Opinie o Klub Sportów Wodnych Witold Chocholak w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klub Sportów Wodnych Witold Chocholak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Klub Sportów Wodnych Witold Chocholak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub Sportów Wodnych Witold Chocholak w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Jak dziś przedstawia się sytuacja Academia Nautica Klub Sportów Wodnych na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Pafcio Nowy wpis

W dniu dzisiejszym po intensywnym, jednodniowym kursie na sternika motorowodnego pozytywnie zdałem egzamin. Kurs prowadzony bardzo rzetelnie, ciekawie z rozdanymi dodatkowymi pomocami naukowymi zawierającymi zebrane najważniejsze dane o przepisach i wymogach. Szkolenie praktyczne przeprowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze w sposób jak najbardziej profesjonalny (łódź wiekowa ale sprawna i zarówno na szkolenie jak i egzamin w zupełności wystarczająca). Egzamin praktyczny krótki ale zawierający wszystkie podstawowe elementy (odbijanie, zawracanie, podjęcie człowieka za burtą oraz przybijanie) Egzamin teoretyczny - jak egzamin. Spokojna niekrępująca atmosfera. Ogólnie 5- (minus za wiekowość łodzi) Dziękuję i pozdrawiam.

kasia

Pracowałem u nich kilka sezonów. Nie płacą w terminie, a czasami wcale.

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Sportów Wodnych Witold Chocholak - Warszawa

Klub Sportów Wodnych Witold Chocholak