Opinie o Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz w Połaniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz w Połaniec

Miro

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem auta w tej firmie to zdecydowanie warto , czwarte auto w rodzinie kupione i kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni

Jerry

Jeśli chodzi o zakup auta to zdecydowanie polecam !

Krzychu

Miejsce do zakupu auta godne polecenia innym ! Jestem zadowolonym posiadaczem BWM , na miejscu wszystko zgodnie z opisem

Emilia
@Krzychu

A miałeś możliwość jazdy próbnej?

Witam , chciałabym wyrazić pozytywna opinie , kupiliśmy z mężem auto u Państwa i jesteśmy bardzo zadowoleni , że trafiliśmy właśnie do tego sprzedawcy , bardzo mili Państwo , służą pomocą w każdym momencie , wszystkie dokumenty przygotowane a auto dowiezione pod sam dom. Polecam !

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Karol

Kupiony już 3 samochód w tej firmie dla rodziny , auta w bardzo dobrym stanie , poprzednie chodzą bez zarzutu , wszystkie formalności Państwo załatwiają od razu , super podejście do klienta , polecam !

Iza
@Karol

A ceny jak? Orientujesz się w innych w okolicach naprawdę warto?

Karol
@Iza

Proszę jechać i zobaczyć a nie dopytuje Pani na forum od dłuższego czasu jak przejrzałem

Yeti

Polecam !

Bmw

Fajne , zadbane auta , miejsce Godne Polecenia

Dawid
@Bmw

Cenowo też jest okej? Masz porównanie pewnie więc chętnie się dowiem

Bmw
@Dawid

Moim zdaniem ceny adekwatne do stanu aut , dużo obejrzałem zanim zdecydowałem się na zakup , także o czymś to świadczy , że wybrałem auto od tych Państwa

Mercedes

`Mercedes Benz Klasa B Kolejny wyjazd po auto do Redstar i kolejne kupione auto tym razem Mercedes ! Jak zawsze wszystko co było przekazane przez telefon na miejscu potwierdziło się w 100%. Blacharsko Merci nie ma nawet GRAMA KOROZJI.!! Mało tego jest cały w.. ORYGINALNYM LAKIERZE.!! TAK,TAK.. TAAAAKIE AUTO.!! Zewnętrznie niewielkie zarysowania normalne dla wieku - wszystkie do ewentualnego za polerowania. W środku Mercedes jest jak.. NOWY.!! Zużycia nie widać właściwie nigdzie.!! Całe doposażenie jest sprawne - łącznie z klimatyzacją Pod maską ZERO wycieków.!! Łańcuch pracuje cicho,brak falowania obrotów itp. Skrzynia,sprzęgło wszystko tak jak powinno być.!! Podczas jazdy testowej Mercedes wypadł bardzo dobrze - jedyne co udało mi się znaleźć to niedokręcone koło lub przegub. Asia zdecydowała się na zakup.!! Pan Janek jak zawsze zaprezentował Mistrzowski poziom. Zrobił badanie techniczne podczas którego okazało się,że do wymiany jest jednak przegub. Przegub na partycypację w kosztach z Asią i wymiana gratis. Dodatkowo na prośbę nowej właścicielki wymienił tarcze i klocki przód oraz tył w bardzo dobrej cenie. Ale to nie koniec.. Znalazły się też w MEGA atrakcyjnej cenie felgi stalowe z nowymi oponami zimowymi tak żeby Asia mogła bezpiecznie poruszać się podczas pierwszych śniegów,a na koniec wymiana oleju i filtrów + na prośbę Asi zatankowany samochód i transport lawetą pod dom.!! !!..KUPIONY..!!

@Mercedes

Brzmi to trochę poniekąd jak jedna wielka reklama tylko. Faktycznie można zaufać tej motywującej do skorzystała z usług firmy opinii? Jak do dziś sprawuje się kupione auto?

Mercedes
@Izabela

Jestem doradca przed zakupowym , to moja rzetelna opinia. Proszę o kontakt z firma , a nie pytanie na forum. Pozdrawiam

Polecam to miejsce do zakupu auta

Artur

Witam , ostatnio kupiliśmy w tej firmie Nissana , auto na żywo zgodne z opisem , nie było żadnych ukrytych wad jak u innych sprzedawców. Właściciel udostępnił auto na jazdę próbna oraz zabrał na stacje diagnostyczna. Jestem zadowolony , że trafiliśmy do tego miejsca i napewno kiedyś jeszce wrócimy po inne auto.

Emilia
@Artur

A duży tam jest wybór w ogóle? Jest po co jechać? :)

Opel

Sprawdzony sprzedawca , bardzo komunikatywny jak i pomocny , kupiłem pierwsze auto , następnie poleciłem szwagrowi dla którego auto zostało znalezione na zamówienie - oba auta sprawują się bez zarzutu - Polecam !!!

Iza
@Opel

Hej fajnie przeczytać nowszą opinie, a powiesz coś więcej o cenach, jakie proponuje i czy jest szansa coś ugrać? Bardzo dziekuje pozdrawiam

Bolo
@Iza

Po co czytać sami wiedza jak panoenki zarządzają !!!

@Bolo

"panoenki "? Chodziło o panienki?xd Rozwiniesz myśl? ;p

Jurek

SUPER AUTA !! POLECAM ! KUPIŁEM AUTO DLA ŻONY U TEGO PANA I WSZYSTKO OK

Krystyna
@Jurek

Jakie konkretnie auto kupiłeś i za ile? Też szukam samochodu i chciałabym porównać ceny. Jakbyś mógł opisać też stan, byłabym wdzięczna.

Jurek
@Krystyna

Zakupiłem Opel Mokka , stan auta oceniam na bardzo dobry , sprzedający bardzo sympatyczny , pokazał auto , pojechaliśmy na stacje diagnostyczna , inne auta które miał Pan do sprzedaży tez wyglądały bardzo dobrze , Polecam tą firmę jeśli szuka Pani auta

@Jurek

Nic kompletnie na diagnozie nie wyszło? Nawet jakieś drobne rzeczy, na które można spokojnie przymknąć oko?

Audi

Polecam miejsce do zakupy auta

Małgorzata

Kupiliśmy auto w tej firmie ponad 2 miesiące temu i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni , auto sprawuje się bez żadnych zarzutów

Jacek

Zakupiłem Forda i jestem bardzo zadowolony , jeżdżę już 3 tygodnie bez żadnych problemów

Zakupiony Opel Astra

Polecam w 100% !! Napewno wrócę po kolejne , auto sprawuje się bez żadnych problemów

Krzysztof

Auto które zakupiłem na żywo okazało się zgodnie z opisem w ogłoszeniu , jeżdżę już miesiąc , wszystko wporzadku , jestem zadowolony z zakupu auta w tym miejscu.

Grzegorz

Obsługa oraz cała transakcja godna polecenia , auto dostarczone pod sam garaż przez właściciela , polecam w 100%

Renault Megane

`Renault Megane 2009 1.6 Pb Od Pana otrzymaliśmy informację,że auto ma powtórnie malowaną maskę,wszystkie szyby są w oryginale,auto ma nowe opony letnie,hamulce zarówno przód i tył są jak nowe,wyposażenie w pełni sprawne.. Renault ma powtórnie malowaną maskę - reszta w ORYGINALE. Wszystkie szyby w oryginale.! Oświetlenie w pełni sprawne.! Całe bardzo bogate wyposażenie również sprawne - łącznie z elektrycznym Do auto dodatkowo felgi stalowe z dwoma bardzo Pod maską brak widocznych wycieków. Pod korkami płynu chłodniczego i wlewu oleju czysto. Skrzynia od góry sucha. Megane odpaliło za pierwszym razem - obroty nie falują,silnik pracuje poprawnie. Ruszyliśmy więc na jazdę testową. Sprzęgło działa dobrze. Biegi wchodzą płynnie. Silnik nie dławi się podczas przyśpieszania,auta nie ściąga w żadną ze stron. System ABS i ESP działa. Podczas jazdy nie dało się odczuć żadnych problemów z zawieszeniem ale zapadła decyzja,że jedziemy na OSKP. Na stacji Renault wypadło bardzo dobrze : - siły toczenia równe - siły hamowania równe - amortyzatory przód 77-78% - amortyzatory tył 70-73% - brak wycieków pod autem - belka tylna cała - brak korozji Warto zaznaczyć,że do auta od ręki dostępne były wszystkie dokumenty tj.opłacona akcyza,zrobione badanie techniczne,tłumaczenie dokumentów itp. Udany wyjazd do Połańca.! Auto zakupione , będziemy napewno polecać znajomym !

AUTO

NIE POLECAM ZAKUPU SAMOCHODU U TEGO PANA.KAŻDY MA PRAWO DO OPINII I JA PO ZAKUPI NIE JESTEM ZADOWOLONY.TYPOWY HANDLARZ DLA KTÓREGO LICZY SIĘ TYLKO KASA ZE SPRZEDAŻY. ZACHĘCA DO ZAKUPU Z GWARANCJĄ Z TEGO WZGLĘDU ŻE WIE ŻE COŚ JEST NIE TAK Z AUTEM,JA PO TYGODNIU OD ZAKUPU DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE MAM USZKODZONĄ DWUMASĘ I SPRZĘGŁO. ODRADZAM ZAKUPU

Zaciekawiony
@AUTO

Dosyć podejrzana sprawa , że dwa pierwsze komentarze pojawiły się w ten sam dzień 5 min po sobie i są do siebie bardzo zbliżone tematycznie , tak jak i pozostałe 2 komentarze , czyżby bezpodstawne oskarżenia , mające na celu popsucie dobrej opinii firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz - Połaniec

• Jak się pracuje w Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz?

Zobacz opinie na temat firmy Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz
4.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 45
    28-230 Połaniec