Opinie o Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz w Połaniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz w Połaniec

Adrian Suwałki

Pojechałem z polecenia z SUWAŁK do Połańca i do dziś nie żałuję. Pan Janek z żoną bardzo uczciwie podchodzą do tematu sprzedaży samochodu. Telefonicznie wysyłane zdjęcia samochodu, filmiki + zdjęcia z miernikiem lakieru bo o to prosiłem i na miejscu było to samo- brak rozczarowań. Kontakt nawet po zakupie bezproblemowy a nie do bramy i telefon się urywa. Od zakupu (kupiony wrzesień 2023) przejechałem ~6tys km i nic się wielkiego nie dzieje. Jeden drobny wyciek no ale to w końcu 12 letni opel więc ma prawo coś się wydarzyć. Cena na tle innych może nieco wyższa ale usłyszałem od swojego mechanika, że ładny i zadbany mechanicznie samochód. Pozdrawiam i myślę, że kiedyś się spotkamy ponownie to przywiozę kolejnego ducha puszczy ;)

AUDI

Radze przed zakupem dobrze obejrzeć samochód i nie jechać na stacje diagnostyczną którą proponuje sprzedawca bo wszystko ustawione.Diagnosta bardzo dobrze zna się ze sprzedawcą także wszystko w idealnym stanie wręcz igła.Miałem swojego mechanika który też jest diagnostą także wiedział o co chodzi,Szkoda tylko czasu i pieniędzy na paliwo

@AUDI

Tak, tak oczywiście, że każdy ma prawo do swojej opinii. ;) Czyli to było w końcu tak, że ten kolega mechanik przyjechał i obejrzał auto u nich na miejscu i stąd te wady wyszły? Bo właśnie tej części do końca nie załapałam i stąd to nieporozumienie. ;)

Adrian Suwałki Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz?

Megane Nowy wpis

Polecam , jestem zadowolony ze swojego zakup Reno Megane

Klient Nowy wpis

Dobre auta , uczciwy sprzedawca , pojechałem z polecenia znajomych - zakupiłem auto i jestem zadowolony

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t
M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD
logo firmy Protetyk Słuchu
Połaniec
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
Tadeusz

Witam. Jako klient , chciałbym podzielić się opinia na temat zakupu auta w firmie Redstar. Moim zdaniem jest to firma godna polecenia , ponieważ samochody są warte uwagi , ładne , nie zmęczone życiem , widać że są to egzemplarze wyselekcjonowane. Kupiłem Audi Q5 i jestem bardzo zadowolony , auto w bardzo dobrym stanie , niezniszczone , blacharsko w bardzo dobrym stanie , a wnętrze prawie jak nowe a auto ma już 10lat. Jeśli ktoś się wybiera oglądać auto , napewno będzie zadowolony Polecam Tadeusz Z.

arek

Bardzo ostrożnie podchodzę do tego sprzedawcy. Kiedyś oglądałem Octavię II 1.6 benzyna. Stan był przeciętny, pieniądze chorendalne. A i była to wersja "bieda". Ze względu na zbyt duże rozbieżności między stanem faktycznym a opisem - do zakupu niedoszło. A i zupełnie niedawno dzwoniłem o Qashqaia. 1.6 benzynka. niby serwisowany, zadbany a brak było jakiejkolwiek dokumentacji kiedy i co było robione.

@AUDI

Poważnie? Ale w Twoim przypadku brałeś to audi co w nicku masz czy po prostu to co piszesz to porada od znajomego? Bo z tego nie wynika, że kupiłeś i się zastanawiam

@Izabela

Moja droga Pani Izabelo w rozmowie telefonicznej z sprzedawcą wszystko igła, perfekt oryginał lakier ,bez wypadek itp,itp,itp jak to bywa podczas rozmowy.Zgodzę się że auto wyglądało ładnie zresztą przed sprzedażą wypicowane na błysk ale stan mechaniczny już nie wskazywał na to.Nie kupiłem tego auta i dlatego taka opinia.Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania

Krzysiek

Witam. Jeśli kto chciałbym kupić auto w firmie Redstar to zdecydowanie polecam i zachęcam , ponieważ bardzo dużo roznych fajnych samochodów , dziś zakupiłem auto dla żony , a kilka miesięcy wcześniej dla siebie i jestem bardzo zadowolony

Chce wyrazić pozytywna opinie na temat firmy. Wszystkie auta od razu widać , że zadbane , wyselekcjonowane. Swojego modelu auta szukałem ponad 4 miesiące , aż w końcu trafiłem do Połańca i zakończyłem poszukiwania udanym zakupem. Napewno będę polecał znajomym , którzy będą szukać dobrego auta

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Razraz

Witam. Polecam firmę , fajne autka , mój już 3 miesiące sprawuje się bez żadnych problemów

Dariusz

Bardzo bardzo jestem zadowolony super auto astra j , kupiłem bo kolega polecił wszystko oki plus dowóz do domu , polecam

Krzysiek

Sam samochód był w dobrym stanie jak przyjechałem na oględziny, więc też go kupiłem sprzedawca zaproponował że za dopłatą zrobią na gotowo serwis i niestety jak samochód został przywieziony pod dom okazało się że są wycieki jak i błędy w komputerze.

Polecam , zakupiłem auto i jestem bardzo zadowolony

Polecam

Zadowolony klient

Bardzo polecam. Wszystko sprawnie załatwione , autko super + pomoc przy założeniu instalacji LPG w szybkim terminie, dzięki czemu nie musiałem jeździć i szukać firm w swoje miejscowości.

@Zadowolony klient

A tak z ciekawości to czy w Polsce nie mało być przypadkiem jakiegoś dziwnego zakazu na gaz w autach?

Klient

Co tam kupowałeś? :-)

Auta na 5 ! Polecam

Iza
@:)

A ty ile razy już tam kupowałeś? :)

Miro

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem auta w tej firmie to zdecydowanie warto , czwarte auto w rodzinie kupione i kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni

Zostaw merytoryczną opinię o Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz - Połaniec

• Jak się pracuje w Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz?

Zobacz opinie na temat firmy Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Redstar s.c. Jan Rogóz Halina Rogóz
4.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 45
    28-230 Połaniec