co pisze, ponieważ doświadczyłam jej pomocy.

Lusine Kramarska "Defensa"
@Marzena

Dziękuję Pani Marzeno:) Pozdrawiam, Lusine Kramarska

GOSIA

Pani Lusine Kramarska udzieliła mi szybko pomoc prawną. Zadzwoniłam nie wiedząc do kogo i czy wogóle otrzymam pomoc, bo jestem w ciężkiej sytuacji finansowej. Okazało się, że to był mój najlepszy wybór od razu zaangażowała się pani w pomoc, bardzo sympatyczna wysłuchała, szybko dała wskazówki i dużą pomoc. Wszystkie od razu zbiera dokumenty i zaraz opisuje daje odpowiedź mimo iż mój eks mąż bardzo starał się mnie oczernić a siebie wybielić. Pani Lusine ma dobre serce, będąc w trudnej sytuacji finansowej pomogła mi za darmo. W krótkim czasie, otrzymałam profesjonalną pomoc prawną, bo zwlekałam prawie do samego końca wręcz byłam zrezygnowana, naprawdę jestem bardzo wdzięczna Pani Lusine.

Izabela
@GOSIA

Jeju jak ja nienawidzę rozstań, potem ludzie jakieś chore brudy wyciągają. :( Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało i to super informacja, że ta Pani Ci tak pomogła. Na ilu konsultacjach się to wszystko zakończyło? I piszesz, że pomogła za darmo, to super, ale wiesz ile mniej więcej by wzięła za taka usługę?

Lusine Kramarska "Defensa"
@GOSIA

Dziękuję Pani Małgosiu:) Pozdrawiam, Lusine Kramarska

smis123

Pani Lusine Kramarska udzieliła mi szybko pomoc prawną. Zadzwoniłam nie wiedząc do kogo i czy w ogóle otrzymam pomoc, bo jestem w ciężkiej sytuacji finansowej. Okazało się, że to był mój najlepszy wybór od razu zaangażowała się pani w pomoc, pomimo dużej odległości nie było przeszkód abym otrzymała pomoc, bardzo sympatyczna pani.

Kamila

Właśnie zakończyła się moją sprawą, oczywiście sukces???? Pani Lusine jest najlepsza w tym co robi. Kobieta, która kieruje się dobrem człowieka i angażując się w pełni w swoje sprawy, pomaga. Szczerze a nie tylko dla zysku. Prawdziwa Pani mecenas. Nie wyobrażam sobie, żebym tą nie łatwą drogę przebyła z kimś innym. Ja dzięki niej uwierzyłam, że jeszcze będzie dobrze. Cudowna osoba i jeśli ktokolwiek potrzebowałby pomocy, to tylko Pani Lusine. Żadne słowa nie wyrażą wdzięczności za pomoc, za cały przebieg sprawy i jej pozytywne zakończenie. Z całego serca polecam❤

@Kamila

Dobrze się czyta takie słowa. Ciężko teraz o fachowców w swojej dziedzinie...A proszę powiedzieć jak cenowo? Przystępne warunki?

Magda

Jak oceniacie praktyki w tej kancelarii?

Cieszę się, że trafiłam do Pani Lusine. To przemiła osoba od pierwszego kontaktu, już na pierwszym spotkaniu udzieliła mi rzetelnych i wyczerpujących informacji.Konkretna,posiadająca ogromna wiedze i doświadczenie- bardzo mi pomogła w mojej sprawie.Polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i skutecznego adwokata kościelnego.

Kamila

Pani Lusine jest cudowną osobą, która w pełni angażuje się w to co robi, dając nam ogromne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Polecam z całego serca.

Lider
@Kamila

Jeju a wytłumaczyć tym na lince ??? Bo chyba nie ma iść hahahah

Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa to najlepsza kancelaria jaką znalazłam w Radomiu. Pani mecenas jest profesjonalna i przede wszystkim słucha klienta i nie ocenia. Zaangażowanie Pani jest większe, niż u pozostałych adwokatów u których radziłam się w sprawie unieważnienia małżeństwa. Jeśli mogłam bym kogoś polecić w Radomiu i okolicach do prowadzenia spawy o unieważnienie małżeństwa w kościele to poleciłam bym tylko tą kancelarie.

kamroczny

nie polecam. Jest o wiele więcej profesjonalnych i kompetentnych prawników w mieście. Można wybrać o wiele lepiej.

magdlenna
@kamroczny

zgodzę się z opinią. Bardzo kiepskie usługi... Na szczęście trafilismy na lepszego adwokata, który załatwił wszystko profesjonalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa - Radom

• Jak się pracuje w Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa?

Zobacz opinie na temat firmy Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa?

Kramarska Lusine Kancelaria Prawno Kanoniczna Defensa
4.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Stefana Witkowskiego 42 lok. 1
    26-600 Radom