Opinie o Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak w Nowa sól

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak w Nowa sól

Wojciech Nowy wpis

Bardzo dobra firma, na wielu branżowych portalach ma takie opinie. Praca dla ludzi którym chce się pracować, ja polecam.

Rudi Nowy wpis

Wyzysk wyzysk wyzysk, brud smród i ubostwo. Zero kultury przełożonych, miejscowe buraki ktore myślą, że na bukownie swiat sie konczy. Porodzinki, po ciotki i podwojne standardy. Ty robisz, siostrzenica szefa niby robi a siedzi. Ty robisz za nią

Wiktoria Nowy wpis

@kasia a na jakie stanowisko się przyjęłaś ?

Kasia Nowy wpis

Właśnie się przyjęłam do firmy bardzo jestem zadowolona z tej pracy ludzie są cudowni praca na dwie zmiany poprostu jest fajnie mnie się podoba ????????polecam ????????????????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jarek

No nie rozumiem czemu kawałek mojego postu jest sunięty przecież tam nic takiego nie bylo napisane.... Nawet nie pamiętam co tam było obraźliwego...

...

wyzysk wyzysk wyzysk dla nich liczy sie tylko kasa a nie czlowiek

mateusz

Jamyśle że chyba pracowaliśmy w innych firmach , dla mnie ci ludzie to wyzyskiwacze i tyrani .

Zostaw merytoryczną opinię o Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak - Nowa sól

• Jak się pracuje w Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak?

Zobacz opinie na temat firmy Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak

Grzanpol Sp.j. Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak