Opinie o Creative Web Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Creative Web Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Creative Web Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Produkcja włóknin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creative Web Sp. z o.o. w Ksawerów

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Creative Web Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Tudi Nowy wpis

Zakład nie istnieje od 05.2022

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Creative Web Sp. z o.o.?

Już nie ma tej firmy.

Iza Nowy wpis
@Greg

A czemu ten wspomniany oddział zlikwidowali? Co z pracownikami?

Greg Nowy wpis
@Iza

Bo pewnie prezesikowi ze Zgierza się nie opłacało. Pracownicy zostali wszyscy zwolnieni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Creative Web Sp. z o.o.?

Greg

Odział firmy Texton dawniej Creative Web w Ksawerowie został zlikwidowany.

Czy firma Creative Web Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Greg

Kobiety nie pracują na produkcji.

Adrian
@Greg

Dlaczego? Byłoby dla nich za ciężko?

wol
@Adrian

tak jest i co zrobić

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Creative Web Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno

Ile jest zmian? zarobki? ( operator) atmosfera? przerwy? itp

Henryk

@Nik A jakieś specjalne premie? Np. na święta?

Nik

Dodatek za system czterobrygadowy, "tonażówka".

Czy firma Creative Web Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Sw

Brakuje operatoròw maszyn. Nauka ich obsługi jest bezpłatna i odbywa się w czasie pracy.

Jakie są mocne strony pracodawcy Creative Web Sp. z o.o.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

PW

ŻADNE

Werner

Na jakie wynagrodzenie moze liczyć tam operator produkcji

Witek

Nikt nie twierdzi, że firma jest idealna bo takich po prostu nie ma!! Potrzebne są jednak chęci do pracy.

Ernest
@Witek

Pracowników idealnych też nie ma i ich chęci zależą od pracodawcy i atmosfery w firmie. Kiedy zrozumie jeden z drugim, że to nie PRL.

Życzliwy

Życzliwa Ja proponuję zrób p.Piotrowi W. mu laske jak juz mu nie zrobilas

Antoni

@Życzliwa, możesz swój post doprecyzować i napisać co konkretnie zmieniło się w Creative Web? Czy te zmiany dotyczą również warunków zatrudnienia? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi ze względu na osoby interesujące się tą firmą pod kątem przyszłej współpracy.

vigo
@Antoni

To pewnie jakaś pani z biura a oni mają małe pojęcie jak się pracuje na dole jak brakuje pracowników. Nowi pracownicy przychodzą po prostu z gorszych miejsc pracy.

Życzliwa

To przyjdźcie teraz tutaj do pracy zmieniło się i to sporo a Pan Piotr W jest miły i sympatyczny

vigo
@Życzliwa

Jak pracownicy zaczęli odchodzić i mało kto nowy przychodzi, to się zrobił życzliwy.

htc

Nie dość, że nie umieją zorganizować w tej firmie pracy to jeszcze kierownik wtrąca się co i jak ma się robić po jego myśli. Ci z solidarności niech się sami tam zatrudnią i zobaczą jak to jest od środka, akurat jest jeden wolny etat.

Pozdro

Tragedia zakład...Maszyny złom,rozjebane po całości...Wypadki w pracy.Pozdrowienia środkowym palcem dla Chuja Piotra W.

Obecny Pracownik

bez komentarza o tym co się dzieje w tej pseudo firmie...

Odeszłem szkoda słów

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące i nawet chcieli mi przedłużyć umowę ale podziękowałem. Gdy się przyjmowałem była mowa o zarobkach około 2000 na rękę niestety moja średnia z trzech miesięcy wyniosła 1160 zł. Ciągły ból pleców od dźwigania , chamstwo przełożonych ale i pracowników. Brak przerwy. Wieczny problem że ludzi jest mało jakby to był mój problem pomyślałem i podziękowałem. Stanowczo ODRADZAM.

Solidarność

Docierają do nas niepokojące informacje na temat łamania praw pracowniczych w tej firmie. Zapraszamy pracowników do odwiedzenia naszej strony internetowej. Pomagamy założyć związek zawodowy, to nic nie kosztuje a można znacznie polepszyć swoje warunki pracy. Pozdrawiamy Solidarność

BRYGADA

Potwierdzam poprzednika. Robota ciężka i bez przerwy " bo maszyna musi iść". Umowy jakieś dziwne niziutka podstawa a reszta to premia którą można stracić za wszystko np. za kawałek folii na podłodze. Stanowczo odradzam. Ja odszedłem niedawno i pracuję sobie w normalnych warunkach. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Creative Web Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Creative Web Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Creative Web Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Creative Web Sp. z o.o.?

Creative Web Sp. z o.o.
  • Giełdowa 14